Dimitrios A
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Αδιαφορία

Κριτική για: Andromeda Villas Suites & Spa
1,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 19 Σεπ 2017μέσω κινητής συσκευής
Επικοινώνησα μαζι τους τηλεφωνικος για κράτηση. Η reception δεν μπορούσε να ολοκληρώσει κράτηση καθώς έπρεπε να μιλήσει με το τμήμα κρατήσεων, απορώ γιατι δε με συνέδεσαν ποτε με το τμήμα η γιατι δεν επικοινώνησε η ίδια εκείνη τη στιγμή ώστε να εχω απάντηση. Με τα πολλα, μου ζήτησαν να αφήσω τηλέφωνο και θα επικοινωνούσαν μαζι μου. Πράγματι, μεσα στην μέρα επικοινώνησε η κυρία απο το front desk και μου ζήτησε να στείλω mail στο τμήμα κρατήσεων για την κράτηση! Απορώ ξανά για ποιο λόγο δεν με συνδέουν να μιλήσω απευθείας η γιατι δεν επικοινωνούν ώστε να εχω απάντηση. Αν και πρωτη φορα στα χρονικά μου ζητήθηκε κάτι τετοιο ενώ μιλάω με το ξενοδοχειο, παρόλα αυτά στέλνω το μηνυμα. Περίμενα απάντηση η τηλέφωνο τρεις μερες. Την τεταρτη μέρα ξανατηλεφωνω και μιλάω με την ίδια υπάλληλο. Αφού της εξηγώ, ξανασημειωνει το τηλέφωνο μου και υπόσχεται πως αφού ξαναμιλήσει με το τμήμα κρατήσεων, θα επικοινωνήσουν το πολυ σε δέκα λεπτά. Οπως αντιλαμβάνεστε, δεν επικοινώνησαν ποτε.
Τέτοια αδιαφορία προς τον πελάτη δεν εχω συναντήσει ποτε στη ζωή μου.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
769 €
    412 €
2.4 χλμ. από Andromeda Villas Suites & Spa
Ημεροβίγλι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2017

Η θέα υπέροχη, η τοποθεσία του ξενοδοχείου εξαιρετική, το καλύτερο σημείο του νησιού για να απολαύσεις το ηλιοβασίλεμα.
Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και φιλικό (ειδικά ο Λάμπρος).

Προσοχή μεγάλη στο τι δωμάτιο θα επιλέξετε και τι θα σας δώσουν τελικά.
Εμείς κάναμε κράτηση και πληρώσαμε superior room (25τ.μ.) και μας έδωσαν classic (18τ.μ.) και δεν μας άλλαξαν.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προσοχή μεγάλη στο τί δωμάτιο θα επιλέξετε και στο τι θα σας δώσουν τελικά.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, _nikoltri2007
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

οτι και να πω ειναι λιγο η θεα στην καλντερα υπεροχη ευγενεστατο προσωπικο τα δωματια ειναι σαν να μενεις σε δικο σου σπιτι πολυ γραφικο το πρωινο ντελουξ με ολα τα καλουδια του καφες πολυ καλος και πισινες με θεα που κοβει την ανασα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, _J5231JO
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2017

Πριν από λίγες ημέρες είχα την τύχη να φιλοξενηθώ για δεύτερη φορά στην Ανδρομέδα. Για όποιον επιθυμεί να βιώσει με την υψηλοτερη δυνατή ποιότητα την εμπειρία της διαμονής στην καρδιά της καλντέρας, το κατάλυμα αυτό είναι η απόλυτη επιλογή. Η θέση και η θέα μαγική, τα δωμάτια καλαίσθητα, πεντακάθαρα και άνετα, εφοδιασμένα επαρκέστατα με κάθε παροχή. Το προσωπικό εξαιρετικό: ευγενείς και φιλόξενοι άνθρωποι και επαγγελματίες που ξέρουν να δίνουν λύσεις ακομη και όταν προκύπτουν δυσάρεστες καταστασεις.Το πρωινό πληρέστατο και εξαιρετικές οι επιλογές για γεύμα ή δείπνο που προσφέρονται. Ικανοιητικές και οι παρεχόμενες δωρεάν υπηρεσίες διαδικτύου. Τι άλλο μπορεί να ζητήσει κανείς από ενα κατάλυμα;

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Βάσω Μ
Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2017

Πολύ καλή τοποθεσία στο ημεροβιγλι, Αν και για να το βρεις παίζεις το κυνηγι του χαμένου θησαυρού. Κακή σήμανση για όλα τα ξενοδοχεία. Το ξενοδοχείο είναι παλαιό μάλλον και ίσως χρειάζεται ανακαίνιση ή συντήρηση. Κάτω από τη μπανιέρα έτρεχε νερό που λίμναζε στο πάτωμα . Σεντόνια και πετσέτες θέλουν αντικατάσταση. Το πρωινό επαρκές και καλό αλλά με λίγες αλλαγές. Μέσα και έξω από το δωμάτιο πολλά μυγάκια λόγω εποχής. Το προσωπικό πολύ καλό , ευγενικό και εκπαιδευμένο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν πρεπει να απέχει το δωμάτιο πολύ απο τους κοινόχρηστους χώρους λόγω σκαλοπατιών
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Pantelis V
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!!!!Όλα ήταν άψογα το προσωπικό ευγενέστατο...και προσχαρο να βοηθήσει σε ότι απορία είχαμε...Η τοποθεσία μαγευτική.το δωμάτιο μας είχε καταπληκτική θέα στην καλντερα!!!!!το πρωινό ήταν ποικίλο σε κάθε προσδοκία του πελάτη....και το δωμάτιο πεντακάθαρο. ..μπράβο σε αυτό το καταπληκτικό ξενοδοχείο το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Κώστας Σ