Seaside25763900836

AMAZING!

Κριτική για: Rocabella Santorini Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 13 Ιουν 2023
Το προσωπικό με έκανε να αισθανθώ σαν το σπίτι μου... Απίστευτη θέα, απίστευτη τοποθεσία,εξαιρετικό πρωινό στην κεντρική πισίνα ,όλα υπέροχα θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα.Η θέα κόβει την ανάσα και το μονοπάτι μπροστά από το ξενοδοχείο που οδηγεί στην Οία απλά καταπληκτικό!Θα ξαναπήγαινα σίγουρα..
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 16 Ιουν 2023
Αγαπητέ Σεασιδε25763900836,
Μας δίνει μεγάλη χαρά να διαβάζουμε την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας στο TripAdvisor.
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα ευγενικά σας σχόλια και τον χρόνο που αφιερώσατε για να τα μοιραστείτε με ταξιδιώτες από όλο τον κόσμο.
Ήταν όντως τιμή να σας καλωσορίσουμε και να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας.
Το Rocabella βρίσκεται σε ένα από τα καλύτερα σημεία της Καλντέρας και είμαστε όλοι τόσο ευγνώμονες που παρακολουθούμε και μοιραζόμαστε την ευτυχία του ηλιοβασιλέματος της Σαντορίνης κάθε χρόνο με όλους τους επισκέπτες μας.
Αυτό το δώρο της φύσης μας κάνει όλους να νιώθουμε ταπεινοί και ευγνώμονες και ακόμη πιο αποφασισμένοι να προσφέρουμε ένα εξαιρετικό επίπεδο υπηρεσιών, επαρκών σε αυτό το υπέροχο περιβάλλον.
Είμαστε όλοι τόσο ενθουσιασμένοι που απολαύσατε στιγμές γαλήνης και ηρεμίας στον ιδιωτικό χώρο της πισίνας σας.
Ένα θερμό καλωσόρισμα με ένα εγκάρδιο χαμόγελο κατά την άφιξη είναι η βάση της ελληνικής φιλοξενίας μας και είμαστε πολύ ευγνώμονες για την αναγνώρισή σας.
Το να είμαστε προσεκτικοί, εξυπηρετικοί και αξιόπιστοι είναι η πεμπτουσία των υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών μας.
Η προσπάθεια να ανταποκριθούμε σε όλα τα αιτήματά σας το συντομότερο δυνατό και να ανταποκριθούμε στο έπακρο στις προσδοκίες σας είναι το κύριο μέλημά μας.
Σας ευχαριστώ πολύ που το αναγνωρίσατε.
Όσον αφορά τα γενναιόδωρα σχόλιά σας για το προσωπικό μας, είμαστε όλοι ταπεινοί και ευγνώμονες.
Θα τα δώσω όλα στο προσωπικό μας και είμαι σίγουρος ότι θα ενθουσιαστούν.
Αυτό ήταν το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε όλοι για να μετατρέψουμε τις διακοπές σας σε μια εκπληκτική και παραδεισένια εμπειρία.
Να είστε βέβαιοι ότι από εδώ και στο εξής η Rocabella είναι το νέο σας σπίτι στη Σαντορίνη και θα περιμένουμε να μας επισκεφθείτε ξανά σύντομα.
Τούτου λεχθέντος, επιτρέψτε μας να σας προσφέρουμε ως ένδειξη ευγνωμοσύνης και εκτίμησής μας μια έκπτωση 20% στα έξοδα διαμονής σας, εάν επιθυμείτε να κλείσετε τις διακοπές σας μαζί μας το επόμενο έτος.
Ανυπομονούμε όλοι να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.
Παραμένοντας στην απόλυτη διάθεσή σας
Ημεροβίγλι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.126
1.126
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με απόλυτη ησυχία και ηρεμία και με την καλύτερη θέα στο ηλιοβασίλεμα(δεν χρειάστηκε να «στριμωχτώ»πουθενά για να το απολαύσω γιατί το είχα μπροστά μου κάθε μέρα).Το προσωπικό ευγενέστατα το και πρόθυμο πάντα με χαμόγελο και τα δωμάτια κάθε μέρα καθαρά!Πρωινο με ποιότητα όπως και το εστιατόριο!Ηταν η δεύτερη φορά που διάλεξα το rocabella και σίγουρα θα επιστρέψω πάλι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, A452WY_
Ο/η George Kalfopoulos, Owner του Rocabella Santorini Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Νοεμβρίου 2022

Αγαπητέ A452WY_,

Ήταν όντως τιμή να σας καλωσορίσουμε και να σας φιλοξενήσουμε στις εγκαταστάσεις μας.

Είμαστε όλοι τόσο ενθουσιασμένοι που απολαύσατε στιγμές γαλήνης και ηρεμίας που προσφέρει το ξενοδοχείο και το προσωπικό μας.

Σας ευχαριστώ πολύ που το αναγνωρίσατε.

Όσον αφορά τα γενναιόδωρα σχόλιά σας για την ομάδα μας, είμαστε όλοι ταπεινοί και ευγνώμονες.

Θα τα δώσω όλα στο προσωπικό μας και είμαι σίγουρος ότι θα ενθουσιαστούν.

Αυτό ήταν το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε όλοι για να μετατρέψουμε την ημέρα του γάμου σας σε μια εκπληκτική και παραδεισένια εμπειρία.

Ανυπομονούμε όλοι να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.

Παραμένοντας στην απόλυτη διάθεσή σας

Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Τα κοριτσια στην υποδοχη ειναι επαγγελματιες, χαμογελαστες και προθυμες. Εκαναν τα παντα για να μας ευχαριστησουν.
Room upgrade, late check out.
Η θέα απο το ξενοδοχειο, τον χωρο του εστιατοριου και τις 3 πισινες- σε διαφορετικα επιπεδα- μαγευτικη!!! Ολο το προσωπικο ευγενεστατο.
Μπραβο σας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, KATERINA T
Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2022

Η εξυπηρέτηση που είχαμε ηταν αψογη. Το ξενοδοχείο έχει τέλεια θέα και πολύ καλό φαγητό.Το προσωπικό του είναι ευγενικό και παρα πολυ εξυπηρετικό.Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη διαμονη και την υπεροχη εξυπηρέτηση που είχαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, H472XZthomasz
Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2022

Εξαιρετικό ξενοδοχείο φανταστικό το προσωπικό παρά πολύ καλή εξυπηρέτηση , τα παιδιά στην ρεσεψιόν έχουν όλη την καλή διάθεση να σε βοηθήσουν κ να σε ενημερώσουν που να πας κ τι να δεις !!!!!φανταστική θέα στο ηλιοβασίλεμα !!!! Θα σας ξανά έρθουμε !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, 2606hara
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη εξυπηρέτηση που είχαμε.Το ξενοδοχείο έχει τέλεια θέα ωραίο φαγητό και είναι εξαιρετικο για κάποιο event η γάμο.Το προσωπικό του Rocabella ευγενικό και εξυπηρετικό.Ευχαριστουμε και τα κορίτσια στην υποδοχή για την βοήθεια τους σε όλα . Σας στέλνουμε τους χαιρετισμούς μας και ελπίζουμε να τα ξανά πούμε.!! Τάσος & Άνθη

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Tasos K
Ο/η George Kalfopoullos, Owner του Rocabella Santorini Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ Tasos K,

Είναι μεγάλη μας τιμή που είχαμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στο πανέμορφο Rocabella Santorini. Τα καλά σας λόγια μας γεμίζουν με αισιοδοξία και μας δίνουν θετική ενέργεια για να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας να προσφέρουμε στους εκλεκτούς επισκέπτες μία ιδανική εμπειρία διακοπών και/ή εορτασμού της ιδιαίτερής τους στιγμής. Ανυπομονούμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας για ακόμα μία διαμονή γεμάτη από υπέροχη θέα, προσωποποιημένη εξυπηρέτηση, γευστικές επιλογές και ανέμελες στιγμές.

Με τιμή

Η ομάδα του Rocabella Santorini

Dear Tasos K,

It was a great honor having the opportunity to host you at beautiful Rocabella Santorini. Your kind words fill us with optimism and give us all the positive vibes we need to keep up our good work towards offering our esteemed guests the ideal holiday experience and/ or unique event celebration. We look forward to having you back for another stay full of attractive views, personalized service, tantalizing culinary options and carefree moments.

Kindest regards

The Rocabella Santorini Team