Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό και η θεά ήταν εκπληκτική !
Το σέρβις ήταν υπέροχο,μας εξυπηρέτησε ο Χριστόφορος,άψογος επαγγελματίας,πολύ φιλικός και εξυπηρετικός .
Επίσης, τα κοκτέιλ ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ, η γυναίκα μου παρόλο που δεν πίνει κοκτέιλ ενθουσιαστικέ με το κοκτέιλ που της έφτιαξε η Χριστίνα (bar lady) ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, katsoul1
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021

Περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Φοβερή θέση με καταπληκτική θέα και σύγχρονες και καλόγουστες εγκαταστάσεις. Το προσωπικό και η διεύθυνση ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Η διαμονή μας ήταν απολαυστική. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, dinosd406
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα ωραιότερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί,σε ένα μαγικό μέρος. Μοντέρνο, με επιβλητική θέα και ευγενεστατο προσωπικό. Ο διευθυντής του ξενοδοχείου πολυ εξυπηρετικος και πρόθυμος να μας βοηθήσει σε όλα. Ευχαριστούμε για την όμορφη φιλοξενία. Θα σας επισκεφτούμε ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Μαρία Χ
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο Kivotos Santorini είναι ένα στολίδι στο εμβληματικό τοπίο της Καλντέρας.
Το μοντέρνο design του σε συνδυασμό με το άψογο service αποτελούν αναμφισβήτητα την καλύτερη επιλογή στο Ημεροβίγλι.
Ευρύχωρα και άνετα δωμάτια και εξαιρετικές γεύσεις στο εστιατόριο.
Best seller το λαβράκι και η σφαίρα σοκολάτας.
Η θέα είναι καταπληκτική βλέποντας τον Σκάρο και όλο την περιοχη του Ημεροβογλιου.
Το ηλιοβασίλεμα από την σάλα του εστιατοριου ανεπανάληπτο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 256mariae
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το εστιατοριο του ξενοδοχειο για dinner. Η θεα ηταν εξαιρετικη, οπως και το φαγητο μας. Δοκιμασαμε το σεβιτσε, το οποιο ηταν γευστικοτατο και αρκετα δροσερο. Επισης, πηραμε το rib-eye, το αρνακι και το λαβρακι. Ολα ηταν τελεια! Στο τελος, απολαυσαμε τα γλυκα μας. Πρεπει οπωσδηποτε να δοκιμασετε τη σφαιρα. Αυτο ομως που μας εκανε να αισθανθουμε ανετα και οικεια με το εστιατοριο ηταν η διευθυντρια του ξενοδοχειου, η κ. Τανια. Πολυ ευγενικη και γλυκυτατη μας εκανε πραγματικα να θελουμε να το επισκεπτουμε ξανα. Ευχαριστουμε πολυ για την εξυπηρετηση και την ομορφη εμπειρια μας!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, _W5220XU