“Παρά πολύ καλό ”
Κριτική για: Let's Eat

Let's Eat
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίες πίτες με λεπτό ζυμαρι που δεν σε λυγωνουν. Όμως δεν τις γεμίζει πολύ. Εμένα μου άρεσαν αρκετά. Με μια ωραία σάλτσα. Κάνει και ντιλιβερι. 3 ευρώ η πίτα και 1.70 το καλαμάκι. Για Σαντορίνη καλά είναι

Ευχαριστούμε, Maria S

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ μικρη ποσοτητα της πίτας για τα 3 ευρώ που ελεγε στον κατάλογο,ασχετα αν τελικά μας τις χρεωσε 2μιση (Ίσως επειδη είμαστε Έλληνες;). Η πιτα περιείχε μικρή ποσότητα κρεας και 2 μετρημένες πατάτες. Καποιοι απ το προσωπικό προσέχουν τις πελάτισσες λιγο παραπάνω (με την κακή έννοια).

Ευχαριστούμε, Maria V
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Let's Eat: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη

Φηρά, Σαντορίνη

Let's Eat: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!