Eleni

Διακοπες

Κριτική για: Έννοια Ανδρονής
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 28 Οκτ 2021μέσω κινητής συσκευής
Υπέροχο ξενοδοχείο , Η θέα σου κόβει την ανάσα!! Τα δωμάτια και οι εξωτερικοί χώροι πεντακάθαροι !! Νομίζεις οτι βρίσκεσαι σε κάποιο εξωτικό μέρος , Το προσωπικό ευγενέστατο και φιλικό σας το προτείνω !!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η George Giourtzidis, Γενικός Διευθυντής του Έννοια Ανδρονής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 28 Οκτ 2021
Αγαπητή Eleina ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σου! Χαιρόμαστε που το δωμάτιο, το προσωπικό και η θέα δημιούργησαν το τέλειο κλίμα για τις διακοπές σας και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!
565 €
    607 €
2.1 χλμ. από Έννοια Ανδρονής
Ημεροβίγλι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά απίθανο...πεντακάθαρο σε όλα...η θέα απλά σε κάνει να νιώθεις ότι βρίσκεσαι κάπου εξωτικά...άριστη η εξυπηρέτηση του προσωπικού...η κοπέλα μου πραγματικά το λάτρεψε το
Ίδιο και γω...του χρόνου θα το ξαναεπισκεπτουμε σίγουρα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, GeorgeT2831
Ο/η George G, Διευθυντής του Έννοια Ανδρονής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ κ.George,

Καλημέρα από τη μαγευτική Σαντορίνη και σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να γράψετε αυτήν την όμορφη κριτική για το Andronis Concept στο TripAdvisor.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που η διαμονή σας εδώ ήταν αξιομνημόνευτη και που περάσετε όμορφα. Επίσης σας ευχαριστούμε για τα εγκωμιαστικά σχόλια σχετικά με τη θέα, την καθαριότητα των χώρων και φυσικά το επίπεδο εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας! Ελπίζουμε πραγματικά να το χάρηκε και η κοπέλα σας τόσο όσο εσείς.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εγγύς μέλλον!

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια ευχάριστο περιβάλλον πολύ καλή εξυπηρέτηση το σέρβις τους άψογο και τέλεια θέα!τα φαγητά τους πολύ νόστιμα η πισίνα και τα σπα τους από τα καλύτερα.το προσωπικό τους ήταν εξυπηρετικοί και η ρεσεψιόν άψογη!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Anastasios I
Ο/η George G, Διευθυντής του Έννοια Ανδρονής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2019

Καλησπέρα σας κ. Αναστάσιε από τη μαγευτική Σαντορίνη και σας ευχαριστούμε βαθύτατα που αφιερώσατε χρόνο ώστε να αναρτήσετε στο TripAdvisor μια τόση θετική κριτική γι το Andronis Concept.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που περάσατε τόσο ευχάριστα τις διακοπές σας εδώ μαζί μας και που απολαύσατε τόσο τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου μας όσο και το φαγητό και φυσικά το σέρβις μας. Θα φροντίσουμε να διατηρήσουμε υψηλό το επίπεδο των παρεχόμενων υπηρεσιών μας και θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας καλωσορίσουμε ξανά στο εγγύς μέλλον

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή στο ξενοδοχειό είναι μοναδική εμπειρία!Φανταστική θέα, απιστευτα εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό και πολύ καλές παρόχες..Όλα ήταν τέλεια .. Τοποθεσία,καθαριότητα,πρωινο!Πολλά συγχαρητηρία για την εξαιρετική δουλειά και τον επαγγελματισμό σας!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, g_1987f
Ο/η George G, Διευθυντής του Έννοια Ανδρονής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

Καλημέρα από τη μαγευτική Σαντορίνη και σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε μια τόσοσ όμορφη κριτική για το Andronis Concept στο TripAdvisor.

Είμαστε περιχαρείς που είχατε μια ευχάριστη και αξιομνημόνευτη διαμονή εδώ κοντά μας και που σας άρεσαν όλες οι πτυχές του ξενοδοχείου μας! Θα μεταβιβάσουμε τα καλά σας λόγια σε όλα τα τμήματα του ξενοδοχείου μας!

Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας υποδεχτούμε ξανά στο κοντινό μέλλον!

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2018

Το Andronis Concept είναι ένα ξενοδοχείο ονειρεμένο. Η φιλοσοφία, η εξυπηρέτηση, το προσωπικό, όλα ήταν εξαιρετικά. Μια μοναδική εμπειρία σε ένα χώρο τόσο προσεγμένο όσο κανένα. Το δωμάτιο έχει φοβερή διακόσμηση και τόσο αρμονικό με το υπόλοιπο ξενοδοχείο. Οι private pools προσφέρουν μία εμπειρία τόσο μοναδική όσο το νησί. Το πρωινό, το προσωπικό, το service όλα ήταν άψογα. Συγχαρητήρια!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ηλιοβασίλεμα μέσα από private pool!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, GiannaRapti
Ο/η George_Filippidis, Γενικός Διευθυντής του Έννοια Ανδρονής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2018

Αγαπητέ grapti,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε ώστε να καταχωρήσετε αυτήν τη τόσο θετική κριτική για το ξενοδοχείο μας.

Τα σχόλιά σας αποτελούν πηγή έμπνευσης και μας παρακινούν να βελτιώνουμε συνεχώς τις εγκαταστάσεις μας καθώς και τις υπηρεσίες που παρέχουμε.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που σας άρεσε το δωμάτιο καθώς και το πρωινό μας και το ότι είχατε μια αξιομνημόνευτη διαμονή κοντά μας.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίες στιγμές χαλάρωσης ζήσαμε στην όμορφη αυτή ξενοδοχειακή μονάδα.. το προσωπικό πολύ ευγενικό κ χαμογελαστό!
Το νησί για άλλη μια φορά πανέμορφο!
Καλή συνέχεια σε όλους κ με το καλό να τα ξαναπούμε 😊

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, vavel_v
Ο/η George_Filippidis, Γενικός Διευθυντής του Έννοια Ανδρονής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ Κύριε ή Κυρία Vavel,
Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε ώστε να γράψετε αυτή την κριτική για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μπορέσαμε να σας κάνουμε να χαλαρώσετε και να απολαύσετε το νησί μας. Θα θέλαμε να ακούσουμε τι δε σας ικανοποίησε και ποιες είναι οι παρατηρήσεις σας ώστε να μπορέσουμε να βελτιωθούμε και να παρέχουμε ακόμα καλύτερες υπηρεσίες. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.