Priceline
Expedia.com500 $
Hurb528 $
Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2021

Εκπληκτική μαγειρική!!!
Χταπόδι καραμελωμένο με φάβα...
Όλα τα λεφτά!!!
Ριζότο με γαρίδες και υπέροχες σαλάτες. Συγχαρητήρια στον Σεφ γιατί κατάφερε να αγγίξει το παραδοσιακό με μία μοντέρνα πινελιά ,κάνοντας το αποτέλεσμα εκρηκτικό..
Έκρηξη γεύσεων.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, P5773GP_
Ο/η Anna Maria Nomikou, General Manager του Aqua Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας σχόλια στο TripAdvisor, καθώς επίσης και για εξαίσια λόγια σας για το εστιατόριο μας.

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στη Honeymoon suite. Η τοποθεσία ήσυχη, έχει αρκετά σκαλοπάτια μέχρι τα δωματια- αναμενόμενο γαρ λογω καλντερας. Το δωμάτιο ευρύχωρο, η θέα μοναδική. Το πρωινό ποιοτικό σερβίρεται στο δωμάτιο. Υπάρχει ποικιλία, οχι όμως τεράστια. Το εξωτερικό jacuzzi ατμοσφαιρικό, θέλει όμως ανακαίνιση και περισσότερη καθαριότητα. Το προσωπικό πρόθυμο και εξαιρετικά ευγενικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, christosk1973
Ο/η Aqua Luxury Suites, General Manager του Aqua Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας σχόλια στο TripAdvisor, καθώς και για το ότι επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στη Σαντορίνη!

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθισαμε για καφε στην ταρατσα μπροστα στην καλδερα μας εκανε εντυπωση η θεα , η ευγενια της υπαλληλου , η καθαροτητα του καταστηματος καθως και η ποιοτητα των προιοντων που καταναλωσαμε. Ολα τελεια θα ελεγα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
2  Ευχαριστούμε, 860gih
Ο/η JoannaPGeorgiou, General Manager του Aqua Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητέ Gi H,

Η διεύθυνση και το προσωπικό του Aqua Luxury Suites σας ευχαριστούν εγκάρδια για τα ευγενικά σας σχόλια και ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο μέλλον!

Με θερμούς χαιρετισμούς,

Joanna P.Georgiou
General Manager

Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο,με μια μοναδική θέα που σου κόβει την ανάσα,εξαιρετικό πρωινό καθώς και άριστη η εξυπηρέτηση απο όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου.Τα δωμάτια είχαν θέα την καλντέρα,το ηφαίστειο κ το μοναδικό ηλιοβασίλεμα.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, 972vagelisx

Αγαπητέ Vagelis X,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας καθώς και για το ότι επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στη Σαντορίνη.

Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι καθώς απολαύσατε την παραμονή σας στο Aqua Luxury Suites και τις παροχές που προσφέρει το ξενοδοχείο μας. Θα χαιρόμασταν ιδιαίτερα να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε επόμενο σας ταξίδι στο νησί μας.

Με θερμούς χαιρετισμούς,

Joanna P. Georgiou
General Manager

Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2016

Υπέροχο ξενοδοχείο. Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό απο το welcome στην reception έως τα πάντα... Μας παρέλαβε ένα luxury jeep απο το λιμάνι με έναν οδηγό ευγενή, το αυτοκίνητο πεντακάθαρο και άνετο που μοσχοβολούσε, φθάσαμε στον προορισμό μας, κέντρο Ημεροβίγλι μας υποδέχθηκαν με περισσή ευγένεια, μας έκαναν αμέσως upgrade το δωμάτιο χωρίς έξτρα χρέωση (υπήρχε διαθεσιμότητα), μας έδωσαν λίστα για να συμπληρώσουμε το πρωινό που θα επιθυμούσαμε καθώς και την ώρα που θα θέλαμε να μας σερβίρου, κατεβήκαμε μερικά σκαλάκια για να φθάσουμε σε μια υπέροχη σουίτα με δύο δωμάτια, ένα μπάνιο αλλά μεγάλο, πεντακάθαρη, με τεράστια βεράντα με απεριοριστη θέα στην καλντέρα, όπου η μία πλευρά είχε το καθιστικό και τις σέζλόγκ και η άλλη υπαίθριο μεγάλο θερμαινόμενο Jacuzzi επίσης με σεσλόγκ , μας έφεραν τις αποσκευές μας, ότι ερώτηση είχαμε την απαντούσαν σε μισό λεπτό τηλεφωνικώς, άψογο room service. Το πρωινό ήρθε ακριβώς στην ώρα του την επομένη, ήταν πεντανόστιμο και πλούσιο ...απολαυστικό με την καλύτερη θέα του κόσμου. Το ηφαίστιο της Σαντορίνης σε μια ευθεία απο τα μάτια σου. Το bar στην διάθεσή σου ότι ώρα ήθελες καθώς και η κουζίνα και η επιστροφή πάλι με τον εξαίρετο οδηγό με ενδιάμεσες στάσεις στα σημεία που θέλαμε στο Ακρωτήρι κλπ με κάποια μικρή έξτρα χρέωση. Περάσαμε ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ προτείνω το ξενοδοχείο ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ για ΄ζευγάρια, φίλους, γαμήλιο ταξίδι γιατί ΣΕΒΟΝΤΑΙ τον πελάτη και τα χρήματα που παίρνουν είναι value for money!!!!! Ας γίνει παράδειγμα για άλλα luxury ξενοδοχεία για να γεμίσει καλό τουρισμό η χώρα μας !!!!! Το ξενοδοχείο θα μείνει ανοιχτό και τον χειμώνα!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: view to caldera
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, alikidan
Ο/η Aqua S, Front Office Manager του Aqua Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιανουαρίου 2017
Μετάφραση Google

Dear guests,
We are very glad that you enjoyed your breakfast at Aqua Luxury Suites! We are delighted to hear that we have satisfied and exceeded your expectations. It has been really a pleasure hosting you and we are looking forward to host you again in the future!