Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Lol.travel
FindHotel
Destinia.com
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η επιλογή που έκανα να μείνω στο Porto Galini ήταν πολύ καλή.
Είναι ένα μέρος που σε κάνει να νιώθεις σαν στο σπίτι σου.
Ο καταπράσινος κήπος τους και το φυλόξενο προσωπικώ μου κέρδισαν τις εντυπώσεις από την πρώτη στιγμή.
Το δωμάτιο ήταν πολύ περιποιημένο και καθαρό!
Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσω!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, chrispanagopoulos
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

Έχω πάει σε πολλά ξενοδοχεία στη ζωή μου αλλά αυτό δεν το περίμενα. Πολύ βρώμικο μέρος. Παλιά έπιπλα και κιτρινισμενες κουρτίνες. Τα χρήματα που ζητάνε είναι εξωφρενικά , ενω με τα ίδια και λιγότερα στην περιοχή βρίσκεις υπέροχα δωμάτια. Και αυτό που μας εξέπληξε πολύ δυσάρεστα είναι τα ανύπαρκτα μέτρα για τον covid. Φυσικά και δε λέω οι άνθρωποι να φοράνε όλη την ημέρα μασκα στους 40 βαθμούς αλλά έστω στην κουζίνα, που ήταν 3 άτομα χωρίς γάντια και χωρίς μάσκες πάνω από τα φαγητά μας. Στην κυριολεξία χάλασε τις διακοπές μας...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, fenias2020
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Το ξενοδοχειο αυτό είναι δύο αστέρων. Αυτό όμως δεν δικαιολογεί να μην υπάρχουν στο πρωινό βασικά προιόντα όπως το γάλα, τα δημητριακά, το Νερό, φακελάκια τσαγιού για όποιον δεν πίνει καφέ και διάφορα άλλα που θα μπορουσε να εχει. Ανεπάρκές το πρωινό για τα 100ευρώ την βραδιά που δωσαμε, συν το δωμάτιο, το οποιο είχε ιστους από αράχνες, σκουριασμένες κρεμάστρες μες την ντουλάπα, τα είδη υγιεινής στο μπάνιο παλιά και στημένα με σκουριές σε διάφορα σημεια, κάτω απο τα κρεβατια είχε βρωμιές , μεχρι και ξεχασμενα καπάκια από αποσμητικά βρήκαμε. Δηλαδή οι καθαρίστριες που ηταν εκεί, τι έκαναν ολη μερα; Το μόνο που άξιζε σε αυτό το ξενοδοχέιο ήταν η πισίνα και το ευγενέστατο προσωπικό στη reception, ο κος Νίκος και άλλες δύο κυρίες, η κα Μαρία και της άλλης το ονομα δεν το ρωτησα...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Hania1979
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αθλιο, βρωμικο ξενοδοχειο, στα δωματια δν υπηρχε ψυγειο, ηταν παντου βρωμικα, ιστοι απο αραχνες στις καρεκλες μεσα στο δωματιο, το μπανιο παρα πολυ βρωμικο. Κατσαριδες στο δωματιο. Ηταν μια ασχημη εμπειρία που μας αναγκασε να φυγουμε αμεσως.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, 242giannisg
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικοι άνθρωποι,όμορφος περιποιημενος χώρος,πάντα καθαρός και ήσυχος.βρισκεται πολύ κοντά στην παραλία,εξαιρετική πισίνα,και ο ιδιοκτήτης κ.Νικος έκανε ότι μπορούσε για μας εξυπηρέτησει...περάσαμε υπέροχα...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Vera F