Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams
Travelocity
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2014

Ήμουν εκεί με την οικογένεια μου από 14/08-17/08/2014. Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ όμορφο και λειτουργικό. Το πρωινό ήταν εξαιρετικό. Η καθαριότητα του χώρου ήταν κάτι παραπάνω από εξαιρετική. Οι ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου ήταν πάρα πολύ φιλικοί.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
3  Ευχαριστούμε, chronischan
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2014

Τα δωμάτια είναι πολύ μικρά και υποδεέστερα των φωτογραφιών...το πρωινό σίγουρα δεν ήταν αυτό της φωτογραφίας... και μια άσχημη μυρωδιά αναδυόταν από το μπάνιο σε όλο το δωμάτιο.
Για την τιμή του περίμενα κάτι ελαφρώς καλύτερο...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
1  Ευχαριστούμε, Kate P
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2014

Στο ξενοδοχείο αυτό είχα πάει μαζί με το αγόρι μου το καλοκαίρι του '13. Η κριτική μου άργησε λίγο όμως το ξενοδόχείο αυτό ήταν τέλειο! Τα δωμάτια όπως και η υποδοχή είναι διακοσμημένα με ωραία και απλά έπιπλα, τα δωμάτια έχουν air-condition το οποίο είναι απαραίτητο για τους καλοκαιρινούς μήνες και οι ιδιοκτήτες ήταν πολύ ευχάριστοι και εξυπηρετικοί. Το πρωινό κάθε μέρα ήταν και διαφορετικό και πάντα χορταστικό. Επίσης, ακριβώς μπροστά στο ξενοδοχείο είχε ένα μικρό parking που εξυπηρετεί όσους έχουν αυτοκίνητο και για αυτούς που δεν έχουν το ξενοδοχείο είναι κοντά σε όλα, εστιατόρια, παραλίες, κτλ. Τέλος, το δωμάτιο είχε πολύ ωραία θέα ότι πρέπει για να χαλαρώνεις τα βράδια στο μπαλκονάκι. Ο συνδυασμός τιμής και ποιότητας ήταν άριστος!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
4  Ευχαριστούμε, Margotkav
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2013

Όλα ήταν υπέρχοχα!Το περιβάλλον όμορφο και οικογενειακό.Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο, καθαρό, ήσυχο και ιδανικό για ξεκούραση. Το δε προσωπικό πολύ φιλικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει.Εκείνο όμως που πραγματικά δεν έχουμε ξανασυναντήσει είναι η μεγάλη ποικιλία του πρωινού που καθημερινά αποτελούνταν από νόστιμες ,παραδοσιακές κρητικές λιχουδιές.Η παραλία είναι μόλις 5 λεπτά με τα πόδια . Σας το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
10  Ευχαριστούμε, Eleni A
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2012

Μέιναμε με τα δύο μικρά μας παιδιά μας, για 3 βραδιές του Αυγούστου, σε ένα πολύ ευρύχωρο και καθαρό τετράκλινο δωμάτιο.
Το δωμάτιο μας ήταν στον 2ο όροφο, πολύ ευρύχωρο με τέσσερα μονά κρεβάτια, δύο μπάνια, air condition (δωρεάν), τηλεόραση, ψυγείο και δωρεάν κάλυψη Wi-Fi, και μεγάλο μπαλκόνι.
Καθαριότητα του δωματίου και αλλαγή πετσετών καθημερινή.
Το πρωινό ήταν πλούσιο και κάθε μέρα υπήρχε και κάτι διαφορετικό, σπιτικά φτιαγμένο από οικοδέσποινα κα.Ασημίνα. Γενικά η φιλοξενία ήταν πολύ φιλική και ο γιός μας πέρασε πολύ ωραία παίζοντας με το μικρό εγγονάκι της κα.Ασημίνας.
Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση 5-10 λεπτών με τα πόδια και από την παραλία και από το κέντρο της Αγίας Γαλήνης. Λόγω βέβαια μορφολογίας της περιοχής πρέπει στην επιστροφή να ανέβεις μια απότομη ανηφόρα.
Μια παρατήρηση μόνο, κάποιες μέρες υπήρχε μια ενοχλητική μυρωδιά, ανεβαίνοντας για το δωμάτιό μας, στον πρώτο όροφο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
7  Ευχαριστούμε, Fragi71