ZenHotels.com
Travelocity
eDreams
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2013

Όλα ήταν υπέρχοχα!Το περιβάλλον όμορφο και οικογενειακό.Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο, καθαρό, ήσυχο και ιδανικό για ξεκούραση. Το δε προσωπικό πολύ φιλικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει.Εκείνο όμως που πραγματικά δεν έχουμε ξανασυναντήσει είναι η μεγάλη ποικιλία του πρωινού που καθημερινά αποτελούνταν από νόστιμες ,παραδοσιακές κρητικές λιχουδιές.Η παραλία είναι μόλις 5 λεπτά με τα πόδια . Σας το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
10  Ευχαριστούμε, Eleni A
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2012

Μέιναμε με τα δύο μικρά μας παιδιά μας, για 3 βραδιές του Αυγούστου, σε ένα πολύ ευρύχωρο και καθαρό τετράκλινο δωμάτιο.
Το δωμάτιο μας ήταν στον 2ο όροφο, πολύ ευρύχωρο με τέσσερα μονά κρεβάτια, δύο μπάνια, air condition (δωρεάν), τηλεόραση, ψυγείο και δωρεάν κάλυψη Wi-Fi, και μεγάλο μπαλκόνι.
Καθαριότητα του δωματίου και αλλαγή πετσετών καθημερινή.
Το πρωινό ήταν πλούσιο και κάθε μέρα υπήρχε και κάτι διαφορετικό, σπιτικά φτιαγμένο από οικοδέσποινα κα.Ασημίνα. Γενικά η φιλοξενία ήταν πολύ φιλική και ο γιός μας πέρασε πολύ ωραία παίζοντας με το μικρό εγγονάκι της κα.Ασημίνας.
Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση 5-10 λεπτών με τα πόδια και από την παραλία και από το κέντρο της Αγίας Γαλήνης. Λόγω βέβαια μορφολογίας της περιοχής πρέπει στην επιστροφή να ανέβεις μια απότομη ανηφόρα.
Μια παρατήρηση μόνο, κάποιες μέρες υπήρχε μια ενοχλητική μυρωδιά, ανεβαίνοντας για το δωμάτιό μας, στον πρώτο όροφο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
7  Ευχαριστούμε, Fragi71