Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2012

Μέιναμε με τα δύο μικρά μας παιδιά μας, για 3 βραδιές του Αυγούστου, σε ένα πολύ ευρύχωρο και καθαρό τετράκλινο δωμάτιο.
Το δωμάτιο μας ήταν στον 2ο όροφο, πολύ ευρύχωρο με τέσσερα μονά κρεβάτια, δύο μπάνια, air condition (δωρεάν), τηλεόραση, ψυγείο και δωρεάν κάλυψη Wi-Fi, και μεγάλο μπαλκόνι.
Καθαριότητα του δωματίου και αλλαγή πετσετών καθημερινή.
Το πρωινό ήταν πλούσιο και κάθε μέρα υπήρχε και κάτι διαφορετικό, σπιτικά φτιαγμένο από οικοδέσποινα κα.Ασημίνα. Γενικά η φιλοξενία ήταν πολύ φιλική και ο γιός μας πέρασε πολύ ωραία παίζοντας με το μικρό εγγονάκι της κα.Ασημίνας.
Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση 5-10 λεπτών με τα πόδια και από την παραλία και από το κέντρο της Αγίας Γαλήνης. Λόγω βέβαια μορφολογίας της περιοχής πρέπει στην επιστροφή να ανέβεις μια απότομη ανηφόρα.
Μια παρατήρηση μόνο, κάποιες μέρες υπήρχε μια ενοχλητική μυρωδιά, ανεβαίνοντας για το δωμάτιό μας, στον πρώτο όροφο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
7  Ευχαριστούμε, Fragi71