Algotels
Vio.com
Prestigia.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2021

Ιδανικό για οικογενειακές διακοπές !!
Ένα ασφαλές περιβάλλον για τα παιδιά μας, με πολύ ευγενικό προσωπικό , πολλές επιλογές στα γεύματα και η τοποθεσία είναι φανταστική. Τα πρωτόκολλα υγείας & ασφαλείας για τον COVID τηρούνται και μας εντυπωσίασε η καθαριότητα των εγκαταστάσεων !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ζ
Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επιλεξαμε το ξενοδοχειο κατοπιν μιας προσφορας που ειδαμε μεσω των social media!Απλα ηταν κατι παραπανω απο value for money!Ενημερωθηκαμε οτι πηγαμε την πρωτη ημερα που ανοιξε για σεζον και ηταν σαν να δουλευε ενα μηνα!ολα πεντακαθαρα οργανομενα και το προσωπικο στις θεσεις του οργανομενο και απολυτα επαγγελματικο και καταρτισμενο!Συγχαρητηρια!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, manwlhs p
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε νωρίς πήγαμε για βουτιά στο tsimemto bar εκεί μας πήρε παραγγελία ένας κύριος πολύ ευγενικός με σπαστά ελληνικά και μας σέρβιρε τους καφέδες μια ομιλητικοτατη κοπέλα και γλυκιτατη η οποία μας παρότρυνε να παμε μετά πάνω στον μπουφέ να δοκιμάσουμε τα πιάτα. Δεν χάσαμε ευκαιρία το μενού ήταν 15€ το άτομο και τρώως όσο θέλεις.Δοκιμάσαμε πολλά πιάτα ειμασταν 4 άτομα (σαλάτες, μακαρόνια, μοσχαράκι κοκκινιστό, πίτσα χειροποίητη 5*, γλυκά ,φρούτα). Τελικός απολογισμός φάγαμε σε ένα ξενοδοχείο all inclusive με θέα που θα μπορούσαμε να φάμε σε ένα καλό εστιατόριο στο κέντρο του Ηρακλείου με την ίδια τιμή ανά άτομο. Σίγουρα θα ξανά πάω, σίγουρα το προτείνω...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, Kasapkos
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό , πεντακάθαρο ξενοδοχείο... μου έκανε εντύπωση η σχολαστικότητα με την καθαριότητα!! Απίθανο φαγητό... σαν να έτρωγα σπιτι μου!! Τα παιδιά ξετρελάθηκαν με τις πισίνες , τις νεροτσουλήθρες , την θάλασσα!!! Πάνω από όλα ΑΨΟΓΗ εξυπηρέτηση ... έκλεισα πάλι να πάω του χρόνου!!!!

3  Ευχαριστούμε, elli2009
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Ήρθαμε Σάββατο για μπάνιο και πληρώσαμε τις ξαπλωστρες 15€ χωρίς καφέ ή κάτι να πιούμε που θα έπρεπε να πληρώσουνε έξτρα φυσικά..Πόση εκμετάλλευση σε μια "παραλία" απο τσιμέντο???Και οι ξαπλώστρες απλές, κλασσικές..Ούτε ένα μαξιλαράκι για τα 15€ που πληρώνουμε..Δηλαδή πόσο μεγάλη κλεψιά??Ας βρεθει καποιος να μας εξηγήσει για ποιο λόγο πληρώνουμε τόσα χρήματα χωρίς να έχει και κάποια ταμπέλα καπου να μας ενημερωνουν για τις τιμές..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Γεωργια Ρ