2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 13/10/22
FindHotel
Hotels.com152 $
Priceline111 $
Travelocity152 $
Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επιλεξαμε το ξενοδοχειο κατοπιν μιας προσφορας που ειδαμε μεσω των social media!Απλα ηταν κατι παραπανω απο value for money!Ενημερωθηκαμε οτι πηγαμε την πρωτη ημερα που ανοιξε για σεζον και ηταν σαν να δουλευε ενα μηνα!ολα πεντακαθαρα οργανομενα και το προσωπικο στις θεσεις του οργανομενο και απολυτα επαγγελματικο και καταρτισμενο!Συγχαρητηρια!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, manwlhs p
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε νωρίς πήγαμε για βουτιά στο tsimemto bar εκεί μας πήρε παραγγελία ένας κύριος πολύ ευγενικός με σπαστά ελληνικά και μας σέρβιρε τους καφέδες μια ομιλητικοτατη κοπέλα και γλυκιτατη η οποία μας παρότρυνε να παμε μετά πάνω στον μπουφέ να δοκιμάσουμε τα πιάτα. Δεν χάσαμε ευκαιρία το μενού ήταν 15€ το άτομο και τρώως όσο θέλεις.Δοκιμάσαμε πολλά πιάτα ειμασταν 4 άτομα (σαλάτες, μακαρόνια, μοσχαράκι κοκκινιστό, πίτσα χειροποίητη 5*, γλυκά ,φρούτα). Τελικός απολογισμός φάγαμε σε ένα ξενοδοχείο all inclusive με θέα που θα μπορούσαμε να φάμε σε ένα καλό εστιατόριο στο κέντρο του Ηρακλείου με την ίδια τιμή ανά άτομο. Σίγουρα θα ξανά πάω, σίγουρα το προτείνω...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, Kasapkos
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό , πεντακάθαρο ξενοδοχείο... μου έκανε εντύπωση η σχολαστικότητα με την καθαριότητα!! Απίθανο φαγητό... σαν να έτρωγα σπιτι μου!! Τα παιδιά ξετρελάθηκαν με τις πισίνες , τις νεροτσουλήθρες , την θάλασσα!!! Πάνω από όλα ΑΨΟΓΗ εξυπηρέτηση ... έκλεισα πάλι να πάω του χρόνου!!!!

3  Ευχαριστούμε, elli2009
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Ήρθαμε Σάββατο για μπάνιο και πληρώσαμε τις ξαπλωστρες 15€ χωρίς καφέ ή κάτι να πιούμε που θα έπρεπε να πληρώσουνε έξτρα φυσικά..Πόση εκμετάλλευση σε μια "παραλία" απο τσιμέντο???Και οι ξαπλώστρες απλές, κλασσικές..Ούτε ένα μαξιλαράκι για τα 15€ που πληρώνουμε..Δηλαδή πόσο μεγάλη κλεψιά??Ας βρεθει καποιος να μας εξηγήσει για ποιο λόγο πληρώνουμε τόσα χρήματα χωρίς να έχει και κάποια ταμπέλα καπου να μας ενημερωνουν για τις τιμές..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Γεωργια Ρ
Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2019

Δεκα ζευγαρια φιλοι πήγαμε φετος για Πασχα στο ξενοδοχείο Peninsula στην Αγιά Πελαγία για τέσσερις ημέρες και περάσαμε υπέροχα ! Το δωματιο μας εβλεπε την πισίνα και ήταν πεντακάθαρο, παντού όπου και να βρίσκεσαι εχει υπέροχη πανοραμική θέα Το προσωπικό ευγενέστατο πάντα ετοιμο να σε εξυπηρετήσει . Ο καθημερινος μπουφές είναι πλούσιος αλλά και πεντανόστιμος . Θέλω να δώσω δημοσίως τα συγχαρητήρια μου στους δύο πραγματικά εξαιρετικούς chef Στέλιο Χριστοδουλάκη και την γλυκύτατη Ευαγγελία Καπετανακη για τα τόσο νοστιμα πιάτα που ετοίμαζαν καθημερινά !!Και φυσικά τι να πω για τον πασχαλινό μπουφέ ολα πολλά και πεντανόστιμα!! Συγχαρητήρια σε όλους!!! Σας το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Nicky H