Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό , πεντακάθαρο ξενοδοχείο... μου έκανε εντύπωση η σχολαστικότητα με την καθαριότητα!! Απίθανο φαγητό... σαν να έτρωγα σπιτι μου!! Τα παιδιά ξετρελάθηκαν με τις πισίνες , τις νεροτσουλήθρες , την θάλασσα!!! Πάνω από όλα ΑΨΟΓΗ εξυπηρέτηση ... έκλεισα πάλι να πάω του χρόνου!!!!

3  Ευχαριστούμε, elli2009
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Ήρθαμε Σάββατο για μπάνιο και πληρώσαμε τις ξαπλωστρες 15€ χωρίς καφέ ή κάτι να πιούμε που θα έπρεπε να πληρώσουνε έξτρα φυσικά..Πόση εκμετάλλευση σε μια "παραλία" απο τσιμέντο???Και οι ξαπλώστρες απλές, κλασσικές..Ούτε ένα μαξιλαράκι για τα 15€ που πληρώνουμε..Δηλαδή πόσο μεγάλη κλεψιά??Ας βρεθει καποιος να μας εξηγήσει για ποιο λόγο πληρώνουμε τόσα χρήματα χωρίς να έχει και κάποια ταμπέλα καπου να μας ενημερωνουν για τις τιμές..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Γεωργια Ρ
Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2019

Δεκα ζευγαρια φιλοι πήγαμε φετος για Πασχα στο ξενοδοχείο Peninsula στην Αγιά Πελαγία για τέσσερις ημέρες και περάσαμε υπέροχα ! Το δωματιο μας εβλεπε την πισίνα και ήταν πεντακάθαρο, παντού όπου και να βρίσκεσαι εχει υπέροχη πανοραμική θέα Το προσωπικό ευγενέστατο πάντα ετοιμο να σε εξυπηρετήσει . Ο καθημερινος μπουφές είναι πλούσιος αλλά και πεντανόστιμος . Θέλω να δώσω δημοσίως τα συγχαρητήρια μου στους δύο πραγματικά εξαιρετικούς chef Στέλιο Χριστοδουλάκη και την γλυκύτατη Ευαγγελία Καπετανακη για τα τόσο νοστιμα πιάτα που ετοίμαζαν καθημερινά !!Και φυσικά τι να πω για τον πασχαλινό μπουφέ ολα πολλά και πεντανόστιμα!! Συγχαρητήρια σε όλους!!! Σας το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Nicky H
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2018

Ερωτεύθηκα το Peninsula Resort με την πρώτη επίσκεψή μου διότι ευρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία, -χερσόνησο- με πανοραμική θέα, καταπληκτική παραλία με καθαρά και ήσυχα νερά. Οι χώροι του ξενοδοχείου είναι καθαροί,ευρύχωροι, καλόγουστοι, λειτουργικοί προσεγμένοι στη λεπτομέρεια με πολύ μεράκι. Διαρκώς βελτιώνονται εκσυγχρονίζονται στις σύγχρονες, ανάγκες, απαιτήσεις και προκλήσεις των καιρών ικανοποιώντας τα γούστα των πελατών. Το σέρβις του προσωπικού είναι άψογο με εγκαρδιότητα και προθυμία. Η κουζίνα διαθέτει μια μεγάλη ποικιλία πιάτων βασισμένων στην κρητική διατροφή που ικανοποιεί και τις ιδιαίτερες προτιμήσεις και διατροφικές συνήθειες όλων των επισκεπτών. Για πολλά χρόνια όσες φορές σκεφτώ διακοπές με χαλάρωση και ψυχαγωγία δεν έχω καλύτερη επιλογή. Θα πρότεινα ανεπιφύλακτα το Peninsula Resort & Spa, από Απρίλη έως και Οκτώβρη, ακόμη και για απαιτητικά γούστα γιατί αρκεί μια επίσκεψη να γίνετε και σεις λάτρεις του.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτιο με θέα στη θάλασσα.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ Φ
Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απο τις πιο φανταστικές διακοπές που κάναμε ποτέ!!!ήταν όλα υπέροχα..σας στο συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!
Ανυπομονούμε για τις καλοκαιρινές μας διακοπές...ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία..συνεχίστε έτσι δυναμικά...

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Rena K