Destinia.com
Etrip
StayForLong
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2019

Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι πάντα να απολαύσω τις διακοπές μου γιατί έχω θέματα με την καθαριότητα,παίρνω πάντα μαζί μου χλωρίνες σε όλα τα ξενοδοχεία.Ειναι απ' τις λίγες φορές που είμαι τόσο ευχαριστημένη και δεν ένιωσα δυσφορία!Όλο το προσωπικό ήταν ιδιαίτερα πρόθυμο,χαμογελαστο και με χιούμορ!Δίνουν πολλές παροχές χωρίς έξτρα χρήματα πχ γυμναστήριο,ποδήλατα κλπ.Οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά καθώς μας καλωσόρισαν με κρασί και γλυκά στο δωμάτιο!Μας άφησαν κάρτα μέχρι και τι καιρό θα έχει την επόμενη μέρα!Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους!Είναι κοντά και στην θάλασσα και στο Ηράκλειο και είναι ιδιαίτερα βολικη η τοποθεσια!Το πρωινό είχε ποικιλία.Στα κυρίως γεύματα ίσως μπορεί να υπάρξει βελτίωση,χωρίς να σημαίνει ότι είναι άσχημα! Ευχαριστούμε για όλα! Ηλίας και Λενα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, stelena91
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο από όλες τής απόψεις, μαγευτικά τοπία πολύ πολύ καθαριότητα, όλα είναι οπός πρέπει εκεί πού πρέπει, καί τό προσκοπικό ευγενικό γεμάτο ενθουσιασμό για νά σέ εξυπηρέτηση, καί νά σέ κάνει νά εσθανομαι σάν νά τούς έχω χρόνια γνωστούς.μπραβω παιδιά σάς ευχαριστώ συνεχίστε έτσι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
2  Ευχαριστούμε, P8548GB_
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ξενοδοχείο ευγενέστατο προσωπικό. Πεντακάθαρο με "υπερβολικές " μπορώ να πω παροχές, στο πακέτο που είχαμε κλείσει. Μέχρι και κινητό για να έχουμε μαζί μας με απεριόριστες κλίσεις εσωτερικό εξωτερικό συν data. Αυτό που με ξένισε λίγο είναι η κουζίνα του. Ίσως επειδή τα έχουν προσαρμοσμένα για τους ξένους επισκέπτες. Συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, stefanidisn2018
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2018

Τοποθεσία ιδανικά μαγευτική και ήσυχη!Προσεγμένοι χώροι απίστευτα καθαρό και άνετο!!! Όσο για το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και ευγενικό!Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψει κάνεις αυτό το μοναδικό μέρος!!! Το συνιστώ σε όλους για να διαπιστώσουν του λόγου το αληθές!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, TUNING G
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτογράψει κανείς για το Happy Cretan suites....
Πολύ προσεγμένοι όλοι οι χώροι του!
Η καθαριότητα άψογη και το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και ευγενικό!!
Το πρωινό του πεντανόστιμο και φρεσκότατο αλλά και τα κοκτέιλ του δροσερά και απολαυστικά!
Επίσης, εξαιρετική τοποθεσία με θέα!!
Οι τιμές του πολύ καλές για τις παροχές του!!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, athspirida