Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com
Trip.com
Algotels
Preferred Hotels
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2016

Ένα από τα καλύτερα resort στην Κρήτη.Σε στρατηγικό σημείο.Με δυο απ τις καλύτερες παραλίες στην Βόρεια Κρήτη.Φιλικό προσωπικό έτοιμο να βοηθήσει σε οτιδήποτε ζητηθεί.Το πρωινό εξαιρετικό,τα εστιατόρια τέλεια.Αξιζει.

1  Ευχαριστούμε, kostass230
Ο/η CapsisResort, Social Media Department του Out of the Blue Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ κύριε “Kostas S”,

Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να γράψετε τόσο θετικά σχόλια για το ξενοδοχείο μας. Μας τιμά ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένος καθ’ όλη τη διάρκεια της διαμονής σας.

Χαιρόμαστε που αναγνωρίζετε το υψηλό επίπεδο των υπηρεσιών μας και που μείνατε απόλυτα ευχαριστημένος από τη εξυπηρέτηση, το φαγητό και το προσωπικό μας.

Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας, στις επόμενες διακοπές σας.
B.K.

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2016

Πολυ καλα δωματια, ευγενεστατο και προθυμο προσωπικο, που ομως σε μεγαλο ποσοστο δεν μιλα Ελληνικα. Φαγητο πλουσιο σε ποικιλια, αλλα μετριας ποιοτητας και μαγειρεματος. Το ιδιο ισχυει και για το πρωινο. Καθαριοτητα στα δωματια αριστη, αλλα στο μπουφε μετρια. Τιμες δυσαναλογα ψηλες για τους Ελληνες σε αντιθεση με τους αλλοδαπους. Γινεται παντου φανερο οτι η διευθυνση δεν θελει Ελληνες πελατες

Ευχαριστούμε, Moutsatsos G
Ο/η CapsisEliteResort, Social Media Department του Out of the Blue Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ κύριε “Moutsatsos_G”,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις καλοκαιρινές σας διακοπές όπως επίσης και για τα θετικά σας σχόλια τα οποία μας τιμούν ιδιαίτερα.
Αναφορικά με το φαγητό, λυπούμαστε που δεν ήταν ανάλογο των προσδοκιών σας, αλλά θα ήθελα να σας διαβεβαιώσω ότι τα υλικά που χρησιμοποιούμε είναι άριστης ποιότητας, όπως επίσης πολλά φρούτα και λαχανικά είναι από τα θερμοκήπια μας (σίγουρα θα είδατε για παράδειγμα τα μαύρα τοματίνια στον μπουφέ του πρωινού, τα οποία είναι παραγωγής μας).
Επίσης θα θέλαμε να σημειώσουμε ότι η διεύθυνση και η ιδιοκτησία του ξενοδοχείου είναι Έλληνες και είναι μεγάλη μας χαρά και τιμή να καλωσορίζουμε Έλληνες πελάτες.

Ευχαριστούμε πολύ και θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε ξανά το επόμενο καλοκαίρι στο “Out of the Blue, Capsis Elite Resort” για να απολαύσετε τις καλοκαιρινές σας διακοπές!

Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2016

Μείναμε σε μια ονειρική σουίτα..η διακόσμηση υπέροχη και οι ανέσεις φοβερές. Ο ορισμός της άνεσης, χαλάρωσης και διαφυγής από την πραγματικότητα.

Περάσαμε τις δύο πρώτες μέρες στο ξενοδοχείο γιατί θέλαμε να ξεκουραστούμε και να χαλαρώσουμε. Γεγονός που στο εξασφαλίζει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο Η μαγευτική τοποθεσία και το χαμογελαστό προσωπικό είναι τα πρώτα πράγματα που σε κερδίζουν.

Στην συνέχεια ανακαλύπτεις ότι μπορείς να δοκιμάσεις εξαιρετική κουζίνα στα διαφορετικά εστιατόρια, ποτό δίπλα στην πισίνα ή σε κάποιο από τα μπαρ, ή πριβέ δείπνα για δύο στην αμμουδιά. Η όλη ιδέα είναι εξαιρετική.

Γενικά ένας χώρος υψηλών προδιαγραφών !!!

Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, gmgbster

Αγαπητή «Gmgbster»,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιο σας στο trip advisor. Τα ιδιαίτερα θετικά σχόλια για το ξενοδοχείο μας αποτελούν ένα πολύ ισχυρό κίνητρο για εμάς ώστε να διατηρήσουμε το υψηλό επίπεδο των υπηρεσιών μας και μας βοηθούν να βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Θα είναι ιδιαίτερή χαρά να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά για τις επόμενες διακοπές σας.

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο τον Ιούλιο του 2016. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι . Τα δωμάτια είναι μεγάλα και άνετα . Η παραλία απλά υπέροχη, και μπορείς να απολαύσεις την θάλασσα ακόμα και αν έχει αέρα , διότι η παραλία βρίσκεται σε κόλπο, όπου ποτέ δεν φυσά .
Έχει καταπληκτικές εγκαταστάσεις (γυμναστήριο, αμέτρητες πισίνες )
Το πρωινό εξαιρετικό και το βραδινό φαγητό καλό , με πολύ γευστικό επιδόρπιο για όλα τα γούστα .
Διαθέτει καταπληκτικό μίνι κλαμπ με τεράστιους χώρους για παιχνίδι. Μέσα σε αυτό υπάρχει και παιδική πισίνα οποτε τα παιδιά απολαμβάνουν το μπάνιο με επίβλεψη από την ομάδα παιδαγωγών χωρίς να βγαίνουν από το χώρο του μίνι κλαμπ. Αυτό που εκτιμήσαμε ιδιαίτερα είναι ότι στο μίνι κλαμπ δέχονται παιδάκια και από 0-3 ετών με επιπλέων χρέωση 10 € την ώρα ,κάτι που δεν μας χάλασε καθώς το παιδί το προσέχανε παρά πολύ και έτσι μας δόθηκε ευκαιρία να απολαύσουμε το μπάνιο στην θάλασσα χωρίς το κυνηγητό των παιδιών.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα .
Υπάρχει δυνατότητα βελτίωσης στον τομέα της καθαριότητας .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, olgabM1999WO

Αγαπητή κυρία “Olga_B”,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σας στο trip advisor.

Πραγματικά το ξενοδοχείο μας προσφέρει ονειρεμένες διακοπές σε μικρούς και σε μεγάλους και πολλές δραστηριότητες. Οι παιδικές δραστηριότητες αφορούν και μωράκια από 6 μηνών έως 3 ετών. Για τους μεγαλύτερους φίλους μας, υπάρχει το Μινωικό πάρκο μας που δέχεται δωρεάν παιδάκια από 4 ετών έως 11 ετών, ενώ διαθέτουμε και ειδικές δραστηριότητες για παιδιά από 11 ετών έως 17 ετών.

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα απ τα άγχη του γάμου σου είναι που θα κάνεις το τραπέζι, σκεπτόμενη να γίνει κάπου που αρχικά θα αρέσει σ' εσένα την ίδια και έπειτα σε συγγενείς και καλεσμένους! Το "Blue Capsis Elite Resort" ήταν η τέλεια επιλογή! Ο χώρος που έγινε το τραπέζι ήταν αυτό που ονειρευόμουνα, δίπλα στη θάλασσα, ωραία διακόσμηση, χτιστά έπιπλα, όχι δηλαδή η στημένη αίθουσα γάμου! Το σέρβις ήταν άψογο και τα φαγητό μόνο σε τραπέζι γάμου δεν παρέπεμπε, ήταν τέλεια όλα.. Έμειναν όλοι ικανοποιημένοι, τόσο οι συγγενείς, όσο και οι φίλοι! Διασκεδάσαμε πραγματικά!
Όσο για τη διαμονή μας, η σουίτα μας ήταν τέλεια! Είχαμε 2 μπαλκόνια με φοβερή θέα, σ' έναν απ' τους κόλπους του ξενοδοχείου!
Κάναμε και μπάνιο στη θάλασσα! Τα νερά ήταν πεντακάθαρα!
Το σημαντικότερο όλων όμως ήταν η καλή μας συνεργασία με τους υπεύθυνους του ξενοδοχείου! Όλα έγιναν εύκολα! Τους ευχαριστώ πραγματικά πάρα πολύ, γιατί η βραδιά του γάμου μου θα μείνει αξέχαστη όχι μόνο σ' εμένα και στον άντρα μου, αλλά και στους αγαπημένους μου καλεσμένους!

Ευχαριστούμε, Katerina A
Ο/η CapsisResort, Social Media Department του Out of the Blue Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2016

Αγαπητή κύρια Katerina A,

Θα ήθελα να σας μεταφέρω τις θερμότερες ευχές της διοίκησης και όλου του προσωπικού του “Out of the Blue, Capsis Elite Resort” για μια ζωή γεμάτη με χαρές, υγεία και αγάπη.

Μας τιμά ιδιαίτερα που μείνατε τόσο ευχαριστημένη καθ’ όλη τη διάρκεια της διαμονής σας και της δεξιώσεως του γάμου σας. Τα καλά σας σχόλια τόσο τα δικά σας όσο και των καλεσμένων σας αποτελούν κίνητρο για εμάς ώστε να διατηρήσουμε τη φήμη μας σαν ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Κρήτης. Τα εξαιρετικά σχόλια σχετικά με την διαμονή σας, το χώρο της δεξίωσης, την ποιότητα του φαγητού και το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης είναι κάτι που μας χαρακτηρίζει και χαιρόμαστε που δείχνετε την ανάλογη αναγνώριση και εκτίμηση.

Θα θέλαμε για μια ακόμη φορά να σας ευχαριστήσουμε για την άψογη συνεργασία που είχαμε και ελπίζουμε να συντελέσαμε έστω και λίγο ώστε αυτή η βραδιά να παραμείνει αξέχαστη για εσάς και την οικογένεια σας.
Επιπρόσθετα θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε το επόμενο καλοκαίρι να απολαύσετε τις καλοκαιρινές σας διακοπές στο ξενοδοχείο μας.

V.K
Social Media Dpt