Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2018

Έμεινα 3 ημέρες (2 βράδια) με το γιο μου εκεί! Η φιλοξενία των ιδιοκτητών ήταν υπέροχη, με ευγένεια, καλή διάθεση και χιούμορ! Τα δωμάτια καθαρά και ευρύχωρα. Η πισίνα καθαρή και ήσυχη! Όλα τα γεύματα που φάγαμε (πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό) ήταν πολύ νόστιμα και προσεγμένα, μαγειρεμένα με εξαιρετικά υλικά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα όχι μόνο για διαμονή αλλά και για απολαύσετε κάποιο από τα φαγητά της ιδιοκτήτριας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, ΡΕΝΑ Μ
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μακριά από τη θάλασσα... Πρέπει να πάρεις αυτοκίνητο!! Τίποτα το ιδιαίτερο σα δωμάτιο..!! Είχε κάποια θέματα καθαριότητας... Βέβαια ήταν οικονομικό... Ότι πληρώσεις παίρνεις στη συγκεκριμένη περίπτωση!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, _P3994CX
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ψάχναμε κατι οικονομικό και οι κριτικές μας φάνηκαν καλες. Αν και το δωμάτιο και το μπανιο ήταν καθαρά, δεν υπήρχε περίπτωση να χρησιμοποιησουμε κάποιο σκεύος της κουζίνας ή να καθισουμε στον με λεκέδες καναπέ του καθιστικού. Επίσης, κακή εντύπωση μας εκανε η ιδιοκτήτρια, η οποία με το που φτασαμε αρχισε μας κουτσομπολευει άσχημα εναν αλλο ένοικο-πράγμα αδιανόητο και αντιεπαγγελματικο. Τουλάχιστον ειχε ωραία θεα, ζεστο νερο και άνετο κρεβάτι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Mirka B
Ο/η d22280016, Owner του Bellair Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2017

ΝΑΙ εχετε δικιο.δεν ηθελα να μεινετε γιατι απο την αρχη εισασταν ιδιοτροπος και η συζυγος παραξενη.δεν σκοπευα να το πουλησω οταν μου ειπατε οτι δεν σας αρεσε η ντουλαπα.
εκανα ομως ενα λαθος και σας εδωσα πισω τα χρηματα σας για να μην σας χαλασω τις διακοπες σας.την επομενη φορα resort για την συζυγο

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2013

Ένα υπέροχο μικρό χωριουδάκι στην πλαγιά πάνω από την Αγία Πελαγία. Οι Ιδιοκτήτες μας έκαναν αμέσως να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας. Το δωμάτιο αν και λίγο παλιό ήταν καθαρό με πλήρη κουζίνα και καταπληκτική απεριόριστη θέα στο Αιγαίο. Η πισίνα, με επίσης καταπληκτική θέα σε θάλασσα και βουνό, ήταν το τέλειο απογευματινό χαλάρωμα μετά από τις εξορμήσεις της ημέρας. 2-3 βραδάκια από τη 1 εβδομάδα που μείναμε τα περάσαμε μαζί με την οικογένεια των ξενοδόχων, οι οποίοι ανταποκρίθηκαν με το παραπάνω στην ξακουστή κρητική φιλοξενία και μας προσέφεραν περισσότερα από αυτά που ήταν υποχρεωμένοι... Όλα τα φαγητά ήταν σπιτικά με κορυφαία τους χοχλιούς, τις πίτες και το κριθαρώτο της Ρομίνας. Η τιμή, τέλος, ήταν λογικότατη για τις παροχές που είχαμε... Είμασταν 3 ενήλικες με 2 μικρά παιδιά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
Ευχαριστούμε, Vassilis_1974