Torre dei Serviti - Residenza d'Epoca(Casole d'Elsa)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Terre di Casole(Casole d'Elsa)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Relax Hotel Aquaviva(Casole d'Elsa)
  • Δωρεάν στάθμευση
Agriturismo Torre Doganiera(Casole d'Elsa)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Borgo Mucellena(Casole d'Elsa)
Priceline
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 12% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 12% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 891 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Borgo al Cerro(Casole d'Elsa)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
  • Δωρεάν στάθμευση
Borgo Le Mascie(Casole d'Elsa)
Agriturismo Erta(Casole d'Elsa)
  • Δωρεάν στάθμευση
Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα. Για να δείτε κριτικές δοκιμάστε να αφαιρέσετε κάποιο φίλτρο, να αλλάξετε την αναζήτησή σας, ή να επιλέξετε την .