Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
1.243
1.243
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο αυτό μας πρόσφερε μία μοναδική εμπειρία Δεν είναι μόνο η πολυτέλεια του η εκλεπτυσμένη κουζίνα του και η μοναδική του αισθητικη,μα εκείνο που ξεχωρίζει περισσότερο απ’ όλα είναι ο ανθρώπινος παράγοντας -οι άνθρωποι και το προσωπικό που στηρίζουν αυτή την προσπαθώ να σου προσφέρω ζεστασιά, καλωσόρισμα ,οικειότητα ,φροντίδα .Σε όλη μας την διαμονή τους είμαστε ευγνώμονες που μας κάνουνε μία ξεχωριστη ταξιδιωτικοί εμπειρία μοναδική ανάμνηση ζωής.Η Μαριάννα από την υποδοχή μας προσφερε άμεσα δωμάτιο πολύ πιο μπροστά από το επίσημο check in ενώ το προσωπικό του εστιατορίου ο Χριστόφορος ,η Στέλλα ,ο Φλαβιο η Γωγω,η Χρυσάνθη ,η Μαρία ,η κυρία Τσαμπίκα, ο Βασίλης ,μα και όλα τα παιδιά που υποστηρίζουν το service εργάζονται με την ψυχή τους όχι σε μία απλή εργασία μα εχουν ως μόνο γνώμονα τη δικη μας ευχαριστηση και ικανοποιηση για τις τη διαρκεια των διακοπων μας.Τους ευχαριστουμε απο καρδιας !
Καλη μας Ανταμωση στο μελλον :)

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να νοικιασετε αυτοκινητο για να εχετε την ελευθερια να επισκεφθειτε τις γυρω περιοχες
Ευχαριστούμε, Botsolis K
Ο/η Antonios Diakakis, Γενικός Διευθυντής του Casa Cook Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ κ. Μποτσόλη,

Τι υπέροχο σχόλιο! Ευχαριστούμε πάρα πολύ!

Ήταν χαρά μας να διαβάσουμε ότι απολαύσατε τόσες πολλές πτυχές του ξενοδοχείου μας.

Προσπαθούμε να δημιουργήσουμε αξέχαστες εμπειρίες διακοπών και χαιρόμαστε που ακούμε ότι οι συνεργάτες μας δημιούργησαν αυτή την αίσθηση στη διαμονή σας μέσω της επαγγελματικής και προσεγμένης εξυπηρέτησης τους.

Θα μοιραστώ τα σχόλιά σας με όλη την ομάδα και είμαι σίγουρος ότι αυτό το σχόλιο θα χρησιμεύσει ως ενθάρρυνση για όλο το προσωπικό μας καθώς προσπαθούμε να βελτιώνουμε συνεχώς την ποιότητα των υπηρεσιών μας.

Είμαστε ευγνώμονες για την υποστήριξή σας και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά.

v

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2023

Εξαιρετικό ξενοδοχείο ,πολύ ευγενικό προσωπικό και πλήρης ησυχία.Πλούσιο πρωινό με πολλές επιλογές .Το εξειδικευμένο προσωπικό προσφέρει και κοκτέιλ και φαγητό σε πολύ καλές τιμές και είναι όλα νόστιμα. Ευχαριστούμε για αυτήν την εμπειρία.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Ζωή Β
Ο/η Antonios Diakakis, Γενικός Διευθυντής του Casa Cook Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2023

Αγαπητή Ζωή,

Τι υπέροχο σχόλιο! Ευχαριστούμε πολύ!

Ήταν χαρά να διαβάσω ότι απολαύσατε τόσες πολλές πτυχές του θερέτρου μας. Τα καλά σας λόγια για τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου εκτιμώνται ιδιαίτερα.

Είμαστε όλοι χαρούμενοι που η προσοχή μας στη λεπτομέρεια δεν πέρασε απαρατήρητη.

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2023

Απο τα καλήτερα και φιλόξενα ξενοδοχεία που έχω συναντήσει.Όλοι ευγενέστατοι και πρόθυμοι να σε βοηθείσουν σε ότι χρειαστείς.Για πρωινό έχει τα πάντα και όλα νόστιμα όπως επίσης και για φαγητό.Μπράβο σας και καλή συνέχεια.

Ευχαριστούμε, Alexios Z

Αγαπητέ Αλέξη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μετά την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Casa Cook.

Χαίρομαι που περάσατε μια υπέροχη διαμονή μαζί μας. Η υποστήριξή σας σχετικά με την εξαιρετική εξυπηρέτηση από την ομάδα μας εκτιμάται ιδιαίτερα και να είστε σίγουροι ότι θα μοιραστώ τα καλά σας λόγια μαζί τους.

Σίγουρα ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικό προσωπικό , άψογη εξυπηρέτηση . Όλο το προσωπικό και ιδιαίτερα ο
Χριστόφορος στο κεντρικο εστιατόριο , μας έκαναν να νιώσουμε σαν το σπίτι μας . Το φαγητό πολλή νόστιμο και ποιοτικό!!!!! Θα ξανα επισκεφτούμε το ξενοδοχείο σύντομα .

Ευχαριστούμε, l0vegreece

Αγαπητέ επισκέπτη,

Τι υπέροχο σχόλιο! Ευχαριστούμε πάρα πολύ!

Θα μοιραστώ τα σχόλιά σας με όλη την ομάδα και ειδικά με τον Χριστόφορο. Είμαι σίγουρος ότι αυτό το σχόλιο θα χρησιμεύσει ως ενθάρρυνση για όλο το προσωπικό μας καθώς προσπαθούμε να βελτιώνουμε συνεχώς την ποιότητα των υπηρεσιών μας.

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2023

Το φαγητό απίστευτο πολύ καλής ποιότητας η ατμόσφαιρα φανταστική η μουσική σε χαλάρωνε όσο απολάμβανες το υπέροχο τους φαγητό!!! Ο κύριος Χριστόφορος ήταν παρά πολύ εξυπηρετικός όπως και όλα τα παιδιά στο service σαν το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, Δεσποινα Κ
Ο/η Antonios Diakakis, Γενικός Διευθυντής του Casa Cook Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2023

Αγαπητή Δέσποινα,

Εκτιμούμε βαθιά την αναγνώριση του υψηλού επιπέδου υπηρεσιών που σας παρείχαν οι συνάδελφοί μου, οι οποίοι είναι και το πολυτιμότερο περιουσιακό μας στοιχείο, κριτικές όπως η δική σας θα χρησιμεύσουν μόνο ως μια ώθηση για το προσωπικό μας, που θα τους κάνει να προσπαθήσουν για την τελειότητα των υπηρεσιών μας.

Ελπίζω να σας δούμε ξανά σύντομα και παρακαλώ μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου ή με κάποιο από τα μέλη της ομάδας μου όταν προγραμματίσετε την επόμενη σας επίσκεψη.

Αντώνιος Μ, Διακάκης
Διευθυντής Ξενοδοχείου