Travelocity
Orbitz.com
Trip.com
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις πολυτελείας, όμορφη και ήσυχη τοποθεσία, φιλικό προσωπικό, πολύ καλό φαγητό. Ιδανικό μέρος για χαλάρωση και ξεκούραση. Αξέχαστη εμπειρία, συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, ThP7
Ο/η Alexandra Papagianni, Guest Services / Front Office του Casa Cook Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Dear Theofanis,

Thanks a lot for taking the time to share your experience with our online community and thanks for your great feedback!
We are very pleased to know, that you have enjoyed your stay with us
and that everything was to your entire satisfaction.
Rest assured that your comments are passed on to all those who contributed to making your stay a more comfortable one.
We thank you for being our guest and we are looking forward to welcoming you back to Casa Cook Rhodes soon again!

With kind regards
Your Casa Cook Rhodes Crew

Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό μέρος ιδανικό για χαλάρωση το φαγητό και η εξυπηρέτηση όλα ήταν υπέροχα. Το προσωπικό πάρα πολύ εξυπηρετικό και πολύ φιλικό! Αξίζει σίγουρα να επισκεφτεί κάποιος αυτο το ξενοδοχείο η εμπειρία θα μας μείνει αξέχαστη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 88katerinak
Ο/η Alexandra Papagianni, Guest Services / Front Office του Casa Cook Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Dear 88katerinak,

thanks for your great review.
We are glad to read that we could convince you
of our quality standard and that everything,
from our food offer to our service and friendliness of our staff was to your full satisfaction.
We are also delighted that we were able to score points with the ambiance and the food .

Thank you very much for being our guest and for your full recommendation.
We would love to welcome you back very soon.
With kind regards
Your Casa Cook Rhodes Crew

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για να ντυθουμε για τον γάμο μας. Όταν ρωτήσα τον φωτογράφο την γνώμη του, μου είπε ότι είναι από τα πιο όμορφα μέρη πάνω στην Ρόδο και ότι οι φωτογραφίες θα βγουν υπέροχες. Κλείσαμε δύο δωμάτια. Μια σουίτα για την νύφη γιατί χρειαζόταν περισσότερο χωρο και ένα δωμάτιο για εμένα. Όταν μπήκα στο δωμάτιο μου επεθα σοκ από το πόσο όμορφο ήταν αλλα οταν πήγα να δω την σουίτα τρελάθηκα. Ήταν το κάτι άλλο. Τα περάσαμε φανταστικά!! Το προσωπικό ήταν τέλειο!! Απο τον διευθυντή, τις κοπέλες στις κρατήσεις και όλα τα παιδιά στην reception είδαμε την καλύτερη συμπεριφορά!! Τόσο φιλικοι και πρόθυμοι να μας εξυπηρετησουν και να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαζόμαστε. Το προσωπικό και το ξενοδοχείο έκαναν αυτή την σημαντική μας ημέρα πιο εύκολη και πολύ όμορφη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, savvaspap89
Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2019

Τέλεια οργάνωση, Εξαιρετικό περιβαλλον. Από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί. Η ατμόσφαιρα είναι κατάλληλη για να ταξιδέψεις σε κάθε φαντασία. Σίγουρα θα το επισκεπτών πάλι και το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Pompou_21
Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2019

Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με πολύ ευγενικο προσωπικό , καθαρός χώρος , φιλόξενο περιβάλλον ! Πολύ καλή ποιότητα φαγητό και τεχνογνωσία πάνω σε όλα τα ποτά ! Ανυπομονώ για την επόμενη μου επίσκεψη ! Αξίζει να το επισκεφτείτε !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Mobile463839