Priceline
ZenHotels.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2019

Αν και γνωστό σε ότι αφορά την υπέροχη φιλοξενία, τα υπέροχα και άνετα δωμάτια (δύσκολο να βρεις για εξαμελή οικογένεια) τις φανταστικές πισίνες, το γευστικότατο πλούσιο φαγητό και το σημαντικοτερο το άψογο προσωπικό έτοιμο για όλες τις ανάγκες της κάθε οικογένειας ανυπομονούμε να μας φιλοξενήσει για τρίτη φορά!! Καλή συνέχεια σε όλο το προσωπικό. Σας ευχαριστούμε! xxx

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Costas M
Ο/η MIKRIPOLI, Kiki Xenitopoulou-Reservations Manager του Atlantica Mikri Poli Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή οικογένεια 'Costas M'

Θα ηθελα για άλλη μια φορα να σας ευχαριστήσω που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.
Είμαστε ολοι πολύ ευγνώμων για τα θετικά σας σχόλια .
Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανα στο μέλλον .
Παραμένω στη διάθεση σας ,με φιλικούς χαιρετισμούς

Κική Ξενιτοπούλου

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2017

ομορφη ξενοδοχειο διπλα στην θαλασσα, ωραια και καθαρα δωματια . η πολη της ροδου ειναι σε αποσταση 25 λεπτων περιπου και η λινδος σε αποσταση 20 λεπτα. το φαγητο εινααι πολυ καλο και πλουσιο, και ιδιαιτερα το πρωινο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, GeorgeS188
Ο/η MIKRIPOLI, Reservation manager του Atlantica Mikri Poli Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ κύριε 'George S'
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλιά σας σχετικά με την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας. Ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και χαιρόμαστε που απολαύστε τη συνολική διαμονή σας μαζί μας. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι.

Με εκτίμηση
Κική Ξενιτοπούλου

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολυ ωραίο ξενοδοχείο,με υπέροχους ανθρώπους που κάνουν τα πάντα για να περάσεις καλά,τα παιδια στην ρεσεψιόν,στο μπαρ,ο κύριος Γιαννης στο εστιατόριο,τα κορίτσια στο σπα και ο κύριος Στέφανος είναι όλοι αψόγοι.Το ξενοδοχειο εχει ωραια φαγητα,καθαρα δωματια και και πολλες πισινες για να διαλεξετε.Αξιζει να πάτε ακόμα και για ενα 2ημερο ή 3ημερο για να χαλαρώσετε και να ξεκουραστείτε.Μπραβο σας και συνεχίστε έτσι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
3  Ευχαριστούμε, Μανωλης Α
Ο/η MIKRIPOLI, Reservations Manager του Atlantica Mikri Poli Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2017

Αγαπητε Κυριε 'Μανωλης Α'

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την κριτική σας, είναι χαρά μας να γνωρίζουμε ότι σας άρεσε η διαμονή σας μαζί μας. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να παρέχουμε τις υπηρεσίες μας εξίσου σε όλους τους επισκέπτες μας. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε πίσω για μια ακομη υπεροχη διαμονη μαζι μας.
Με εκτιμηση
Κικη Ξενιτοπουλου

Η κριτική έγινε: 2 Νοεμβρίου 2016

Ωραίοι χώροι, απίθανο water park με ωραίες νεροτσουλήθρες για τα παιδιά -όχι μεγάλη ποικιλία, αλλά ωραία. Απίθανο φαγητό για ξενοδοχείο 4 αστέρων και all inclusive -καθημερινά θα γευτείτε κρέας σε διάφοες παρασκευές , όπως επίσης και ψάρι.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, meleniagr
Ο/η MIKRIPOLI, Διευθυντής του Atlantica Mikri Poli Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Μαρτίου 2017
Μετάφραση Google

Dear 'meleniagr"
We appreciate the fact that you spend time to comment about your stay in our house.

Kind regards
stefanakis Stefanos

Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και είμαστε ακόμα στο ξενοδοχείο για διήμερο αισθάνομαι την ανάγκη να εκφράσω και δημόσια την ευχάριστη έκπληξη μου για το ξενοδοχείο Mikri Poli. Είναι πράγματι κάτι πολυ παραπάνω από τις περιγραφές που διαβάσαμε. Υψηλά στάνταρ εξυπηρέτησης , προθυμία και φιλικότητας. Θα τι συνιστούσα ανεπιφύλακτα σε όλους όσους θέλουν να απολαύσουν υπέροχες διακοπές με αυθεντική φιλοξενία.Δε θα μπορούσα να μην κάνω ιδιαίτερη μνεία για την καθαριότητα του ξενοδοχείου , όπως επίσης για το πολύ καλό φαγητό και την πολύ εξυπηρέτηση και καθαριότητα στο εστιατόριο.Ενα είναι σίγουρο ότι θα ξανά επιστρέψουμε σύντομα στην Mikri Poli

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, eleni075
Μετάφραση Google

Dear "eleni075"

We would like to thank you for your review , it is our pleasure to know that you enjoyed your stay with us. we are happy to provide our services equally to all of our guests.We hope to have the pleasure of welcoming you back for another memorable stay soon.

Kind regards
Stefanakis Stefanos