Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 04/10/21
Hotels.com69 $
Priceline76 $
Travelocity69 $
Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το marathon Hotel είναι ένα ξενοδοχείο πανέμορφο με πολύ ζεστό προσωπικό. Το δωμάτιο πολύ άνετο κ καθαρό. Η πισίνα στολισμένη με δύο υπέροχα δέντρα με φούξια λουλούδια σαν βγαλμένη από πίνακα κ παιδική χαρά που απασχολεί ώρα τα μικρά παιδιά. Το φαγητό πλούσιο με ποικιλία μεσημέρι-βραδυ κ το μπαρ διαθέτει εξωτικά κοκτειλ. Ευχαριστούμε το υπέροχο προσωπικό που ήταν δίπλα μας κ μας χάριζαν απλόχερα τα χαμόγελα τους. Την γλυκιά κοπέλα στο σνακ μπαρ ,το σέρβις που ήταν διακριτικό κ γρήγορο, την κουζίνα, την reception τα κορίτσια στην καθαριότητα κ τέλος τον διευθυντή κ. Βασίλη που ήταν άμεσος, φιλικός κ επαγγελματίας. Σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία. Θα ξαναρθουμε σύντομα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Jovato
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα εξαιρετικό τριήμερο στο ξενοδοχείο. Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Τηρούνταν όλα τα μέτρα προστασίας κατά του covid. Το δωμάτιο ήταν καθαρό με υπέροχη θέα στον κήπο. Το φαγητό ήταν αρκετά καλο. Σίγουρα θα ξαναπήγαινα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Γιαννης Γ
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

3 βράδια και ήταν εξερετικα.. Το φαγητό πολύ νόστιμο, τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα.. Το service πάρα πολύ καλό.. Τηρούνται όλα τα μέτρα.. Ο διευθυντής πολύ ευγενικός κ κατατοπιστικος.. Ευχαριστούμε για την όμορφη εμπειρία... Αξίζει κ παραπάνω από τα 4 αστέρια που είναι!!

Ευχαριστούμε, vasileiosk603
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Πήγα με έναν φίλο μου για 2 βράδια σερβις φαγητό και άνθρωποι από την ρεσεψιόν μέχρι το μπαρ και τα δωμάτια καθαρά και πλήρως ανακαινισμένα και τέλος τηρούσαν όλα μέτρα ασφαλείας κατά του covid19. το συστήνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτώ στην Ρόδο

Ευχαριστούμε, kiourdism
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Για 2 μέρες που μείναμε το ξενοδοχείο πεντακάθαρο, το service τέλειο, το φαγητό delicious, και εφαρμόσαμε 100% τα μέτρα κατά του ιού covid-19 το συνιστώ ανεπιφύλακτα θα το ξανά επισκεφτούμε σίγουρα πάλι.

Ευχαριστούμε, Jason R