“Πάντα φεύγεις χορτασμενος”
Κριτική για: Ταβέρνα Τσαμπίκος

Ταβέρνα Τσαμπίκος
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Στο ζεστό φιλόξενο μας χώρο ,σας περιμένουμε να δοκιμάσετε τις μοναδικές μας παραδοσιακές νοστιμιές:) Πεντανόστιμα κρέατα, μοναδικά πιάτα ψημένα στον ξυλόφουρνο μας ,μεγάλη ποικιλία σε μεζεδάκια σε τιμές κόντρα στην κρίση!!! Βρισκόμαστε στη διασταύρωση προς Αρχίπολη 50 μέτρα δεξιά (περιοχή Κολύμπια)
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ποιοτικό φαγητό, χορταστικές μερίδες, κανονικές τιμές. Λίγοι μπορούν να φάνε ολόκληρη τη χοιρινή μπριζόλα. Πάντα προσφέρουν γλυκάκι η παγωτό με λικέρ. Δείχνουν και δωράκια φεύγοντας. Όλα αυτά με 13-15€ το άτομο. Το μόνο αρνητικό, ότι πάντα έχει αρκετό κόσμο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, PanosD1980

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε καλεσμένοι σε γάμο αφού ήρθαν οι πρώτοι μεζέδες.. Σαλάτα, κεφτεδακια, τυροκεφτεδες, ρεβιθοκεφτεδες.. Όλα καλά μέχρι εδώ εκτός από τους ρεβιθοκεφτεδες... Το μεγαλύτερο λάθος όμως είναι η μεγάλη καθυστέρηση στα κυρίως πιάτα.. Μπριζόλες χοιρινες.. Πάνω από 1,5 ώρα καθυστέρηση.. Ανεπίτρεπτο, όταν άλλοι πελάτες ήρθαν φάγανε πλήρωσαν και φύγανε.. Εμείς ακόμα περιμένουμε... Απαράδεκτο και χωρίς δικαιολογία... Η μπριζόλα τεράστια..

Ευχαριστούμε, NIKOLAS_PAR
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρέτηση άψογη! Οι μερίδες αρκετά ικανοποιητικές με highlight τη χοιρινή μπριζόλα που όλοι πρέπει να τη δοκιμάσετε! Ότι φάγαμε ήταν γευστικότατο και στο τέλος μας περίμενε ένα δώρο(souvenir) από το μαγαζί μαζί με διαφορά γλυκά κεράσματα σαν επιδόρπιο!Σίγουρα θα πάω και θα ξαναπάω στο Τσαμπίκος όταν ξαναεπισκεφθω το νησί της Ρόδου!

Ευχαριστούμε, bafiliast
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δικαιολογημένα βραβευμένο! Νοστιμότατο φαγητό, φιλικό προσωπικό, προσιτές τιμες! Πολύ ωραία ατμόσφαιρα. Προτείνεται την εποχή των Χριστουγέννων καθώς υπάρχει τζάκι. Φεύγοντας, πάντα οι πελάτες απολαμβάνουν κεράσματα και φεύγουν με αναμνηστικό δωρο!

Ευχαριστούμε, christinamanousaki
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευρύχωρο μαγαζί, με air-condition (!!!) και πολύ καλό service. Τα φαγητά αρκετά νόστιμα, ιδιαίτερα τα πιταρούδια!!! Τα καλύτερα που φάγαμε στη Ρόδο!!!! Πήραμε λόπια ( ντόπια φασολάκια) που δεν μας ενθουσίασαν. Ωραία κεφτεδάκια και πολύ πολύ νόστιμο μπιφτέκι!!! Το κρασί τέλειο, παγωμένο σε πήλινα σκεύη!!!!
Γλυκάκι για το τέλος, λικεράκι και έκπληξη δωράκι !!!!

Ευχαριστούμε, VickyAdamopoulou

Ταβέρνα Τσαμπίκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ταβέρνα Τσαμπίκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.