Tripadvisor

Κριτική για: Ταβέρνα Τσαμπίκος

Ταβέρνα Τσαμπίκος
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Στο ζεστό φιλόξενο μας χώρο ,σας περιμένουμε να δοκιμάσετε τις μοναδικές μας παραδοσιακές νοστιμιές:) Πεντανόστιμα κρέατα, μοναδικά πιάτα ψημένα στον ξυλόφουρνο μας ,μεγάλη ποικιλία σε μεζεδάκια σε τιμές κόντρα στην κρίση!!! Βρισκόμαστε στη διασταύρωση προς Αρχίπολη 50 μέτρα δεξιά (περιοχή Κολύμπια)
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί, ζεστός χώρος!
Υπήρχε ποικιλία στα φαγητά και προσιτές τιμές για όλους.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και υπήρχε άμεση εξυπηρέτηση, συγκεκριμένα ευχαριστούμε την κα Ζωή! Μας χάρισε εξαρχής ενα θερμό , φιλικό χαμόγελο και μας εξυπηρέτησε με ότι χρειαστηκαμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020

Απίστευτος ο Τσαμπίκα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, GiorgosRhodes
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2019

Μετα απο μια βολτα στο νησι βλεποντας τα αξιοθεατα, καταληξαμε σε αυτη την υπεροχη ταβερνα μετα απο κριτικες που διαβασαμε. Ο χωρος ανετος μεσα - εξω. Το φαγητο εξαιρετικο. ΟΙ τιμες παρα πολυ οικονομικες για τις μεριδες που σερβιρονται. Και η εξηπηρετηση αψογη οπως ενας Ελληνας θα επρεπε να ειναι, 'Φιλοξενος'.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, kampourojohn
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Διαβάζοντας καλές κριτικές επιλέξαμε αυτήν την ταβέρνα. Γρήγορο σέρβις (σε ώρα μη αιχμής), ευγενικοί οι σερβιτόροι. Το γιουβέτσι λίγο παραβρασμένο και θέλει βελτίωση η συνταγή. Τα ορεκτικά πολύ νόστιμα. Το επιδόρπιο ιδιαίτερο και ποικίλο. Το συστήνω αλλά όχι για πολύ απαιτητικούς.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 167teok
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την οικογένεια μετά από μπάνιο απόγευμα χωρίς κόσμο στο μαγαζί.Παιδάκια και τηγανιά πολυ νόστιμα,χοιρινή δέος σαν ποσότητα,κέρασμα στο τέλος το μοναδικό που μας κέρασε στη Ρόδο.Κριμα που το ανακαλύψαμε την τελευταία μέρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, spirosn628

Ταβέρνα Τσαμπίκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ταβέρνα Τσαμπίκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!