“Απίστευτη θέα εξαιρετικό φαγητό δίπλα στο κύμα”
Κριτική για: To Nissaki

To Nissaki
Κουζίνες: Θαλασσινά

Άψογο εστιατόριο επάνω στο κύμα πραγματικά τα φαγητά τέλεια όταν το επισκεφτήκαμε μάθαμε ότι άλλαξαν το μενού και ότι το προσωπικό τις κουζίνας άλλαξε φάγαμε κριθαροτο θαλασσινών απίστευτο ριζότο με μελάνι σουπιάς τέλειο και πήραμε και ψάρι ολόφρεσκο το συστήνω ανεπιφύλακτα φιλικό προσωπικό όλα άψογα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, xarigio10

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι χειρότερο έχω φάει 10 μέρες στη Ρόδο
Τι να περιγράψω
Απαίσια όλα
Μην πάτε ποτε
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ακόμη υπάρχει σαν ψαροταβέρνα
Μου έδειξαν ψάρια 10 μέρες ψόφια

Ευχαριστούμε, Wander530747
Ο/η panagiwthsx, Ιδιοκτήτης του To Nissaki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

Αυτό που αναφέρετε ότι σας δείξαμε ψάρια 10 ημερών δεν μπορεί να ισχύει Γιατί δεν θα ήτανε σωστό να καταναλωθεί από άνθρωπο ...

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αφορά μόνο το καφέ μπαρ, δυστυχώς εάν καί συχνοί πελάτες , φέτος στην πρώτη μας επίσκεψη παραγγείλαμε δύο κοκτέιλ τα
οποία ήταν απαράδεκτα και χωρίς ανάλογη γεύση. Προφανώς ήταν μηχανής ή συσκευασίες γιατί ήρθαν στο τραπέζι μας δύο λεπτά μετά την παραγγελία . Όταν το αναφέραμε στον σερβιτόρο δεν έδωσε σημασία και έδειξε ενοχλημένος. Λυπάμαι γιατί στις δύσκολες ημέρες που περνάει το νησί μας θα έπρεπε να μήν συμβαίνουν τέτοια περιστατικά , όχι μόνο για τους ντόπιους αλλά και για
τους τουρίστες . Παρακαλώ μην υποτιμάτε την νοημοσύνη μας. Δυστυχώς δεν θα επισκεφθούμε ξανά ούτε τό μπάρ αλλά ούτε και το εστιατόριο σας ξανά . Ευχαριστώ

Ευχαριστούμε, 170theot

Δυστυχώς δεν μπορώ να σας απαντήσω για το καφέ-μπαρ γιατί είναι ξεχωριστός ιδιοκτήτης και πρέπει να απευθυνθείτε στο συγκεκριμένο Tripadvisor του ιδιοκτήτη το συγκεκριμένο Tripadvisor είναι για το εστιατόριο

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε παρέα 5 ατόμων. Το μαγαζί 2 τραπέζια κόσμο μόνο, ζητήσαμε να κάτσουμε στα τραπέζια μπροστά στο κύμα και μας είπαν πως ήταν ρεζερβέ (το μαγαζί άδειο), κάτσαμε φάγαμε φύγαμε και ακόμα δεν είχε έρθει κανένα ρεζερβέ (έλλειψη οργάνωσης), παραγγείλαμε να φάμε πατάτες και για πρώτη φορά στη ζωή μου είδα να σερβίρουν σε ταβέρνα/εστιατόριο τηγανιτές πατάτες σε ΠΙΆΤΟ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΎ, μετρούσαμε κυριολεκτικά 4-5 πατάτες ο καθένας μας για να φάει μέχρι να έρθει το δεύτερο πιάτο. Παραγγείλαμε χταποδάκι ξυδάτο και μας ήρθαν δύο πλοκάμια κονσέρβας κομμένα σε μικρές ροδέλες στην καταπληκτική τιμή των 11€ αν θυμάμαι καλά, συνεχίζουμε με τηγανιτά καλαμαράκια και ήρθε το πιάτο με κυριολεκτικά μετρημένες 8 ροδέλες, να μην τα πολυλογώ πληρώσαμε από 20+€ το άτομο και πήγαμε να φάμε πιτόγυρα να χορτάσουμε. Gourmet ψαροταβέρνα πρώτη φορά βλέπω στη ζωή μου. Δεν ήταν έτσι παλιά και πραγματικά δεν ξέρω γιατί χάλασε τόσο αλλά είναι κρίμα. Ούτε ποσότητα ούτε ποιότητα ούτε εξυπηρέτηση ούτε τιμές.

Ευχαριστούμε, GiorgioAnd

Δεν θα σερβίρουμε ποτέ στο κατάστημά μας κονσέρβα όπως αναφέρεται παραπάνω και τα τραπέζια ήταν Ρεζερβέ και αν καθίσει κάποιος μετά από πόση ώρα πρέπει να φύγει Δηλαδή θα ήταν σωστό να σας πω ότι πρέπει να φύγετε γιατί το τραπέζι είναι κλεισμένο

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική θέα γρήγορο σέρβις πολύ καλό φαγητό με ελληνικά κρασιά.Οι γαρίδες αλά κρεμ το αγαπημένο μου.
Η αύρα θετική φεύγεις ικανοποιούνται όλες σου τις αισθήσεις.Θα σας ξανα ερθουμε!

Ευχαριστούμε, M2559EGgeorgep

To Nissaki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αφάντου, Ρόδος
Κολύμπια, Ρόδος

To Nissaki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!