Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2019

Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο, η καθαριότητα άψογη, το προσωπικό καταπληκτικό και το φαγητό πλούσιο και πολύ χορταστικό. Η τοποθεσια επίσης ήταν βολική διότι ακριβώς στην έξοδο του ξενοδοχείου υπάρχει στάση λεωφορείου. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία. ❤️❤️

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Athina G
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2019

Από πού να ξεκινήσουμε... Ότι πιο φιλόξενο ξενοδοχείο να σε κάνουν να αισθάνεσαι οικογένεια.. όλο το προσωπικό άψογο... Περάσαμε μια φανταστική μέρα μαζί με την οικογένεια μας κ τους φίλους μας αφού για εμάς ήταν μια ξεχωριστή ημερα... Τα γενέθλια των παιδιών μας... Το πάρτι που μας διοργάνωσαν από τα πιο ωραία το φαγητό αψογο... Δεν έχω λόγια... Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό... Κ προπαντώς στην κ.Αννα... θα τα ξαναπούμε σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Zetamantina
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2019

Πέρασα υπέροχα και το συστήνω ανεπιφύλακτα. Εξαιρετικές παροχές, ωραίο φαγητό και ευγενικό προσωπικό. Ειδικά η Χριστίνα και η Αναστασία στην ρεσεψιόν ήταν πολύ ευγενικές και φιλικές.Τα παιδιά πέρασαν υπέροχα στο θαλάσσιο πάρκο. Θα ξαναδούμε σίγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Xristos A
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μια ολόκληρη μέρα στο ξενοδοχείο, είναι κατάλληλο για βόλτα με παιδιά, υπάρχει χώρος για να διασκεδάσουν, παιδική χαρά, παιδική πισίνα, παιδικά kart, πρόσβαση στην παραλία, υπέροχο προσωπικό πολύ ευγενικοί κ πρόσχαροι, κατάλληλο για όλη την οικογένεια!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, gewrgia85
Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2017

Τέλειο,τέλειο ,τέλειο φιλόξενο ξενοδοχείο για διακοπές με οικογενεία η κουζίνα του αρκετά καλή ,ωραία καθαρά και μεγάλα δωμάτια με χαμογελαστό προσωπικό .η θάλασσα του ειναι πεντακάθαρη.
Συγχαρητήρια....

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017