3.449
3.449
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017

Πρωτα απο ολα το φανταστικο προσωπικο που ειναι και η πραγματικη εικονα του ξενοδοχειου που αντιπροσωπευει και φυσικα η περιοχη η οποια ειναι ενα ονειρο ακομα και για ενα γαμηλιο ταξιδι.Αριστη ποιοτητα φαγητου και διασκεδασεις αφου προσφερει και ενα ποικιλο και εξαιρετικο τμημα ψυχαγωγιας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωματιο με ιδιωτικη πισινα
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, Imagine_cosmos
Ο/η AtlanticaImperial, Guest Relations Manager του Atlantica Imperial Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε την διαμονή σας κοντά μας και θα είναι τιμή για μας να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2015

Η κουζίνα ήταν απαίσια και τα φαγητά ήταν άνοστα τουλάχιστον. Το σπα ήταν αξιοπρεπέστατο και οι υπαλληλοί του πολύ εξυπηρετικοί. Αλλα γενικά το ξενοδοχείο με απογοήτευσε πολύ και ήταν αρκετά κάτω απο τις προσδοκίες μου..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
10  Ευχαριστούμε, Γιωργος Σ
Ο/η AtlanticaImperial, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Atlantica Imperial Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.

Λυπούμαστε που δεν απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και πολύ περισσότερο το φαγητό για το οποίο λαμβάνουμε σχεδόν πάντα άριστες κριτικές από την πλειοψηφία των πελατών μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον και να σας παρέχουμε καλύτερη και πιο νόστιμη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο λειτουργεί καλά και πολύ καθαρό και ασφαλές που είναι ο αριθμός 1 προτεραιότητα όταν έχετε παιδιά για μένα. Το φαγητό ήταν άφθονο και παρόλο που πολλές φορές περίεργη συνδυασμούς , δεν θα πεινάσετε αλλά πιστεύω ότι είναι πιο ανεξάρτητες από ό,τι σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες Βρετανία

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, steve e
Ο/η AtlanticaImperial, Guest Relations Manager του Atlantica Imperial Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2015
Μετάφραση Google

Dear guest,

Thank you for your review and for holydaying with us at the Atlantica Imperial Resort & Spa.

Hopefully you will be back some time to enjoy our hospitality.

Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2013

Φοβερό συγκρότημα,άψογες υπηρεσίες,πολυ πλούσιος μπουφές!! Μαγευτική τοποθεσία και μια απίστευτη παραλία !! Σίγουρα θα το επισκεφθώ ξανα! Κάλυψε όλες μου τις απαιτήσεις και με το παραπάνω . Η εξωτερική του όψη σας ξεγελαει αλλα η ομορφιά που κρύβεται στο εσωτερικό θα σας καταπλήξει .

Συμβουλή για το δωμάτιο: "Τα νότια δωμάτια έχουν λιγότερη φασαρία"
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
1  Ευχαριστούμε, florian526
Ο/η AtlanticaImperial, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Atlantica Imperial Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαρτίου 2014

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε για την πολύ καλή βαθμολογία σας στο Trip Advisor.
Είναι χαρά μας που καταφέραμε να ικανοποιήσουμε όλες σας τις ανάγκες και που προτείνετε το ξενοδοχείο μας.
Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.

Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2013

Πολύ φιλικό προσωπικό εκτός από ευγενικό, ακόμα και οι εκπαιδευόμενοι. Επίσης μεγάλος, με ποικιλία και ποιοτικός μπουφές, ενώ και το a la cart εστιατόριο ήταν πάρα πολύ καλό, με αξιόλογη κάρτα κρασιών. Γενικά ήταν προσεγμένο και καθαρό ξενοδοχείο, με όμορφη παραλία. Αξίζει να πάρει κανείς έστω για μία μέρα ένα περιπτερο με καναπέδες, σαμπάνια και φρούτα κάτω στην παραλία. Σίγουρα θα επιστρέφαμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
1  Ευχαριστούμε, g c

Αγαπητέ κύριε,

Ευχαριστούμε για την υπέροχη αξιολόγηγή σας.
Είμαστε πολύ περήφανοι για το προσωπικό μας καθώς επίσης και για τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Σκοπός του ξενοδοχείου μας είναι η απόλυτη εξυπηρέτηση των πελατών μας και χαιρόμαστε που καταφέρουμε να σας ικανοποιήσουμε με τον καλύτερο τρόπο.
Ανυπομονούμε να σας καλοσωρίσουμε ξανά στο μέλλον!

Με εκτίμηση.