2.908
2.908
Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2015

Η κουζίνα ήταν απαίσια και τα φαγητά ήταν άνοστα τουλάχιστον. Το σπα ήταν αξιοπρεπέστατο και οι υπαλληλοί του πολύ εξυπηρετικοί. Αλλα γενικά το ξενοδοχείο με απογοήτευσε πολύ και ήταν αρκετά κάτω απο τις προσδοκίες μου..

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
9  Ευχαριστούμε, Γιωργος Σ
Ο/η AtlanticaImperial, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Atlantica Imperial Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.

Λυπούμαστε που δεν απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και πολύ περισσότερο το φαγητό για το οποίο λαμβάνουμε σχεδόν πάντα άριστες κριτικές από την πλειοψηφία των πελατών μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον και να σας παρέχουμε καλύτερη και πιο νόστιμη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο λειτουργεί καλά και πολύ καθαρό και ασφαλές που είναι ο αριθμός 1 προτεραιότητα όταν έχετε παιδιά για μένα. Το φαγητό ήταν άφθονο και παρόλο που πολλές φορές περίεργη συνδυασμούς , δεν θα πεινάσετε αλλά πιστεύω ότι είναι πιο ανεξάρτητες από ό,τι σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες Βρετανία

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, steve e
Ο/η AtlanticaImperial, Guest Relations Manager του Atlantica Imperial Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Αυγούστου 2015
Μετάφραση Google

Dear guest,

Thank you for your review and for holydaying with us at the Atlantica Imperial Resort & Spa.

Hopefully you will be back some time to enjoy our hospitality.

Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2013

Φοβερό συγκρότημα,άψογες υπηρεσίες,πολυ πλούσιος μπουφές!! Μαγευτική τοποθεσία και μια απίστευτη παραλία !! Σίγουρα θα το επισκεφθώ ξανα! Κάλυψε όλες μου τις απαιτήσεις και με το παραπάνω . Η εξωτερική του όψη σας ξεγελαει αλλα η ομορφιά που κρύβεται στο εσωτερικό θα σας καταπλήξει .

Συμβουλή: "Τα νότια δωμάτια έχουν λιγότερη φασαρία"
  • Διαμονή: Ιούνιος 2013, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, florian526
Ο/η AtlanticaImperial, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Atlantica Imperial Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Μαρτίου 2014

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε για την πολύ καλή βαθμολογία σας στο Trip Advisor.
Είναι χαρά μας που καταφέραμε να ικανοποιήσουμε όλες σας τις ανάγκες και που προτείνετε το ξενοδοχείο μας.
Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.

Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2013

Πολύ φιλικό προσωπικό εκτός από ευγενικό, ακόμα και οι εκπαιδευόμενοι. Επίσης μεγάλος, με ποικιλία και ποιοτικός μπουφές, ενώ και το a la cart εστιατόριο ήταν πάρα πολύ καλό, με αξιόλογη κάρτα κρασιών. Γενικά ήταν προσεγμένο και καθαρό ξενοδοχείο, με όμορφη παραλία. Αξίζει να πάρει κανείς έστω για μία μέρα ένα περιπτερο με καναπέδες, σαμπάνια και φρούτα κάτω στην παραλία. Σίγουρα θα επιστρέφαμε!

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, giodoctor

Αγαπητέ κύριε,

Ευχαριστούμε για την υπέροχη αξιολόγηγή σας.
Είμαστε πολύ περήφανοι για το προσωπικό μας καθώς επίσης και για τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Σκοπός του ξενοδοχείου μας είναι η απόλυτη εξυπηρέτηση των πελατών μας και χαιρόμαστε που καταφέρουμε να σας ικανοποιήσουμε με τον καλύτερο τρόπο.
Ανυπομονούμε να σας καλοσωρίσουμε ξανά στο μέλλον!

Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2013