Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
2.529
2.529
Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2023

Οι διακοπές μας σε αυτό το ξενοδοχείο ήταν πραγματικά τέλειες όλα ήταν εξαιρετικά.
Οι πισίνες ήταν πραγματικά πολύ ωραίες
Τα εστιατόρια είχαν πολύ μεγάλη ποικιλία φαγητών.
Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ.
Σας ευχαριστούμε όλους ανεξαιρέτως!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Sherpa47214817329
Ο/η Andreas H, Guest Services / Front Office του Atlantica Holiday Village Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητέ sherpa47214817329,

Ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας φέτος το καλοκαίρι.

Με ενδιαφέρον διαβάζουμε τα σχόλια σας για το φαγητό και τις πισίνες μας και τα εκτιμούμε ιδιαιτέρως.

Σας ευχαριστούμε για μια ακόμα φορά και με μεγάλη μας χαρά θα σας καλωσορίσουμε και πάλι.

Με εκτίμηση
Μάριος Κ.

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2022

Εξαιρετικό άψογοι επαγγελματίες. Η οργάνωση και το ενδιαφέρον του προσωπικού για να μας εξυπηρετήσουν ήταν άριστη. Μεγάλη ποικιλία στο φαγητό. Πολλές δραστηριότητες για τα παιδιά αλλά και για τους μεγάλους. Ένα υπέροχο μέρος για οικογενειακές διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, J9661WJ_
Ο/η Marios K, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Atlantica Holiday Village Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2022

Αγαπητέ Κωνσταντίνε Λ,

Είμαστε ευγνώμονες για τα πολύ όμορφα σχόλια όσον αφορά το φαγητό και τις δραστηριότητες που προσφέρουμε. Εκτιμούμε επίσης την αναφορά σας στο φιλικό και φιλόξενο προσωπικό μας το οποίο σας εξυπηρέτησε με επαγγελματισμό.

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας φέτος το καλοκαίρι και θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας.

Με εκτίμηση
Μάριος Κ.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε για 3 μερες και ολα ηταν τελεια.Απο την στιγμη που φθασαμε μεχρι την ωρα που φυγαμε πραγματικα φανταστικα.Ολο το προσωπικο δινει τον καλυτερο του εαυτο και πραγματικα νοιωθεις οτι δεν ειναι εποχη covid-19.Ειναι πραγματικοι επαγγελματιες ολοι τους και ειλικρινα μπραβο τους που ανταπεξερχονται τοσο καλα στις τοσο δυσκολες συνθηκες που αντιμετωπιζουν.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΑΝΕΤΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΣΦΑΛΕΙΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, General333
Ο/η Michelle C, Guest Services / Front Office του Atlantica Holiday Village Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2021

Dear General333,

Thank you for your 5 star review!
We are delighted you had a wonderful holiday and felt safe with the protocols we have in place for Covid19.

Thank you for your kind comments regarding the Staff, they are really appreciated and we will be sure to pass them on.

We hope to welcome you again soon.

Kind Regards,

Guest Relations.

Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2019

Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο με ωραια θεα. O χωρος προσεγμένος και πολυ καθαρος, με άνετο και αναπαυτικό στρώμα. Συγχαρητηρια στο σεφ και την ομάδα του για τις υπέροχες δημιουργίες. Μεγάλη ποικιλία φαγητών με εξαιρετικές γευσεις! Η εξυπηρέτηση 'ολου του προσωπικού ήταν άψογη, ευγενικότατη και πρόθυμη να εξυπηρετήσουν. Η όλη διαμονή ήταν υπέροχη!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, vasilikignr
Ο/η HVRGuestsRelations, Guest Relations Manager του Atlantica Holiday Village Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2019

Dear Vasilikignr,

Thank you for your 5 star review!

We are very pleased you had a great holiday, found your room nice and comfortable and enjoyed the food availble.

Thank you for kind comments regarding the staff.

All the best to you and your family.

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2019

Εμεινα στο ξενοδοχειο 31Αυγ για δυο βραδιες. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στο προσωπικο, ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ. Ξεκινώντας απο τα δωματια, το φαγητο, την εξυπηρετηση, ολα ηταν τελεια . Το περιβαλλον καταπληκτικο και περασαν τελεια και τα παιδια τα οποια προσεχαν συνεχεια οι ναυαγοσωστες.Το Ιταλικο εστιατοριο ηταν οτι καλυτερο εχω δοκιμασει.Εχω κανει κρατηση και για το τελοσ Σεπτεμβριου να παω ξανα.Ανυπομονω. Το προτεινω ανεπιφυλαχτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, BasilisAnna

Dear BasilisAnna,

Thank you for your 5 star review!

We are delighted you had a fantastic holiday at the Holiday Village Rhodes!

Thank you for you kind comments about the staff and for recommending us.

All the best to you and your family.