1.544
1.544
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021

Με μια λεξη ΥΠΕΡΟΧΑ δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψω την εξυπηρετηση, την καθαριοτητα ,τα μετρα προστασιας που τηρουνται για τον covid 19,τους υπεροχους και καλαισθητους χωρους,εξαιρετικο φαγητο και πανω απο ολα το εξαιρετικο προσωπικο με την υπευθηνη κ. Ζωη Μακανταση να σε κανουν να νοιωθεις οτι βρισκεσαι σε ενα οικειο περιβαλλον.Το συστηνω ανεπιφυλακτα και για εναν ακομη λογο διοτι για τις παροχες του στην κατηγορια του δεν ειναι καθολου ακριβο για αυτο το επιλεγω συχνα για τις διακοπες μου.

Ευχαριστούμε, amalia p
Ο/η K H, Guest Services / Front Office του Sentido Port Royal Villas & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Δεκεμβρίου 2021

Αγαπητή amalia p,

Σας ευχαριστούμε πολύ που μας επισκεφθήκατε φέτος το καλοκαίρι ξανά.

Τα καλά σας λόγια για το προσωπικό, την καθαριότητα και το φαγητό μας χαρούν ιδιαίτερα και ελπίζουμε να έχουμε την τιμή να σας καλωσορίσουμε ξανά το 2022.

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο το οποίο επισκέπτομαι για 5η φορα . Θα έπρεπε να έχω σελίδες για να γράψω αυτά που θέλω. Από πού να αρχίσω από το service την καθαριότητα το άψογο περιβάλλον τους υπέροχους χώρους την καταπληκτική κουζίνα; Εκεί όμως που θα εστιάσω είναι στο προσωπικό υπέροχοι άνθρωποι θα αναφερθώ ιδιαιτέρως στην κυρία Ζωή Μακαντάση την ψυχή του ξενοδοχείου, άψογη στη δουλειά της σε κάνει να νιώθεις μαζί με ολους τους υπόλοιπους ότι βρίσκεσαι σε ένα οικογενειακό περιβάλλον σαν στο σπίτι σου.. εάν θα έπρεπε να βαθμολογήσω με νούμερα το σύνολο του ξενοδοχείου Με άριστα το 10 θα έδινα 20. Θα ευχηθώ εις το επανιδείν. Σας ευχαριστώ όλους.

Ευχαριστούμε, AmaliaP207

Αγαπητή AmaliaP207,

Είναι ιδιαίτερη τιμή μας που μας επισκεφθήκατε φέτος για 5η φορά.

Η γνώμη σας είναι πολύτιμη, διότι μας βοηθάει να βελτιώσουμε περαιτέρω τις υπηρεσίες μας και μας ενθαρρύνει ταυτόχρονα να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας για να παρέχουμε αξέχαστες εμπειρίες διακοπών.

Σας ευχαριστούμε για να καλά σας λόγια, ιδιαίτερα για το προσωπικό μας, και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχειο για ένα τριήμερο το Δεκαπενταυγουστο.
Η εμπειρία στο ξενοδοχειο ήταν μοναδική!
Όλοι οι χωροι του ξενοδοχείου ειναι καλαίσθητοι προσεγμένοι και πεντακάθαροι.
Το service ήταν υψηλού επιπέδου και το προσωπικό έμπειρο και πολύ ευγενικό.
Επίσης νιώσαμε μεγάλη ασφάλεια καθώς το housekeeping τηρούσε προσεκτικά όλα τα μέτρα προστασίας για τον Covid19.
Σκεφτόμαστε να προγραμματισουμε τις επόμενες διακοπές στο Port Royal γιατι οι 3 ημέρες δεν μας έφτασαν για να χαρούμε όλα όσα προσφέρει.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, M9602HZannat

Αγαπητή/έ M9602HZannat,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.

Τα καλά σας σχόλια για το προσωπικό μας χαρούν ιδιαίτερα καθώς καταβάλλουμε μεγάλη προσπάθεια για να σας προσφέρουμε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες σε ένα όμορφο, καθαρό περιβάλλον.

Η ασφάλεια των επισκεπτών είναι βασική προϋπόθεση για μια ευχάριστη διαμονή και χαιρόμαστε που περάσατε όμορφες μέρες κοντά μας.

Ευχόμαστε να έχουμε την τιμή να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το Port Royal με 2 φίλους μου για μια μέρα. Φάγαμε ένα φανταστικό και πλούσιο πρωινό, στο πόστο της Νεκταρίας και της Σιντορέλας. Ήταν και οι 2 πολύ εξυπηρετικές, βοηθητικές και ευγενικές. Περάσαμε την υπόλοιπη μέρα μας στην πισίνα, με καταπληκτικά cocktail από τον Μάριο. Ήταν μια αξέχαστη εμπειρία και σίγουρα αξίζει να το ξανά επισκεφθούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Aris X

Αγαπητέ Aris X,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να σχολιάσετε την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας και χαιρόμαστε που μείνατε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες που σας προσφέραμε.

Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανά το επόμενο καλοκαίρι.

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κατά τις καλοκαιρινές μου διακοπές στην Ρόδο φιλοξενήθηκα από το sentido port royal villa hotel and spa και μπορώ να πω ότι είναι ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία στο νησί .Το περιβάλλον είναι ευχάριστο και καθαρό , το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει , ενώ οι υποδομές του ξενοδοχείου είναι σύγχρονες και άρτιες. Σαν απαιτητικός πελάτης με το φαγητό , μπορώ να πω ότι με ενθουσίασαν τα πιάτα τις ημέρας (πρωινό - μεσημεριανό) ενώ τηρώντουσαν με ευλάβεια όλα τα μέτρα έναντι του COVID -19 . Είχα μια πολύ καλή εμπειρία και σας το συστήνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _F5189IC
Ο/η K H, Guest Services / Front Office του Sentido Port Royal Villas & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ _F5189IC,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σα λόγια και χαιρόμαστε που είχατε μια καλή διαμονή στο ξενοδοχείο μας.

Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

Ο Ομάδα του