13 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com138 $
Priceline138 $
eDreams138 $
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2021

Πολυ ωραιο ξενοδοχειο!θα ηθελα παραπανω ποιοτητα στα φαγητα !!!πολυ φιλικοι ολοι τους!το δωματιο καθαρο και δεν ειχα κανενα προβλημα με θεμα καθαριοτητας!η πισινα θα ηθελε παραπανω χλωριο πιστευω!ενδιαφερον μου εκαναν τ γλυκα ηταν παρα πολυ ωραια και εμφανισημα!θα το προτιμουσα ξανα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, D7497SSdavidk
Ο/η Elena Christoforidou, General Manager του Leonardo Kolymbia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2021

Αγαπητέ David K.,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Tripadvisor.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε τόσο ικανοποιημένοι από την διαμονή σας, το προσωπικό μας και την καθαριότητα. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που τα γλυκά μας σας τα βρήκατε πολύ ενδιαφέρον και σας άρεσαν πολύ.

Όσον αφορά το σχόλιο σας για το φαγητό, έχουμε ενημερώσει τον Chef μας καθώς λαμβάνουμε πολύ σοβαρά κάθε σχόλιο ή κριτική και πάντα προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε ώστε οι πελάτες μας να είναι ικανοποιημένοι.

Καθώς διανύουμε μια πολύ ιδιαίτερη περίοδο , στον τομέα της υγιεινής , ακολουθούμε πολύ συγκεκριμένα πρωτόκολλα ειδικά για τους κοινόχρηστους χώρους και την πισίνα, όπου παίρνουμε μετρήσεις 3 με 4 φόρες την ημέρα και τα επίπεδα χλωρίου πρέπει να ανταποκρίνονται σε αυτά τα πρωτοκολλά.

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας και ελπίζουμε να έχουμε την τιμή και την χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά κοντά μας.

Η ομάδα του Leonardo Kolymbia Resort

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019

Επισκέφτηκαμε φίλους μας που έμεναν στο Leonardo kolymbia resort και από την πρώτη στιγμή μας εντυπωσίασε η αύρα του ξενοδοχείου!
Ήταν διάχυτη στην ατμόσφαιρα η ηρεμία και η θετική ενέργεια η οποια προερχόταν από τους ανθρώπους του ξενοδοχείου!
Παντού έβλεπες χαμόγελα και το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό.
Πληρώσαμε το Day pass το οποίο σου δίνει την δυνατότητα να χρησιμοποιησεις όλες τις εγκατάστασεις του ξενοδοχείου για όλη την ημέρα.
Το φαγητό και τα ποτά πολυ καλά και φρέσκα.
Θα το επέλεγα σίγουρα για διακοπές και για ξεκούραση!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Valpa76
Ο/η E-Christoforidou, General Manager του Leonardo Kolymbia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Νοεμβρίου 2019

Dear Sp76,

Thank you for taking the time to share with TripAdvisor users your feedback.

We are pleased to read that you found our facilities and the level of service to be suiting your needs and expectations and that you enjoyed the use of our Day Pass bracelet.

We hope that we will have the chance to welcome you again.

Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2019

Το επέλεξα για πολλούς και διάφορους λόγους.
Σίγουρα όμως θα το προτιμήσω ξανά. Είναι στο κέντρο των Κολυμπιων.
Ότι καλύτερο μπορούσε να μου τύχη.
Δίπλα από τα μπαρ και τα εστιατόρια
Την μεγάλη όμως διαφορά την κάνει το προσωπικό του.
Θα προσπαθήσω να θυμηθώ τα ονοματα των υπέροχων κορίτσιων που με εξυπηρετούσαν πάντα με ευγενια και χαμογελο (τα κορίτσια της ρεσεψιον , Σπύρος με τους καφέδες και την Γιώργια με τις μπύρες το βραδυ, Μαγδαληνή από το μπαρ, τον Μιχάλη από τον μπουφέ. Ευχαριστώ και την κυρία Γιώργια και την πολύ προσοχή που μου εδωσε.
Σίγουρα του χρόνου στην επιστροφή μου σ'αυτό το υπέροχο νησί θα σας προτιμήσω.

Και πάλι σας ευχαριστώ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, George N
Ο/η E-Christoforidou, General Manager του Leonardo Kolymbia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2019

Dear George N,

Thank you for choosing Leonardo Kolymbia Resort for your stay in Rhodes and for taking the time to write this review!

It brings us nothing but joy to read about your experience with us and we are happy to find out you enjoyed our location, our services and our staff.

We do our best to offer our guests the best customer experience and it seems all of our efforts are well invested.

We hope you will be visiting us again soon!

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019

Το ξενοδοχείο ήταν καταπληκτικό. Το προσωπικό ήταν πάρα πολύ καλό και ευγενικό και ειδικά του εστιατορίου( η κυρία Γεωργία, η κυρία Σούλα, η γλυκύτατη κυρία Τσαμπίκα) ήταν εκεί για οτι χρειαζόμασταν. Αυτό που έκαναν το έκαναν με την καρδιά και το χαμόγελό τους.Το ξενοδοχείο ηταν κάθαρο και ωραίο. Επίσης ήταν ένα καλό μέρος γιατί γύρω του υπήρχαν τα πάντα(καφετέριές, μια υπέροχη παραλία, μπαρ και εστιατόρια. Πιστεύω οτι ήταν το καλύτερο ξενοδοχείο που είχα πάει. Αυτές οι διακοπές θα μου μείνουν αξέχαστες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Paris12354

Dear Paris12354,

Thank you for choosing Leonardo Kolymbia Resort and for sharing such a wonderful feedback on our TripAdvisor page.

It is great to read you enjoyed your stay and your kind words are a great reward for our team's efforts and dedication.

Should you travel to Rhodes again, we will be more than happy and honored to welcome you back to our hotel!

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όπως λέει και ο τίτλος αξίζει τα χρήματα που θα δωσεις.. το ξενοδοχείο βρίσκεται σε αρκετά καλή τοποθεσία, κυριολεκτικά 3 λεπτά με τα πόδια από την παραλία. Το ξενοδοχείο έχει πολύ ζεστό περιβάλλον, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΌ προσωπικό το οποίο είναι πάντα πρόθυμο να σας βοηθήσει και να κάνει ακόμη καλύτερες της διακοπές σας! Το προτείνω ανεπιφύλακτα, και να είστε σίγουροι ότι θα τα ξανά πούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, kantinoss

Dear Θοδωρης Κ,

Thank you so much for taking the time to provide us with your feedback.

We are grateful that you chose Leonardo Kolymbia Resort during your stay and we are delighted to hear that you enjoyed our location and services.

We are glad that you found our staff amazing and we are sure that they will really appreciate your kind words.
We hope to welcome you back again soon!