Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/08/21
Expedia.com278 $
Agoda.com234 $
Lol.travel
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019

Το ξενοδοχείο ήταν καταπληκτικό. Το προσωπικό ήταν πάρα πολύ καλό και ευγενικό και ειδικά του εστιατορίου( η κυρία Γεωργία, η κυρία Σούλα, η γλυκύτατη κυρία Τσαμπίκα) ήταν εκεί για οτι χρειαζόμασταν. Αυτό που έκαναν το έκαναν με την καρδιά και το χαμόγελό τους.Το ξενοδοχείο ηταν κάθαρο και ωραίο. Επίσης ήταν ένα καλό μέρος γιατί γύρω του υπήρχαν τα πάντα(καφετέριές, μια υπέροχη παραλία, μπαρ και εστιατόρια. Πιστεύω οτι ήταν το καλύτερο ξενοδοχείο που είχα πάει. Αυτές οι διακοπές θα μου μείνουν αξέχαστες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Paris12354
Ο/η E-Christoforidou, General Manager του Leonardo Kolymbia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2019

Dear Paris12354,

Thank you for choosing Leonardo Kolymbia Resort and for sharing such a wonderful feedback on our TripAdvisor page.

It is great to read you enjoyed your stay and your kind words are a great reward for our team's efforts and dedication.

Should you travel to Rhodes again, we will be more than happy and honored to welcome you back to our hotel!

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όπως λέει και ο τίτλος αξίζει τα χρήματα που θα δωσεις.. το ξενοδοχείο βρίσκεται σε αρκετά καλή τοποθεσία, κυριολεκτικά 3 λεπτά με τα πόδια από την παραλία. Το ξενοδοχείο έχει πολύ ζεστό περιβάλλον, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΌ προσωπικό το οποίο είναι πάντα πρόθυμο να σας βοηθήσει και να κάνει ακόμη καλύτερες της διακοπές σας! Το προτείνω ανεπιφύλακτα, και να είστε σίγουροι ότι θα τα ξανά πούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, kantinoss

Dear Θοδωρης Κ,

Thank you so much for taking the time to provide us with your feedback.

We are grateful that you chose Leonardo Kolymbia Resort during your stay and we are delighted to hear that you enjoyed our location and services.

We are glad that you found our staff amazing and we are sure that they will really appreciate your kind words.
We hope to welcome you back again soon!

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019

Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό,μας υποδέχτηκαν και μας καλωσόρισαν με πολύ ευγένεια και φιλοξενία. Η ατμόσφαιρα στο ξενοδοχείο μας έκανε να χαλαρώσουμε και με το παραπάνω. Το φαγητό πολύ νόστιμο. Επισκεπτόμαστε τη Ρόδο σχεδόν κάθε χρόνο αλλά ήταν η πρώτη φορά που μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο και σίγουρα θα επιστρέψουμε του χρόνου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Μαρία Π

Dear Μαρία Π,

Thank you for taking the time to provide us with your feedback and thank you for your kind words!

We are delighted to know that you enjoyed our hotel so much and that you had a pleasant stay.

Our main goal is to fulfil our guests' expectations and we are always happy when we succeed.

It was a pleasure having you as a guest and we hope to see you again soon!

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2019

Μείναμε στο ξενοδοχείο με τον σύντροφό μου αρχές του Σεπτέμβρη. Αυτό που θέλαμε, ήταν ένα ξενοδοχείο προκειμένου να μπορέσουμε να χαλαρώσουμε. Το ξενοδοχείο Leonardo μας πρόσφερε κάτι παραπάνω από αυτό, καθώς το προσωπικό (η μαμά Γεωργία, η γλυκύτατη Αγγελική,η Σούλα, η Τσαμπικα, η Χριστίνα, η Μάγδα, η Βέρα) ήταν εκείνο που μας έδωσε εκείνο ακριβώς που χρειαζόμασταν. Η εξυπηρέτηση,η οποία ήταν εκεί όλοι για ότι είχαμε ανάγκη, η αγάπη για αυτό που κάνανε με την καρδιά τους, το χαμόγελο τους και η ευγένεια τους ανά πάσα στιγμή, ήταν μόνο η αρχή για όλα αυτά που ζήσαμε. Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καθαρό (κάτι που για εμένα είναι πολύ σημαντικό). Επιπλέον, ένα σημαντικο κομμάτι για εμάς ήταν πως το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια καλή τοποθεσία, καθώς δίπλα βρίσκεται μια υπεροχή παραλία και το κέντρο με μαγαζιά, εστιατόρια και καφετέριες/μπαρ. Οτι χρειαζόταν, λοιπόν, ένα ζευγάρι για να βρει την ηρεμία και την χαλάρωση του.

Σας ευχαριστούμε πολύ για αυτό που μας προσφέρατε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Vivianslife

Dear Vivianslife,

Thank you very much for choosing Leonardo Kolymbia resort for your stay in Rhodes and for taking the time to give us your feedback.

Our main goal is to meet our guests' high expectations and we are more than happy to hear that we succeeded not only in meeting yours but exceeded them.

We love the fact that you enjoyed our services and we are glad that you have met some of our nice colleagues.

We hope to see you again during your next stay in Rhodes!

Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο ξενοδοχείο, καθαρο και πολυ όμορφο .. Υπεροχο προσωπικο, ευγενικοι ανθρωποι κ φιλοξενοι.. Υπέροχο φαγητό.. Αξίζει σίγουρα να το επισκεφτειτε. Value for money.. Θα ξανα επιστρεψω σίγουρα οπότε μ δωθει η ευκαιρία..

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, pepoolal
Ο/η E-Christoforidou, General Manager του Leonardo Kolymbia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Οκτωβρίου 2019

Dear PepoOLa L,

We appreciate your time to share feedback of your experience on TripAdvisor.

We are delighted to read that you had a wonderful experience and that our service and facilities exceeded your expectations.

Your generous appreciation of our team is very encouraging and motivating.

We hope to have the opportunity to welcome you back again in the nearby future!