Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/08/21
Travelocity
Orbitz.com
Expedia.com278 $
Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2019

Μείναμε στο ξενοδοχείο με τον σύντροφό μου αρχές του Σεπτέμβρη. Αυτό που θέλαμε, ήταν ένα ξενοδοχείο προκειμένου να μπορέσουμε να χαλαρώσουμε. Το ξενοδοχείο Leonardo μας πρόσφερε κάτι παραπάνω από αυτό, καθώς το προσωπικό (η μαμά Γεωργία, η γλυκύτατη Αγγελική,η Σούλα, η Τσαμπικα, η Χριστίνα, η Μάγδα, η Βέρα) ήταν εκείνο που μας έδωσε εκείνο ακριβώς που χρειαζόμασταν. Η εξυπηρέτηση,η οποία ήταν εκεί όλοι για ότι είχαμε ανάγκη, η αγάπη για αυτό που κάνανε με την καρδιά τους, το χαμόγελο τους και η ευγένεια τους ανά πάσα στιγμή, ήταν μόνο η αρχή για όλα αυτά που ζήσαμε. Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καθαρό (κάτι που για εμένα είναι πολύ σημαντικό). Επιπλέον, ένα σημαντικο κομμάτι για εμάς ήταν πως το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια καλή τοποθεσία, καθώς δίπλα βρίσκεται μια υπεροχή παραλία και το κέντρο με μαγαζιά, εστιατόρια και καφετέριες/μπαρ. Οτι χρειαζόταν, λοιπόν, ένα ζευγάρι για να βρει την ηρεμία και την χαλάρωση του.

Σας ευχαριστούμε πολύ για αυτό που μας προσφέρατε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Vivianslife
Ο/η E-Christoforidou, General Manager του Leonardo Kolymbia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2019

Dear Vivianslife,

Thank you very much for choosing Leonardo Kolymbia resort for your stay in Rhodes and for taking the time to give us your feedback.

Our main goal is to meet our guests' high expectations and we are more than happy to hear that we succeeded not only in meeting yours but exceeded them.

We love the fact that you enjoyed our services and we are glad that you have met some of our nice colleagues.

We hope to see you again during your next stay in Rhodes!

Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο ξενοδοχείο, καθαρο και πολυ όμορφο .. Υπεροχο προσωπικο, ευγενικοι ανθρωποι κ φιλοξενοι.. Υπέροχο φαγητό.. Αξίζει σίγουρα να το επισκεφτειτε. Value for money.. Θα ξανα επιστρεψω σίγουρα οπότε μ δωθει η ευκαιρία..

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, pepoolal
Ο/η E-Christoforidou, General Manager του Leonardo Kolymbia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Οκτωβρίου 2019

Dear PepoOLa L,

We appreciate your time to share feedback of your experience on TripAdvisor.

We are delighted to read that you had a wonderful experience and that our service and facilities exceeded your expectations.

Your generous appreciation of our team is very encouraging and motivating.

We hope to have the opportunity to welcome you back again in the nearby future!

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2019

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο Leonardo πριν 2 εβδομάδες για να συναντήσουμε ένα φιλικό μας ζευγάρι που διέμενε εκεί. Εντυπωσιαστήκαμε από την πρώτη στιγμή... πήγαμε στην υποδοχή να ζητήσουμε να ειδοποιήσουν τους φίλους μας, και μας πρόσφεραν ένα δροσιστικό ποτό καλωσορίσματος και μια δροσερή και αρωματική πετσέτα παρόλο που τους ενημερώσαμε ότι δεν είμαστε πελάτες του ξενοδοχείου επέμεναν να μας τα προσφέρουν. όλο το προσωπικό ήταν πάρα πολύ ευγενικό και χαμογελαστό.
Όλοι χώροι ήταν πολύ όμορφα διακοσμημένοι με γήινες αποχρώσεις,πολύ μοντέρνοι και καθαροί. Όλοι στη παρέα συμφωνήσαμε ότι το ξενοδοχείο έχει μια πολύ θετική αύρα που σε χαλαρώνει και σε κάνει να νιώθεις ευχάριστα. Γευματίσαμε στο εστιατόριο του ξενοδοχείου και το φαγητό ήταν πραγματικά εξαιρετικό. έπειτα επισκεφτήκαμε το μπαρ, μας εξυπηρέτησαν γρήγορα και πάντα με χαμόγελο. Όλα ήταν υπέροχα... εντυπωσιαστήκαμε τόσο που σκεφτόμαστε να περάσουμε το επόμενο σ/κ μας εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, elp77

Dear Elp@77,

Thank you very much for your positive rating for our hotel.

It feels great to read the positive comments about the hotel, our team and the services offered by them.

Our constant endeavor is to offer comfort and services which are home away from home.

Thank you once again for your generous compliments.

We eagerly anticipate your next visit.

Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2019

Περάσαμε μια εβδομάδα εγώ με τη σύζυγό μου τον Αύγουστο στο ξενοδοχείο Leonardo Kolymbia Resort. Από την είσοδο μας στο ξενοδοχείο μας καλωσόρισαν τα κορίτσια της υποδοχής με τον πιο θερμό χαμόγελο! Μας υποδέχτηκαν με κρύες πετσέτες και σαμπάνια! Πολύ φιλικό προσωπικό σε όλα τα τμήματα! Συνιστούμε ανεπιφύλακτα! Θα επιστρέψουμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Antonis M

Dear Antonis M,

Thank you for choosing our hotel for your stay in Rhodes and for sharing your experience.

At Leonardo Kolymbia Resort we make it our goal to pursue excellence, so our dedication to our customers shows in everything that we do.

We are extremely happy to find out that our staff go above and beyond to make your stay a memorable one.

Looking forward to having you with us again!

Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2019

Αλλη μια φορά διακοπές στην πανέμορφη Ρόδο. Αυτή τη φορά ήταν όλα τέλεια. Γευστικό φαγητό! Ωραία κοκτέιλ! Ευχάριστη ατμόσφαιρα! Καθαριότητα!Πάνω από όλα άψογο προσωπικό για να σε εξυπηρέτησει κάθε στιγμή! Αγγελική, Γεωργία, Χριστίνα φοβερές και οι τρεις!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Midiakos

Dear Midiakos,

We appreciate your time to share feedback of your experience on TripAdvisor.

Your generous appreciation of our team is very encouraging and motivating.

We look forward to welcoming you back soon.