Trip.com
eDreams
Travelocity
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Δεύτερη συνεχόμενη χρονιά που επισκεπτόμαστε τη Ρόδο και συγκεκριμένα το ίδιο ξενοδοχείο. ΟΙ εντυπώσεις όπως και πέρυσι, ΤΕΛΕΙΕΣ,.
Διαφορετικές οι συνθήκες φέτος λόγω COVID 19 αλλά οι άρτια οργάνωση του ξενοδοχείου και του προσωπικού μας έκανε να νιώθουμε ασφαλείς κάθε στιγμή. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια τους τον Μετρ τον Κώστα τη Μίρα την Άννα τον Αλέξη την Κατερίνα στη reception. Μάρκο σε ευχαριστούμε για όλα.

1  Ευχαριστούμε, stavrosm670
Ο/η Stelios Polias, Ιδιοκτήτης του Delfinia Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Το επισκέφθηκα για 1η φορά καλοκαίρι 2018 με την οικογενεία μου με 2 μικρά παιδιά 10 & 4 ετών και μείναμε κατευχαριστημένοι στο σύνολο των παρεχόμενων υπηρεσιών...δωμάτιο καθαρό & άνετο, ποιότητα φαγητού πολύ καλή σε απεριόριστη ποσότητα, όπως ποτά & παγωτά επίσης. Το Pool Bar πραγματικά παρέχει απεριόριστες ποσότητες με υπέροχα κοκτέιλς. Πισίνα πεντακάθαρη, παιδική πισίνα επίσης πεντακάθαρη...οι νεροτσουλήθρες & το χταπόδι στη μικρή πισίνα "όλα τα λέφτα" για την ψυχαγωγία των παιδιών.
Φέτος το 2020 ήταν η 2η φορά που το επισκεφθήκαμε ξανά παρόλο μέσω COVID-19...Οι εμπειρείες μου...όλα όσα προανέφερα παραπάνω ίσχυαν ξανά στο ακέραιο...μας έκαναν αναβάθμιση δωματίου (σας ευχαριστούμε θερμά!!!)...μέτρα προστασίας σε υψηλό επίπεδο...Plexiglass στο μπουφέ του εστιατορίου, safe distance points στο εστιατόριο & στη reception...η καθαριότητα στα δωμάτια πραγματοποιούνταν μόνο κατόπιν δικής μας εντολής για να μην γίνεται απρόσκοπτη επίσκεψη από το προσωπικό καθαριότητας του ξενοδοχείου...νιώσαμε πραγματικά ασφαλείς...είναι ένα υπέροχο ξενοδοχειακό συγκρότητα 3-4 αστέρων, όπου πραγματικά χαλαρώνεις, τα παιδιά παίζουν και το απολαμβάνουν στις πισίνες και στις νεροτσουλήθρες και τρως & πίνεις αρκετά ποιοτικά...ιδανικά για μια ελληνική οικογένεια...μην ξεχάσω να επισημάνω πως οι τιμές χρέωσεις των δωματίων ανταποκρίνονται σε απόλυτο βαθμό στη σχέση "ποιότητα - τιμή"

Τέλος δεν θα μπορούσα να μην αναφερθώ στους ήρωες του συγκροτήματος και δεν είναι άλλοι από το έμψυχο δυναμικό...ιδιαίτερη μνεία στους Άλεξ - Νίκο - Radi - Άννα - Χριστίνα, οι οποίοι εξυπηρετούσαν τους επισκέπτες με μοναδικό χαμόγελο και προθυμία...τα παιδιά αυτά αξίζουν συγχαρητήρια και θα πρέπει η διοίκηση του συγκροτήματος να "μεριμνήσει" ξεχωριστά!!!

Ευχαριστούμε πολύ πολύ όλους σας για την 2η ευχάριστη διαμονή μας...see you next year!!!!!!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, P_Panagiotakopoulos
Ο/η Stelios Polias, Ιδιοκτήτης του Delfinia Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο, οικογενειακή επιχειρηση, όλοι ευγενεστατοι κ πολυ εξυπηρετικοι. Δινεται μεγαλη προσοχη στα μετρα κατα του covid. Το δωματιο με την πισινα καταπληκτικο! Δε θα μπορουσε κανεις να ζητησει κατι περισσοτερο! Σας ευχαριστουμε πολυ!

Ευχαριστούμε, AntoniaAntonis
Ο/η Stelios Polias, Ιδιοκτήτης του Delfinia Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ικανοποιήσαμε τις προσδοκίες σας. Θερμούς χαιρετισμούς από όλη την ομάδα του Delfinia Resort Τeam.

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και για φέτος η πρώτη σκέψη ήταν να παραμείνουμε στην Αθήνα, λόγω της πανδημίας, αποφασίσαμε να κινηθούμε σε γνώριμα και σίγουρα νερά! Το ξενοδοχείο αυτό, μαζί με τους ανθρώπους του, δικαίωσε την επιλογή μας. Καταρχάς, τα μέτρα που λαμβάνονται κατά του κορονοϊού είναι εντατικά και επισταμένα. Όσο για την εξυπηρέτηση καθώς και τις παροχές προς τους πελάτες, μπορούμε να βεβαιώσουμε ότι για μια ακόμη χρονιά βρίσκονται σε πολύ υψηλό επίπεδο! Εν κατακλείδι θα θέλαμε να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ιδιοκτήτες του Delfinia Resort που καταβάλουν καθημερινά κάθε δυνατή προσπάθεια για να δικαιώνουν την επιλογή των πελατών τους.

Ευχαριστούμε, L4855IY_
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020

Άλλο ένα τριήμερο στα δελφινια ήταν εξαιρετικο, παρά τις ιδιαίτερες φετινές συνθήκες όλα λειτουργησαν άψογα, το προσωπικό όπως πάντα φιλικό , χσμογελαστο και εξυπηρετικοτατο, τα δωμάτια πεντακάθαρα, μεγάλη ποικιλία στα φαγητά, όσο για την διεύθυνση τα λόγια είναι περιττά. Κ Μανώλη κα Σοφία σας ευχαριστούμε για όλα ελπίζω τον Αύγουστο να έχουμε το δωμάτιο μας.

1  Ευχαριστούμε, panagiotisl542
Ο/η Stelios Polias, Owner του Delfinia Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Tank you very much to stay with us !!
we hope to welcoming you again for an unforgettable holiday.
Dont forghet to contact us for any further information
have a nice day
Erich