Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020

Άλλο ένα τριήμερο στα δελφινια ήταν εξαιρετικο, παρά τις ιδιαίτερες φετινές συνθήκες όλα λειτουργησαν άψογα, το προσωπικό όπως πάντα φιλικό , χσμογελαστο και εξυπηρετικοτατο, τα δωμάτια πεντακάθαρα, μεγάλη ποικιλία στα φαγητά, όσο για την διεύθυνση τα λόγια είναι περιττά. Κ Μανώλη κα Σοφία σας ευχαριστούμε για όλα ελπίζω τον Αύγουστο να έχουμε το δωμάτιο μας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, panagiotisl542
Ο/η Stelios Polias, Owner του Delfinia Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Tank you very much to stay with us !!
we hope to welcoming you again for an unforgettable holiday.
Dont forghet to contact us for any further information
have a nice day
Erich
guest relation

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2019

Τα λόγια είναι περιττά για την εμπειρία μας από τις διακοπές μας στο Delfinia resort.
Εξυπηρέτηση με χαμόγελα με το που φτάσαμε στο ξενοδοχείο.
Μάρκο σε ευχαριστούμε για την βοήθεια σου, μας καθοδήγησες με επαγγελματισμό.
Το ξενοδοχείο ενδείκνυται για ήρεμες οικογενειακές διακοπές για όλα τα αλλα φροντίζουν το προσωπικό και οι χαμογελαστοί πρόσχαροι ιδιοκτήτες.
Σας ευχαριστούμε για τη φιλοξενία!!!!

1  Ευχαριστούμε, Lena-thomo
Ο/η Stelios P, Γενικός Διευθυντής του Delfinia Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ικανοποιήσαμε τις προσδοκίες σας. Θερμούς χαιρετισμούς από όλη την ομάδα του Delfinia Resort Τeam.

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε. Άριστη φιλοξενία άρτιες εγκαταστάσεις.
Ευχαριστούμε Μάρκο για την βοήθεια σε ότι χρειαστήκαμε, για τις πληροφορίες και τις πολύτιμες οδηγίες σου.
Το φαγητό ήταν πολύ ωραίο, το περιβάλλον καταπληκτικό, άφθονες και πικοίλες γεύσεις μας ταξίδευαν κάθε μέρα.
Το Δωμάτιο μας ήταν υπέροχο, με δυσκολία το αποχωριστήκαμε.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω επίσης την Κατερίνα και τον Αλέξη για την χαμογελαστή εξυπηρέτηση, το πρώτο χαμόμελο το πρωί και το τελευταίο το βράδυ!!
Είχαμε την τύχη να γνωρίσουμε δύο από τα αφεντικά του ξενοδοχείου τον εξαιρετικό Κ. Γιάννη που μας έκανε σοφότερους μετά την κουβέντα μαζί του, τον πάντα πρόθυμο και χαμογελαστό Μανώλη με την απλότητα που τον χαρακτιρίζει.
Τους ευχόμαστε να τους έχει ο θεός καλά.
Τέλος θα ήθελα να ξανα ευχαριστήσω τον Μάρκο γιατί χωρίς τη βοήθεια του δεν θα περνούσαμε τόσο όμορφες διακοπές.
Θα σας ξανα έρθουμε!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια με Private pool είναι φαντασιτκά
1  Ευχαριστούμε, StavrosMavridis1970

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019

Σας συνιστούμε ανεπιφύλακτα να επισκεφτείτε το κατάλυμα αυτό. Μας αναβάθμισαν την κρατηση μας λογω διαθεσιμοτητας και μας εδωσαν ενα ολοκαινουργιο δωματιο με δικη του πισινα!!!!
Το προσωπικο ευγενεστατο και εξυπηρετικο καθως και οι ιδιοκτητες.
Διαθετει νεροτσουληθρες με ναυαγοσωστη και εχει δυο παιδικες πισινες.
Το μπαρ προσφερει απο το πρωι ως το βραδυ ροφηματα, οινοπνευματωδη και μη.
Το εστιατοριο σερβιρει πεντανοστιμα φαγητα και λειτουργει επιπλεον all inclusive plus restaurant & bar για τους πιο απαιτητικους πελατες.
DELFINIA RESORT ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ
ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, ΜΙΧΑΗΛ Φ

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2019

Όλα ήταν τέλεια
Μόλις τελείωσαν οι διακοπές στο Delfinia resort hotel και μπορώ να πω ότι περάσαμε καταπληκτικά.
Κ. Γιάννη Μανώλη και Στέλιο είσαστε πραγματικά εξαίρετο επαγγελματίες.
Το προσωπικό πάντα χαμογελαστό πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει. Μπράβο παιδιά. Το φαγητό εξαιρετικό και ποσοτικά παρα πολύ.
Αλέξανδρε και Κλεανα σας ευχαριστούμε παιδία γιατί από την πρώτη μέρα μέχρι και την τελευταία από το πρωί με το πρώτο χαμογελαστό καλημέρα μέχρι στο καληνύχτα εισασταν άψογοι. Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά θα τα ξαναπούμε σίγουρα και του χρόνου.

Ευχαριστούμε, Travcy2019