“Τρομερές Γευσεις”

Γειτονια Μεζεδοκαφενες
Περιγραφή: Καλως Ορισατε στην Γειτονια Μεζεδοκαφενε !!! Συνεχιζοντας την παραδοση του παππου μας συνδιασαμε το διαχρονικο με το μοντερνο και δημιουρησαμε εναν νεο ανανεωμενο και φιλοξενο χωρο Σας περιμενουμε να δοκιμασετε τα παραδοσιακα φαγητα μας απο το χωριο Ιαλυσος . Το εστιατοριο βρισκετε απεναντι απο την εκκλησια 'Κοιμηση της Θεοτοκου'
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περιβάλλον πολύ ωραιο και τα πιάτα όλα σχεδόν γευστικοτατα έχω ελθη ήδη 8 φορές! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Giannis M

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας όμορφος διακοσμημένος χώρο τόσο εσωτερικά τόσο και εξωτερικά. Το φαγητό είναι παρά πολύ καλό ,πλούσιο και φθηνό!!!!
Το προσωπικό είναι ευγενικό και καθαρό !!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, δώρα μ
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη ανακάλυψή που καναμε στη ροδο!!! Με το καλύτερο φαγητο και προσωπικο και με την υπεροχη ευγένεια του κ Γιώργου ιδιόκτητη του μαγαζιού. Θα το ξαναπροτιμησουμε σιγουρα!!!!

Ευχαριστούμε, leandros t
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017

Πολύ διαφήμιση αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Έχει μια ωραία αυλή, φιλόξενους ιδιοκτήτες, προσωπικό χαμογελαστό αλλά δυστυχώς το φαγητό κάτω του μετρίου! Δοκιμάσαμε αρκετές γεύσεις, όμως τίποτα δεν μας ενθουσίασε για να μας πείσει να το ξανά επισκεφτούμε!

1  Ευχαριστούμε, fotiosl300
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εξαιρετικό μαγαζί! Η διακόσμηση και ο χώρος σε κάνουν να αισθάνεσαι πως βρίσκεσαι σε ένα πολύ ιδιαίτερο και ζεστό μέρος παρότι απέχει από παραλίες και θεες.. Οι τιμές είναι οι χαμηλότερες που έχω συναντήσει στη Ρόδο με το φαγητό να είναι το καλύτερο που έχω συναντήσει στη Ρόδο. Όλα πολύ ποιοτικά και προσεγμενα, το προσωπικό πιο ζεστό και φιλικο πεθαίνεις... Δεν ειναι αλλο ενα μαγαζι που προσπαθει να γδυσει τον τουριστα αλλα και τους εγχωριους... ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ να σας ξεφύγει!!!

Ευχαριστούμε, Stamatis N

Γειτονια Μεζεδοκαφενες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γειτονια Μεζεδοκαφενες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!