“Πεντανόστιμο φαγητό... ”
Κριτική για: Nuova Piazza

Nuova Piazza
Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική
Περιγραφή: To Nuova piazza βρισκεται στην κεντρικη πλατεια της Ιαλυσου.Μπορειτε να απολαυσετε τις υπεροχες γευσεις απο τις πιτσες μας και τα ζυμαρικα μας επιλεγοντας τον μοντερνο εσωτερικο χωρο μας η την ομορφη πλατεια στον εξωτερικο μας χωρο.Εκτος απο φαγητο μπορειτε επισης να δοκιμασετε τις υπεροχες κρεπες μας!
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τελειο φαγητό, ζεστό περιβαλλον, ευγενικό προσωπικο κ καλές τιμές. Το συστήνω.. Delicious food, beautiful place, kind people and best price.. You must visit this restaurant..

Ευχαριστούμε, 891xrisak

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οικογενειακο περιβάλλον, ευγενεστατο προσωπικό και τεράστια ποικιλία σε πίτσες, ζυμαρικα και πολλα ακόμη. Πολύ καλες τιμες και τελεια ποιότητα φαγητού.

Ευχαριστούμε, _R1958TF
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η ποιοτητα και η γευση συναντιουνται σε εναν Όμορφο χώρο... Εξαιρετικη πιτσα.. Ευγενεστατο προσωπικο..Το συστήνω χωρίς δευτερη σκεψη..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Zoi K
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2018

Τέλεια πίτσα, άψογη εξυπηρέτηση, πανέμορφο κλίμα!! Ότι φάγαμε από πίτσα μέχρι μακαρονάδα, μέχρι και τις σαλάτες ήταν άψογα! Όσο για το μαγαζί στην πλατεία των τριαντών, σας ταξιδεύει σε κάποια πλατεία της Ιταλίας! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!! Όσο για τη caesar σαλάτα, ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, mixalisnikitaras
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2018

Ειλικρινά δεν έχω δοκιμάσει καλύτερη πίτσα και το σημαντικότερο άψογη εξυπηρέτηση!
Γιώργος Κούκουρας

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Georgios K

Nuova Piazza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Nuova Piazza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!