eDreams
StayForLong
CheapTickets
Trip.com
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε καλοκαίρι στα κενά μου η Κυριακές παντα προτιμώ να περναω ώρες εδώ ,άψογη φιλοξενία καθαρη πισινα καλός καφές όμορφο περιβαλλον με απέναντι την μοναδική Φιλεριμο ο τέλειος προορισμός!!! Καλο καλοκαίρι θα τα ξανά πουμε συντομα!! Καλη σεζόν!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 79KLEN
Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2020

θαυμάσιο!!!!!!!!ήσυχο, καθαρό,άνετα δωμάτια.
μόνο δέκα λεπτά από το κέντρο της πόλης. ωραίο πρωινό με κρουασάν φρέσκα ψωμάκια αυγά μπέικον λουκάνικα γλυκά φρούτα γιαούρτι κερνφλεικς ποικιλία αλλαντικών κλπ.

Ευχαριστούμε, elenikB2730JG
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για διαμονή στη Ρόδο! Δεν έχω ξαναδεί τόσο καθαρό ξενοδοχείο, ανά δυο ημέρες αλλαγή σε πετσέτες και σεντόνια! Πρόσφατα ανακαινισμενο και τα δωμάτια μεγάλα!! Το πρωινό πλουσιο και δίπλα από την πισίνα! Η πισίνα αρκετά μεγάλη, πολύ καθαρή και χωρίς χλώριο! Πολύ σημαντικό ότι ο καθαρισμός της γίνεται κάθε βράδυ!! Ο χώρος στάθμευσης μεγάλος και ακριβώς μπροστά από τα δωμάτια! Η θέα απίστευτη καθώς βλέπεις τη Φιλέρημο τόσο από την πισίνα όσο και από τα δωμάτια!!! Το προσωπικό ευγενικό και ευχάριστο!!!! Ιδανικό μέρος να πας τόσο με οικογένεια όσο και με φίλους!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, E5740NO_
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2018

Εμεινα με την οικογενεια μου σε αυτο το καταλυμα! Τα δωματια ειναι παρα πολυ καθαρα και μεγαλα προσφατα ανακαινισμενα, ησυχη περιοχη για οικογενειες και ζευγαρια. Φανταστικη πισινα καθαρη με καταπλικτικη θεα. Ολοι στο ξενοδοχειο ηταν φιλικοι και προθυμοι να μασς δωσουν οδηγιες. Αριστη σχεση ποιοτητας και τιμης! Το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!
Υ.Γ. Θεωρω οτι τα αρνητικα σχολια δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, voula2018
Ο/η Evangelos K, Owner του Santa Helena Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιουλίου 2018

Κυρία Βούλα, σας ευχαριστούμε που γράψατε αυτήν εδώ την κριτική. Γεμίζουμε με περηφάνεια μέσα μας, όταν ακούμε όμορφα λόγια για τις υπηρεσίες μας. Ελπίζουμε να είχατε μια ωραία διαμονή στο ξενοδοχείο μας, και να ξέρετε πως είστε ευπρόσδεκτη για άλλη μια διαμονή σύντομα! Νιώθουμε ευχαριστημένοι κι όταν ένας από τους πελάτες μας, μας συνιστά στον κόσμο για να μας επιλέξουν για τη διαμονή τους.

Με θερμά ευχαριστήρια,

Santa Helena Hotel

Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσια είναι ήσυχη, παρότι βρίσκεται πάνω σε δρόμο. Πρέπει να προσέξουν την καθαριότητα (βρήκαμε μια κατσαρίδα στο μπάνιο) καθώς επίσης τρίχες και αράχνες στο ένα δωμάτιο. Επίσης ο υπεύθυνος του ξενοδοχείου δεν ήταν εξυπηρετικός και φιλικός.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, H1804LYinfo
Ο/η Evangelos K, Owner του Santa Helena Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουνίου 2018

Σας ευχαριστούμε που γράψατε αυτήν εδώ την κριτική. Χαιρόμαστε που παρατηρήσατε την τοποθεσία του ξενοδοχείου. Εκ μέρους μας ζητούμε συγγνώμη που αντιμετωπίσατε τέτοιες συνθήκες καθαριότητας στο δωμάτιο σας. Στόχος των ατόμων που εργάζονται σε αυτόν εδώ το χώρο είναι να προσφέρουμε στον πελάτη μας ένα φιλικό περιβάλλον, και να τον δούμε εντυπωσιασμένο με αυτά που προσφέρουμε.

Με θερμά ευχαριστήρια,

Santa Helena Hotel