eDreams
Expedia.com34 $
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2019

Απεναντι ακριβώς από τη θάλασσα μεγάλα δωμάτια με κουζίνα αξίζει τα λεφτά του. Καθαρά δωμάτια με μια ελάχιστη ανακαίνιση θα ήταν απαιχτο αλλά μάλλον όχι τόσο φθηνο. Δίπλα ακριβώς πολλά μόνο μάρκετ καλά εξοπλισμένα κ πολύ κοντά στη πολη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, iklironomou
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω μείνει δύο συνεχόμενες χρονιές στο ξενοδοχείο. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Η τιμες των δωματίων είναι πολύ καλές για αυτό που προσφέρουν. Είναι πολύ ευρύχωρα ανακαινισμένα και καθαρά. Η τοποθεσία είναι ιδανική και το προσωπικό εξαιρετικά ευγενικό. Είναι πολύ καλή επιλογή

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, annaaD5506IT
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

κακο πρωινο . ανετο απλο μεγαλο καθαρο δωματιο . ενα μπουκαλι νερο καλο θα ηταν να ειχε το ψυγειο ή σαπουνι για τα χερια. tv που δεν επιανε σχεδον κανενα σταθμο . μια μετριοτητα δηλαδη που πολλους μπορει να μη τους πειραζει .

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, stelakos13
Ο/η Caravel_Ixia_GR, Public Relations Manager του Caravel Apartment Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ Stelakos13,
ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μας αξιολογήσετε στο TripAdvisor.
Λυπούμαστε που η διαμονή σας δεν ήταν αντάξια των προσδοκιών σας και θα λάβουμε υπόψη τα σχόλιά σας για τη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Θα θέλαμε να αναφέρουμε ότι το πρωινό του ξενοδοχείου μας ετοιμάζεται καθημερινά με φρέσκα υλικά. Τα δωμάτιά μας έχουν ανακαινισθεί πρόσφατα και όλα διαθέτουν TV29" που προβάλει εθνικά και δορυφορικά κανάλια. Επίσης, τα δωμάτια φροντίζονται και ελέγχονται καθημερινά από το προσωπικό μας. Λυπούμαστε που υπήρχαν ελλείψεις και πρόβλημα με την τηλεόραση, θα μπορούσατε όμως να τα αναφέρετε στην ρεσεψιόν 24ωρης λειτουργίας προκειμένου να επιλυθούν άμεσα.
Εύχομαι να μας επισκεφθείτε ξανά στο μέλλον ώστε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2016

Πρόκειται για ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο, με άριστες συνθήκες διαμονής, φιλικότατο
περιβάλλον, άριστο service και έντονο το ποιοτικό στοιχείο σε όλους τους τομείς.
Οι άνθρωποι που το διοικούν είναι εξαιρετικοί, επαγγελματίες και έτοιμοι με προθυμία να ανταποκριθούν στις ανάγκες σου. Είναι ιδανικό τόσο για ζευγάρια όσο και για οικογένειες, ενώ αυτό που θέλω να τονίσω με έμφαση είναι η εξαίσια κουζίνα του και η ζεστασιά με την οποία ανταποκρίνεται το προσωπικό του εστιατορίου!! (πράγματα που στην εποχή μας που λείπει η ποίοτητα-service, δύσκολα βρίσκεις).
Το συστήνω πάραυτα σε όλους τους ενδιαφερομένους: ζευγάρια, οικογένειες, άνθρωποι μόνοι τους, αλλά και για συνέδρια..Η

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ήσυχα και άνετα δωμάτια χωρίς καθόλου φασαρία με καλό εξοπλισμό.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, _mtsepenekas
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Apisteyto ksenodoxeio,apisteytoi anthrwpoi!!!domatio katharo me kathimerini kathariotita!!!panw ston kedriko dromo ths ixias,Poli Konta SE lewforeia Gia to kedro Thn xwra!!!epishs mhn ksexasete Na fate Sto estiatoreio Tou xenodoxeiou!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, K6777IF_