Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2019

Δεν συνισταται για Έλληνες και ντοπιους. Πηγαμε με το παιδι μας μετα το σχολιο του για να κανουμε ενα μπανιο και να πιούμε ενα καφε...
Αλλα οταν ηρθε η σερβιτορα μας ειπε οτι το παιδι απαγορευται να κανει μπανιο. Τα παιδια επιτρέπονται μεχρι τις 1 το μεσημερι. Που εχει ακουστει αυτο να επιτρέπουν μονο μέχρι τις 1 στα παιδια να κανουν μπανιο στην πισινα....!?!?!?!
Ντροπή και αισχος!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Πετρος Ν
Ο/η villa di mare, Ιδιοκτήτης του Villa Di Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

We are sorry that you do not respect our policy. For the last two years our children policy is very specific and it has been established due to the demand our our guests and customers.

we allow the children up to 13.00 and all the children under 12 years old to swim only in the kids pool.

In order to ensure the safety of the children, since it is a very busy pool bar and it is consumed alcohol we felt that it is the safest policy.

Also there have been complaints from other guests for the children's noise and there have been cases where they have thrown accidentally water to our guests' laptops or books so in order to create a win - win policy we formed this one

Other guests have complied and we do not have any issues or complaints by neither party.

Hope you to see you again soon

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2019

Μείναμε ένα βράδυ για να γιορτάσουμε την επέτειο μας!!!!!! Η σουίτα ήταν απίστευτη!!!! Πεντακάθαρη, ευρύχωρη με όλα τα κομφόρτ!!! Με την δική μας πισίνα ακριβώς έξω απο το δωμάτιο με θέα την θάλασσα ήταν κάτι που δεν το ζεις συχνά...το βράδυ φάγαμε στο βραβευμένο εστιατόριο του ξενοδοχείου!!!! Ήταν ένας γαστρονομικός οργασμός!!!! Πήραμε για ορεκτικό φέτα με κρούστα και με μαρμελάδα ντομάτας....απίθανο!!!! Εγώ πήρα ψαρονέφρι που έλιωνε στο στόμα και η γυναίκα μου κοτόπουλο ρολό με γέμιση σπανάκι και γραβιέρα!!!!! Ένα εξαιρετικό κρασί για συνοδεία και δειπνήσαμε με παρέα την θάλασσα,με όμορφη μουσική και σε περιβάλλον απίστευτο!!!!! Το σέρβις ήταν επαγγελματικό και μας πρόσεχαν πάρα πολύ!!! Πολύ ευγενικοί και πρόσχαροι επαγγελματίες!!Η βραδιά έκλεισε με επιδόρπιο φτιαγμένο από τον ίδιο τον σέφ!!! Παγωτό,γαλακτομπούρεκο,σουφλέ σοκολάτας!!!!! Οργασμός γέυσεων!!! Ολα ήταν υπέροχα..Έίχα πάρα πολλά χρόνια να ευχαριστηθώ τόσο σε όλα τα επίπεδα!!!! Ηταν μία διαμονή και ένα δείπνο που δεν θα ξεχάσουμε ποτέ στην ζωή μας...Επίσης υπάρχει δίπλα μπάρ του ξενοδοχείου με απίστευτα και διαφορετικά κοκτέιλς!!!! Και στο μπάρ αλλά και στο εστιατόριο οι τιμές σε σχέση με την ποιότητα,το σέρβις και την θέα είναι πραγματικά πάρα πολύ καλές!!!!!! Αξίζει να πάτε είτε για οτό στην πισίνα είτε για φαγητό είτε και τα δύο μαζί!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωμάτια έχουν απίστευτη θέα προς την θάλασσα!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, George P
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε στην πισινα να κανουμε μπανιο
Προς εκπληξη μας μας ενημερωσαν οτι τα παιδια απαγορευονται
Και αυτο το κανουν μονο σε ελληνες
Ντροπη τους !!!!!
Αυτο συμβαινει παντα το καλοκαιρι υπαρχουν καποιοι που θεωρουνται επαγγελματιες και βαζουν τους τουριστες ποιο πανω απο τους ελληνες .
Απαραδεκτοι!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, M3025LG_
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μοναδικό μέρος για να απολαύσεις τον καφέ και το ποτό σου οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας.Η θέα της θάλασσας και η ομορφιά της πισίνας κάνουν αυτό το μαγαζί μοναδικό.Την επιτυχία συμπληρώνει το προσωπικό που είναι πάντα εύχαρο και διαθέσιμο να σε εξυπηρετήσει.Ανεπυφύλακτα προτείνω τα κοκτέιλ τα οποία κάθε χρόνο ανανεώνονται και είναι μοναδικά.Σε αυτήν την προσπάθεια αξίζουν τα εύσημα στην Ντίνα που είναι η μαέστρος της δημιουργίας.Και πολλά μπράβο στην Τζοάννα και την Μαρία που κάνουν την δουλεία τους τέχνη και μεράκι.Συνεχίστε έτσι δυναμικά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, 191gianniss
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μέρος για να απολαύσετε το μπάνιο σας.. πολύ καθαρή πισίνα, ωραία κοκτέιλ ωραίοι καφέδες και παρά πολύ λογικές τιμές.. έχει πολύ ωραίο κόσμο και φιλόξενο προσωπικό ότι και να πεις δεν είναι αρκετό..!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, antonis1992
Ο/η villadimare, Customer Service Department του Villa Di Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Αντώνη

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και χαιρόμαστε πολύ που περάσατε όμορφα στο ξενοδοχείο μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.

Με εκτίμηση

Villa Di Mare