“Απλα τρελαθηκαμε!”
Κριτική για: Tsaperdona Pizza Pasta

Tsaperdona Pizza Pasta
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Διαβάσαμε στο trip advisor τοσες κριτικές και μας κίνησε την περιέργεια να το επισκεφτούμε με τη γυναικα μου! Ο χωρος ηταν ξεχωριστός, πολυ φιλικο περιβάλλον. Παραγγείλαμε τη σαλάτα Μπόσκο, δυο φρέσκα ζυμαρικά και μια πιτσα που απλα τρελαθηκαμε! Καθαρα ιταλικές γεύσεις και πολυ καλες τιμες! Εχω παει σε παρόμοια μαγαζια αλλα αυτο το εστιατόριο ειναι αυτο που λεμε value for money! Μπραβο σας παιδια ευχαριστούμε!

Ευχαριστούμε, panos k

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2021

Δεν υπαρχουν λογια για το εστιατοριο αυτο. Μειναμε απολυτως ευχαριστημενοι και εγω αλλα και οι φιλοι μου. Η επιλογη του προσωπικου αρκετα σωστη, υπηρχε εκδηλο ενδιαφερον απο ολα το service για εμας. Τα φαγητα ολα ηταν φρεσκα, οι πιτσες φτιαχνονταν μπροστα μας και ηταν ολα μαγειρεμενα οπως πρεπει!!
Το συνιστω ανεπιφυλακτα σε ολους, εχει πολυ ευχαριστο περιβαλλον. Εγγυηση!

Ευχαριστούμε, manolisp314
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την κόρη μου παρέα, απίστευτη ποιότητα υλικών, υπέροχες γεύσεις! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, B7527XTgeorgiak
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το κατάστημα πρώτη φορά και όταν τελείωσα το φαγητό μου σηκώθηκα να συγχαρώ τον ιδιοκτήτη και σεφ που είναι το ίδιο άτομο.
Το πεϊνερλί ήτανε άψογα ψημένο και γεμισμένο. Παραγγειλαμε φρέσκα ζυμαρικά.
Το ραβιολί και η σάλτσα του φανταστικά.
Είχανε πανδαισία.
Οι παπαρδέλες το κάτι άλλο,όσο για την σαλάτα γεύσεις που δεν υπάρχουν…!!
Όταν θα ξαναπάω στη Ρόδο θα τον ξανά επισκεφτώ!!
Μπορεί να είναι και το καλύτερο στη Ρόδο αυτή τη στιγμή για μένα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, kominokia
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ ωραίο ιταλικό εστιατόριο. Ο χώρος είναι καθαρός και προσεγμένος, ενώ το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και πρόθυμο. Επίσης, τα φαγητά ήταν φρέσκα, μεγάλο πλεονέκτημα για ένα μαγαζί! Τέλος, οι τιμές ήταν αρκετά προσιτές.
Περάσαμε μια όμορφη βραδιά στην tsaperdona

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Aelia-Ilaira

Tsaperdona Pizza Pasta: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Tsaperdona Pizza Pasta: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!