“Το καλύτερο εστιατόριο της πόλης!!”
Κριτική για: La Veranda

La Veranda
Κλείστε τραπέζι

Πολύ ωραίο φαγητό! Εξαίρετη εξυπηρέτηση από το προσωπικό, πολύ ωραία θέα και πολύ ωραία τοποθεσία το εστιατόριο. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, E4524AB_

Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020

Ωραίο περιβάλλον και μαγαζί ,νόστιμο φαγητό και φιλικο περιβάλλον!!!!!Υπεροχοι άνθρωποι οι ιδιοκτήτες.

Ευχαριστούμε, 718xrysav
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την γυναίκα μου σε αυτό το εστιατόριο.Ο ανθρώπος στην είσοδο μας υποσχέθηκε τέλειο φαγητό.Ετσι και έγινε το φαγητό ήταν θεσπέσιο και η θέα απλά μαγευτική.Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο να σας εξυπηρετήσει.

Ευχαριστούμε, alexis4532
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Είναι κρίμα να έρθει κανείς στην παλιά πόλη και να μην επισκεφθεί το la Veranda. Aξέχαστη φιλοξενία, ατμόσφαιρα, ποιοτικό και νόστιμο φαγητό. Τα φιλιά μου στην φιλόξενη κυρία Αλεξάνδρα αλλα και στο υπόλοιπο προσωπικό που μας υποδέχτηκε με τον καλύτερο τρόπο. Don't miss the chance, believe me!

Ευχαριστούμε, conniekal96
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2020

Ένας μαγικός χώρος μακριά από τους κράχτες της παλιάς πόλης με πάντα νόστιμο φαγητό αξίζει τουλάχιστον μία φορά να το επισκεφτείτε εξυπηρετικό service

Ευχαριστούμε, 201aristidisk

La Veranda: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

La Veranda: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.