“Κυριακάτικο απόγευμα με τα ανίψια!”
Κριτική για: Unlock Rhodes Escape games

Unlock Rhodes Escape games
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Πρόκειται για το πιο εξελιγμένο ζωντανό, διαδραστικό παιχνίδι διαφυγής και απευθύνεται σε ομάδες παιχτών που τους σαγηνεύει το άρωμα του μυστηρίου και της περιπέτειας. Σκοπός του παιχνιδιού είναι να βρείτε τον τρόπο διαφυγής σας μέσα από τα διαφορετικά θεματικά δωμάτια που σας προσφέρουμε λύνοντας γρίφους και βρίσκοντας κρυμμένα στοιχεία όπως κλειδιά, αντικείμενα και κωδικούς. Βασικότερο όλων όμως για να το καταφέρετε είναι να αξιοποιήσετε τις ικανότητες της ομάδας σας, να συνεργαστείτε, να σκεφτείτε λογικά, ίσως και πονηρά και να έχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας και στην ομάδα σας. Το UNLOCK προκαλώντας το μυαλό και τις ικανότητες των παιχτών προσφέρει έναν νέο τρόπο ψυχαγωγίας και διασκέδασης που σας απομακρύνει από την καθημερινότητα και μια μοναδική εμπειρία ομαδικής συνεργασίας, για αυτό λοιπόν μην το σκέπτεστε… ΤΟΛΜΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ !!!
Χρήσιμες πληροφορίες: Δραστηριότητες για μικρά παιδιά, Ερμάρια/Αποθήκευση, Μπάνιο, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Σκάλες/Ανελκυστήρας
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με τα ανίψια εμείς δεν είχα ξαναπάει ούτε είχαμε ξαναπαίξει τέτοιου είδους!Τα ανίψια ναι! Ωραίες εγκαταστασεις και άψογη εξυπηρέτηση!Είχαν διαλέξει το hide and seek το light(Χωρίς κάποιο ηθοποιό που να σε φοβιζει (..Με δυσκολία τα καταφέραμε..Όποιος του αρέσουν τα αινίγματα και είναι καλός στους γρίφους αξίζει να πάει!Το άτομο είναι 10€

Ευχαριστούμε, Anna R
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικα παιχνιδια ...!!!απιθανοι γριφοι....!!!
Πηγαινουμε συχνα με τις φιλες μου και καθε φορα διασκεδάζουμε με την ψυχη μας...!!!
Η ιδιοκτήτρια είναι παντα χαμογελαστη και ευγενεστατη...!!!
Πρεπει οπωσδηποτε να το επισκεφθειτε...!!!!!!!!!!
Ειμαι σιγουρη οτι θα ξετρελαθειτε και μικροι και μεγαλοι...!!!!!!!

Ευχαριστούμε, IsabellaPor
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

τις δυο τελευταίες φορές που επισκέφθηκα το νησί της Ρόδου, επισκέφθηκα και το UNLOCK.
απίστευτη εξυπηρετηση, ειδικά την πρώτη φορά όπου ηταν και η πρώτη γενικα φορά σε παιχνίδια απόδρασης.
πολυ προσεγμένα δωμάτια.
την πρώτη φορά μπήκαμε στο θρίλερ και δε το μετανιώσαμε περάσαμε υπέροχα, αξέχαστα θα έλεγα.
την δεύτερη είχαμε μαζι και την 7χρονη μικρή μας όπου το ευχαριστήθηκε παρά πολυ, αφού μας βοήθησε να ανακαλύψουμε ολες τις ράβδους χρυσού.
συνεχίστε την καλή δουλειά, περιμένουμε να δούμε και τα νέα δωμάτια σας αν και μας έμειναν κάποια ανεξερεύνητα!
Ιορδάνη φαίνεται οτι αγαπάς αυτο που κανεις και οτι απολαμβάνεις τα παιχνίδια και εσυ όσο και εμείς απο τον τον τροπο που μας δίνεις τις βοήθειες !!
σας ευχαριστούμε πολυ!! θα τα πούμε πάλι σύντομα!!

Ευχαριστούμε, Gavriela00
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το unlock ειναι ενα απο τα πιο πραγματα δωματια αποδρασης που εχω επισκεφτει.Με ωραιους γριφους και ατμοσφαιρα μυστηριου εντυπωσιαζει και τρομαζει τους επισκεπτες!

Ευχαριστούμε, fofimpalta
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε καταπληκτικά! Αν και πρώτη φορά που πήγαμε σαν πρωταρηδες μας άρεσε τόσο πολύ που μπήκαμε σε δύο δωμάτια!

Ευχαριστούμε, Playjack

Unlock Rhodes Escape games: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Unlock Rhodes Escape games: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!