“Πολυ καλο φαγητό και τοπικο κρασί!!”
Κριτική για: Ροδίων Γεύσεις

Ροδίων Γεύσεις
Περιγραφή: Ή Ρόδος στο πιάτο σας.Σε έναν όμορφο χώρο σας προσφέρουμε παραδοσιακές συνταγές για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.. Rhodes
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος με πολύ ευγενικό και φιλόξενο προσωπικό. Τα φαγητά ήταν πάρα πολύ νόστιμα και ολοφρεσκα!! Το κρασι, τοπικού παραγωγού, μια πρόταση από το εστιατόριο που ολοκλήρωσε το γεύμα μας πολύ ευχάριστα!
Εξαιρετική επιλογή!!
Περιμένουμε να καλοκαιριασει για να έρθουμε να κάτσουμε και στην αυλή!

1  Ευχαριστούμε, Κατερίνα Κ
Ο/η Manolis K, Ιδιοκτήτης του Ροδίων Γεύσεις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας..Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στον χώρο μας...

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό που χαρακτηρίζει αυτό το εστιατόριο είναι η σταθερότητα στην ποιότητα και την γεύση ! Η πράσινη σαλάτα όπως και η Ροδιτικη (Χωριάτικη ) είναι πάντα φρέσκια γιατί κόβεται μετά την παραγγελία του πελατη
Το "Μάγουλο" έχει ιδιαίτερη τιμή στο τραπέζι μας κάθε φορά που πάμε όπως και το κότσι ! Την τελευταία φορά δοκιμάσαμε πανσετα φούρνου και μείναμε κατενθουσιασμένοι ! Έλιωνε κυριολεκτικά στο στόμα ! Η μελιτζανοσαλάτα του σταθερή στην παραγγελία μας ! Το συκώτι που τρως σ αυτό το εστιατόριο ίσως δεν το έχεις φάει πουθενά αλλού τόσο μαλακό και νόστιμο !
Αν θέλεις να φιλοξενήσεις κάποιους φίλους κάνοντας τους το τραπέζι οπωσδήποτε πρέπει να τους πάρεις στο Ροδίων Γεύσεις !

Ευχαριστούμε, imeletakis
Ο/η Manolis K, Ιδιοκτήτης του Ροδίων Γεύσεις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας...Η ποιότητα των πρώτων υλών είναι γνώμονας για την επιτυχία μας.. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα...

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικος χώρος με εξαιρετικο προσωπικό τι να πρωτοθαυμασει κανεις το υπεροχο φαγητό , πιταρουδια, φαβα, αν πεις δε για το κοτσι, το μαγουλο το χοιρινο στο φουρνο δεν παίζονται οτι και να δοκιμασει κανεις ειναι ολα υπεροχα και καθε φορα μας εκπλησσει ευχαριστα δοκιμαζοντας καινουργιες γευσεις το συστηνουμε ανεπιφυλακτα παντα εξαιρετικο

Ευχαριστούμε, evridiki1989
Ο/η Manolis K, Ιδιοκτήτης του Ροδίων Γεύσεις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας... Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στον χώρο μας...

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος με υπέροχους ανθρώπους.το μαγαζί είναι μια σταθερή αξία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο των παροχών!τα πιάτα ήταν όλα σκέτο απόλαυση και το προσωπικό πολύ ευγενικό !

1  Ευχαριστούμε, Nikolas A

Σάς ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας..Μας βοηθάτε να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας... Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα..

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα υπεροχο εστιατόριο με γευσεις και αρωματα και με αγνα υλικα και ροδιτικες συνταγες. Αξιζει πραγματικα. Εξω απο την φιλοσοφια των τουριστικων μαγαζιων

1  Ευχαριστούμε, Μιχάλης Μ

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας... Πραγματικά μας δίνετε δύναμη για να συνεχίσουμε...

Ροδίων Γεύσεις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Ρόδος, Δωδεκάνησα
Ρόδος, Δωδεκάνησα

Ροδίων Γεύσεις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!