“ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ”
Κριτική για: Baia Seaside Rhodes

Baia Seaside Rhodes

Για καφεδάκι δίπλα στην παραλία, χυμούς, πίτσα και χάμπουργκερ, αξίζει μιας επίσκεψης. Τιμές λογικές.

Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν

Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μαγαζί όμορφος χώρος με θέα την θάλασσα όμορφη εξυπηρέτηση και πολύ καλό προσωπικό ❤️❤️❤️

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Κατερίνα ι
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2021

Πηγαμε με την παρεα μου πριν 2 μερες στη 1 και 10 το μεσημερι κατσαμε στο τραπεζι και μετα απο 5 φορες που φωναξαμε να παραγγειλουμε η σερβιτορα ηρθε 1 και 40 για παραγγελια και οι καφεδες μας εφτασαν στο τραπεζι 2 και 5 και λαθος κ ολας...περιμεναμε μια ωρα για να πιουμε καφε κακο με παγακια που ειχαν λιωσει που ηρθε και λαθος..επισης καθοντουσαν αλλα τραπεζια μετα απο εμας και η σερβιτορα πηγαινε πρωτα εκει να παρει παραγγελια..Ακομα ήμασταν 3 ατομα και φερανε 2 νερα στο τραπεζι,,ασχολιαστο
Πολυ κακη εμπειρια..μας χαλασε το μεσημερι

Ευχαριστούμε, Nteza-vou
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Είπα και εγώ να κατέβω στην πόλη να πιω έναν καφέ μια χαρά όλα ωραία περίμενα 5 λεπτά αναμονή για να μιλήσω σε έναν σερβιτόρο για να μου πάρει παραγγελία λέει θα έρθει ο σερβιτόρος να σας πάρει την παραγγελία πολύ ωραία περίμενα περίμενα περίμενα χρονομετρημενο ακριβώς 36 λεπτά για να έρθει ο σερβιτόρος να μου πάρει την παραγγελία οκ ήταν γεμάτο το μαγαζί ειχε δουλειά το καταλαβαίνω το δικαιολογώ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ έχεις στο μαγαζί σου φίλε μου σερβιτορους άλφα και σερβιτορους βήτα εξυπηρετηθηκαν 4 τραπέζια που ήρθαν πιο μετά από εμένα να πω ότι δεν έλαβα και κατάλογο? Ας το καταπιώ αλλα έχεις 5 σερβιτορους η και παραπάνω ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΌ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΈΝΕ περιμένετε να ειδοποιήσω τον σερβιτόρο για τις παραγγελίες απαράδεκτο πολύ κακη διαχείριση ΥΓ ΔΕΝ ΤΑ ΒΆΖΩ με τους σερβιτορους τα βάζω με την διαχείριση του μαγαζιού

1  Ευχαριστούμε, DeafBonce97
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021

Αρκετά καλές παροχές, ο κατάλογος λίγο τσιμπημενος αλλά ότι δοκιμάσαμε ήταν πεντανόστιμο,
Οι δύο πρώτες σειρές στις ξαπλωστρες στα 30€,οι υπόλοιπες 20...πολύ αναπαυτικές,μαλακό στρώμα... Τίμιος καφές, θα ξαναρχομασταν άνετα..
Μέσα στην πόλη,εύκολη επιλογή για να γλιτώσεις τις μετακινήσεις είναι ότι πρέπει ..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, xanthikaigiorgos

Baia Seaside Rhodes: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Baia Seaside Rhodes: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!