“Εξαιρετικό”

Εύρος τιμών: 2 $ - 1.172 $
Περιγραφή: Οικογενειακη επιχειρηση με υπεροχη Ελληνικη κουζινα
Περιγραφή: Οικογενειακη επιχειρηση με υπεροχη Ελληνικη κουζινα
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό τέλεια τοποθεσία πάρα πολύ καλό service φιλικό και οικογενειακό περιβάλλον Εγώ πήγα με την οικογένειά μου και φάγαμε Υπέροχα φαγητά Όπως και τα παιδιά μου το συνιστώ ανεπιφύλακτα ειδικά σε οικογένειες και έχουν πολύ προσιτές τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
3  Ευχαριστούμε, Filipos S

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραίο φαγητό να δοκιμάσετε οπωσδήποτε σολομό και πατάτες καλαμαράκια τέλειο σέρβις υπέροχη τοποθεσία θάλασσα ηλιοβασίλεμα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
4  Ευχαριστούμε, Marianna T
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε παρέα 7 άτομο σε πάρτυ ελληνορωσικο μιας και η σύντροφός μου είναι Ρωσίδα ήτανε ένα μενού 20 ευρώ το άτομο Λοιπόν αυτό περιείχε ένα ψωμί για 4 μια σαλάτα λάχανο καρότο ένα τζατζίκι μια ρωσικη μια πατάτες (οκτώ κομμάτια πατατες) ένα ψωμάκι γεμιστό με κάτι ένας θεος ξέρει! Και μια πιταρουδια που αν δε την ζητούσα στο δικό μας τραπέζι δε θα ερχόταν ποτέ! Και τέλος ένα mic grill gia 4 που είχε 2 κομμάτια πάνσετα 2 λουκάνικα 2 παιδάκια και ένα μπιφτέκι ! Και ένα λίτρο κρασί! Λοιπόν 80 ευρώ λογαριασμό για 4 ατομα και δεν φάγαμε πρώτη φορά ένιωσα να με κοροϊδεύουν! Το μόνο καλό είναι πως ο ρωσικοελληνικος Σύλλογος έκανε το κόσμο να περάσει καλά πάρα τη πεινα του ! Α και για επιδόρπιο η βασιλόπιτα του συλλόγου μη βάλουμε το μαγαζί μέσα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, vasilisk20
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό σε αυτό το εστιατόριο είναι πολύ νόστιμο και πάνω από όλα είναι σπιτικό ! Έχει μια φανταστική θέα όπου μπορείς να δεις το ηλιοβασίλεμα.. το σερβις είναι πολύ καλό και το περιβάλλον του εστιατόριου πολύ ωραίο!! Το συνιστώ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Krikic123
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το μέρος πριν 1 μήνα με την κοπέλα μου. Το φαγητό ήταν καταπληκτικό, το περιβάλλον ήταν υπέροχο είχε θέα το καζίνο και το σέρβις φοβερό. Σας συνιστώ να επισκεφτείτε το μέρος είναι φοβερό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Rhodes26

Dama Traditional Greek Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Dama Traditional Greek Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!