Georgiamastoraki

Τέλειο!

Κριτική για: Kókkini Porta Rossa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 18 Οκτ 2022μέσω κινητής συσκευής
Aγαπημένη του ξενοδοχείου
Από που να ξεκινησω απίστευτο το ξενοδοχείο το προσωπικό ήταν ευγενέστατο με εξεταστική εξυπηρέτηση τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και τα σεντόνια μοσχοβολούν. Ένα από τα αγαπημένα μου ξενοδοχεία στην Ρόδο που ελπίζω να ξανά επισκεφτώ στο μέλλον
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Kókkini Porta Rossa, Owner του Kókkini Porta Rossa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 20 Οκτ 2022
Αγαπητή μας Γεωργία Μ,
Σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική σας κριτική.
Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα, και σας ευχόμαστε υγεία και όμορφα ταξίδια.
Νίκος
    139 €
1.7 χλμ. από Kókkini Porta Rossa
Δωρεάν πάρκινγκ
Πισίνα
Kallithea - an easy day trip from Medieval Rose Hotel on local buses. The 'lagoon' is clearer than it looks; aquamarine blue when swimming.
52 €
5.3 χλμ. από Kókkini Porta Rossa
Δωρεάν πάρκινγκ
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2018

Είναι ''ιδιαίτερο''ξενοδοχείο,μέσα στο κάστρο,πολύ κοντά από την είσοδο της κόκκινης πόρτας.
Οι ιδιοκτήτες του,είναι πολύ φιλικοί με την πελατεία τους και προσφέρουν εξαιρετικής ποιότητας φιλοξενία.
Τα πρωινά τους είναι πολύ πλούσια και καθε μέρα είναι διαφορετικά

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Γεώργιος Μ
Ο/η KOKKINI_PORTA_ROSSA, Owner του Kókkini Porta Rossa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ Γεώργιε Μ
Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη που μας δίνετε με τα εξαιρετικά λόγια σας.
Νίκος Β.

Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2016

Μείναμε στην Σουίτα Deniz και για μας ήταν μια πρωτόγνωρη εμπειρία.
Ένας χώρος με διάχυτο άρωμα Ανατολής αλλά και Μεσαίωνα αφού η μια απ'τις εξόδους των τειχών που περιβάλλουν την Παλιά Πόλη είναι ακριβώς έξω από την είσοδο της Κόκκινης Πόρτας Rossa και του χαγιατιού.
Από την πρώτη στιγμή που φτάσαμε στον προορισμό μας, δεχτήκαμε όλες τις πληροφορίες που θα μας ήταν χρήσιμες για την καλύτερη εξερεύνηση της Πόλης.
Το χαγιάτι της σουίτας και το αίθριο του ξενοδοχείου, τα αγαπημένα μας σημεία.

Υπέροχος χώρος, απίστευτο περιβάλλον και εξαιρετική εξυπηρέτηση!!!!!!!!!
Φεύγοντας είχαμε την αίσθηση ότι αφήναμε πίσω φίλους....
Σας ευχαριστούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Roula K
Ο/η KOKKINI_PORTA_ROSSA, Owner του Kókkini Porta Rossa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε για την ευγενική και χαμογελαστή παρουσία σας στο Kokkini Porta Rossa. Ήταν χαρά μας να σας έχουμε μαζί μας.
Ευχαριστούμε επίσης για το χρόνο και τη διάθεσή σας να γράψετε τόσο καλή κριτική για το ξενοδοχείο μας. Τα λόγια σας μας κάνουν περήφανους.
Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά, σύντομα.
Νίκος και Άντζελα Βουλγαρίδη.

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όλα αγγίζουν την τελειότητα,μίνι μπαρ σαν mini market δωρεάν ,άφθονα ποτά δωρεαν το βράδυ στον ήσυχο πανέμορφο κήπο,καφέδες και ποτά κάθε φορα που θα μπεις στον ισόγειο χώρο ,ευγενικό -χαρούμενο -γελαστό προσωπικό,ωραία παρουσίαση πρωινού όμως "φτωχό" σε σχέση με όλη την άλλη "χλιδή" για Έλληνες επισκεπτες,άριστη οργάνωση και πληροφορίες,ωραία χειρονομία το δωράκι στο τέλος,!!!
Κυριάκος Αγγελική.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Κουλης Π
Ο/η Kókkini Porta R, Owner του Kókkini Porta Rossa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητοί μας
Σας ευχαριστούμε για την παρουσία σας στο KOKKINI PORTA ROSSA και για τα εξαιρετικά σας λόγια.
Λυπούμαστε ειλικρινα που, παρά τις προθέσεις μας, δεν μπορέσαμε να σας ευχαριστήσουμε απόλυτα.
Λαμβάνουμε πολύ σοβαρά την υπόδειξη που προκύπτει από το σχόλιό σας.
Στο μέλλον θα επικοινωνούμε λεπτομερέστερα με τους Έλληνες φιλοξενούμενούς μας, ώστε να καλύπτουμε τις ανάγκες και εκείνων που επιθυμούν πλουσιότερο ή διαφορετικό πρωινό από αυτό που ήδη παρέχουμε.
Όπως διαπιστώσατε, το πρωινό μας σερβίρεται σε πέντε επίπεδα: αυγά κότας και ορτυκιών παρασκευασμένα με 6 τρόπους, διάφορα αλμυρά πιάτα, διάφορα γλυκά πιάτα, μαρμελάδες και μέλια με ποικιλία από φρέσκα ψωμιά, γιαούρτια με φρέσκα φρούτα και ξηρούς καρπούς.
Αυτά, όπως και οι χυμοί και τα ροφήματα, παρασκευάζονται όλα στην κουζίνα μας και αλλάζουν καθημερινά, ώστε να δίνεται η δυνατότητα στους φιλοξενούμενούς μας να δοκιμάζουν διαφορετικά πράγματα κάθε πρωί.
Για όσους φιλοξενούμενούς μας έχουν δυσανεξίες, ιδιαίτερες διατροφικές συνήθειες ή ακολουθούν δίαιτες, παρασκευάζουμε και σερβίρουμε πρωινό προσαρμοσμένο απολύτως στις ανάγκες τους.
Δεν είναι δύσκολο συνεπώς να αυξήσουμε τις επιλογές όσων επισκεπτών μας το επιθυμούν.
Το ίδιο θα κάνουμε και με σας στην επόμενη επίσκεψή σας, για την οποία ελπίζουμε ότι θα πραγματοποιηθεί σύντομα.
Σας ευχόμαστε καλό χειμώνα.

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2016

Εξαιρετική επιλογή.
Καταπληκτικός χώρος, μεγάλα δωμάτια με υπέροχη επίπλωση, καθαρό, φοβερό πρωινό, και ευγενικοί άνθρωποι.
Ευχαριστούμε τον Νίκο και την 'Αντζελα, για την απίστευτη φιλοξενία
Ιδανική επιλογή για την Ρόδο

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, DINAELNISA
Ο/η Kókkini Porta R, Owner του Kókkini Porta Rossa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητή μας DINAELNISA
Οι μέρες που μείνατε μαζί μας ήταν και για μας εξαιρετικά ευχάριστες.
Τα χαμόγελα και των δύο σας, η εξαιρετική στάση σας, οι ευχάριστες συζητήσεις, μας ξεκούρασαν. Αισθανθήκαμε ότι και εμείς ήμασταν διακοπές.
Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη που μας δείξατε και για τα καλά λόγια σας.
Θα χαιρόμαστε κάθε φορά που θα σας βλέπουμε.
Ν & Α

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2016

...που σημαινει ''πεθυμια''...αναμνηση γλυκια,μοναδικη...Νικο και Αντζελα τα λογια ειναι περιττα.Η καταθεση ψυχης που πραγματοποιειται καθημερινα σ'αυτο το υπεροχο μερος ειναι συγκινητικη.Σας ευχαριστουμε που μας δωσατε την ευκαιρια να ζησουμε ενα αλλο επιπεδο φιλοξενιας και να γνωρισουμε δυο εξ ισου ξεχωριστους ανθρωπους...εσας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Fox F
Ο/η Kókkini Porta R, Owner του Kókkini Porta Rossa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2016

Αγαπητοί μας
Χαρήκαμε πολύ την παρουσία σας, τη θετική σας στάση και τη χαρά που εκπέμπετε.
Είμαστε και οι δύο περήφανοι για το ότι μας διαλέξατε, αλλά περισσότερο για το ότι συμβάλαμε στο να περάσετε καλά και να αγαπήσετε τη Ρόδο.
Θα χαιρόμαστε πάντοτε να σας βλέπουμε.
Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας και τα καλά σας λόγια,
Νίκος ακι Άντζελα.