Αποθήκευση

mkyritsis
Μήλος, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Μια χαρα

Μεγαλος χωρος ,με πολλά μηχανήματα και διάφορα παιχνίδια να επιλέξεις. Το προσωπικό αρκετα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2018
Maps756652
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρολου που έχασα. Το βρήκα εξαιρετικό το καζινο .. σε σχέση με άλλα εκτός Αθηνών. . Το προσωπικό τόσο όσο. . Το καζινο βρίσκετε σε ένα νεοκλασικό κτήριο. .

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, mariosm862
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παλιακό παρακμιακό εσωτερικά άσχημο.Πήγαμε με βραδυνό ντύσιμό και ήμασταν σα την μύγα μες το γάλα.
Ότι χειρότερο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, 569makisd
Ο/η casinorodos, Manager του Καζίνο Ρόδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας και σας ευχόμαστε Καλή Χρονιά, με πολλή υγεία και χαρές.

Λυπούμαστε που η εμπειρία από την επίσκεψή σας δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας, για λόγους άλλωστε που ξεφεύγουν από τα περιθώρια ελέγχου μας πέραν κάποιων βασικών κανόνων ντυσίματος που επιβάλλουμε και των οποίων την τήρηση επιβλέπουμε αυστηρά.

Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να αλλάξουμε την πρώτη σας εντύπωση με μία δεύτερη επίσκεψή σας στο μέλλον.

Και πάλι ευχαριστούμε για την επιλογή σας.

Casino Rodos S.A.

Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σαν κτιριο ειναι πανεμορφο. Σαν καζινο μετριο δεν μπορω να το συγκρινω με τα καζινο στο λουτρακι η στη θεσσαλονικη. Με ενοχλησε το γεγονος οτι τα φρουτακια ηταν σε αλλο οροφο με τα τραπεζια με αποτελεσμα να μην εχω επαφη με τη παρεα μου αλλα οκ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, mkyritsis
Ο/η casinorodos, Manager του Καζίνο Ρόδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ κύριε Κυρίτση,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Καζίνο της Ρόδου και για τα σχόλιά σας

Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα αυτό το μέρος τη μια μέρα και μου άρεσε πολύ σαν κτήριο και διακόσμηση. Τη δεύτερη μέρα που ξαναπηγα καθώς έπαιζα black Jack, μετά από 3 παρτίδες με ενημέρωσαν πως έκαναν λάθος πριν 3 παρτίδες και να τους δώσω πίσω 2 μάρκες των 5 ευρώ. Δε με πειράζει που έκαναν λάθος, όλοι μπορεί να κάνουμε λάθη στη δουλειά μας. Αλλά δε θα ζητήσω και τα "ρεστα" . Το θεώρησα τουλάχιστον αισχρό για 2 μάρκες των 5 ευρώ να κάνουν ολόκληρο θέμα. Όχι και πάλι Όχι! Να μάθετε να αναλαμβάνετε τις ευθύνες σας! Το καλό ήταν πως ο κύριος που μου το ζήτησε ήταν ευγενικός. Γι αυτό και βάζω 2 αστέρια.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, 642riat
Ο/η casinorodos, Διευθυντής του Καζίνο Ρόδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Καζίνο της Ρόδου και για τα καλά σας σχόλια.

Αφού απολογηθούμε για μία φορά ακόμα για το λάθος που είχε γίνει κατά την πληρωμή, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πολιτική του Καζίνο μας είναι να επανορθώνουμε τις λάθος πληρωμές μόλις αυτές γίνουν αντιληπτές (είτε από υπαλλήλους του Καζίνο επί τόπου είτε από τις κάμερες παρακολούθησης των συναλλαγών εκ των υστέρων) ανεξαρτήτως ποσού και ανεξαρτήτως του αν η επανόρθωση αφορά επιστροφή χρημάτων προς το Καζίνο ή επιστροφή χρημάτων προς τον πελάτη.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα σήμερα το απόγευμα. Η κοπέλα μπροστά αλλά και ο security πολύ φιλικοί. Έχουν μπει νέα μηχανήματα πιο σύγχρονα. Όλο το προσωπικό πολύ φιλικό. Πολύ καθαρά παντού. Πολλά μηχανήματα και επίσης πολλά παιχνίδια στον πρώτο όροφο. Κάθε φορά που έρχομαι από Κω επισκέπτομαι το συγκεκριμένο casino. Οι εώς τώρα εμπειρίες μου πολύ καλές και το προσωπικό πάντα πολύ φιλικό.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
4  Ευχαριστούμε, nikolakit106
Ο/η casinorodos, Διευθυντής του Καζίνο Ρόδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το Καζίνο της Ρόδου και για τα καλά σας σχόλια.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε την εμπειρία της επίσκεψής σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας ξαναδούμε σύντομα.