Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline144 $
eDreams144 $
Tripadvisor144 $
FindHotel
Agoda.com144 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχειακό κατάλυμα του Κούκου και μείναμε στην σουίτα Δημουλά.
Μείναμε εντυπωσιασμένοι με το Παρά πολύ όμορφο δωμάτιο και τις αντίκες που είχε μέσα σαν ντεκόρ.
Η φιλοξενία ήταν άψογη, το προσωπικό παρά πολύ ευγενικό χαμογελαστό και εξυπηρετικό ,το φαγητό τρομερά ποιοτικό και εύγευστο και τηρήθηκαν όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα από το δωμάτιο ως και τους κοινόχρηστους χώρους, πράγμα πολύ σημαντικό Για τα σημερινά δεδομένα που διανύουμε.
Παράδειγμα προς Μίμηση για όλα τα υπόλοιπα ξενοδοχειακά καταλύματα στο νησί της Ρόδου !
Πολλά μπράβο !
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε.
Ευχαριστούμε πολύ την Κα Ιωάννα από τον χώρο της υποδοχής, την Κυρία και τον κύριο που μας έφερε το πρωινό στο δωμάτιο αλλά και την Κυρία με τον κύριο που μας έφεραν τον βραδινό μας (δυστυχώς δεν συγκρατήσαμε τα ονόματα τους).
Μέχρι την επόμενη φορά , εις το επανιδείν !

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Panormitis96
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε ένα βράδυ στη σουίτα Ελισσαβετ. Ήταν πάρα πολύ όμορφη και πεντακάθαρη. Η διακόσμηση ήταν προσεγμένη σε όλες τις λεπτομέρειες. Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικοί και ευγενεστατοι. Ήταν τα πάντα σε συσκευασίες και τηρουσαν όλα τα απαραίτητα μέτρα για τον covid. Θα επιστρέψουμε με την πρώτη ευκαιρία.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, melinaki1
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέρος τόσο φιλόξενο, ζεστό, καλόγουστο, ιδιαίτερο! Δεν είναι μόνο η ποικιλία και η παράδοση που ξεχειλίζει από αυτό το μέρος, είναι και οι άνθρωποι του! Η ευγένεια τους που σε κάνει να φεύγεις με χαμόγελο! Αν θες να πάρεις μια γεύση από Ελλάδα, εμπιστεύσου το!

Ευχαριστούμε, Kyroula L
Η κριτική έγινε: 14 Φεβρουαρίου 2020

Γενικά ωραίος χώρος. Προσπάθησα να τον επισκεφθώ ένα μεσημέρι με κάποιους φίλους και την ενός χρόνου κόρη μου. Μας ρωτησαν γιατι είχαμε το μωρό μαζί μας και δεν επέτρεψαν την είσοδο στο καρότσι τη στιγμή που η μικρή κοιμόταν. Συγχαρητήρια!!!
Ας γίνουμε πρώτα άνθρωποι.. τα υπόλοιπα θα γίνουν..

It's a nice place in general. I tried to visit it with some friends and my one-year-old daughter one afternoon.They asked us why we brought our baby with us and they didn't let us take the stroller in although our little girl was sleeping. Congratulations!!! Let's be humans at first... the rest will come...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 622angelosp
Η κριτική έγινε: 29 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα καταστήματα στην Ρόδο!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν να φάνε ποιοτικά.
Ήταν όλα γευστικά και προσεγμένα.
Καλές τιμές και σίγουρα θα έρθουμε ξανά να στο εκπληκτικό μαγαζί σας.
Σας ευχαριστούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019