ΑΓΓΕΛΙΚΗ Μ

Παρα πολυ καλό!

Κριτική για: Cactus Hotel
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 8 Οκτ 2018μέσω κινητής συσκευής
Μετά από πολύ μεγάλη αναζήτηση, βρήκαμε διαθεσιμότητα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο, και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι μετα από την 5ημερη διαμονή μας! Πολύ φιλικό περιβάλλον και ήσυχο, κατάλληλο για οικογένεια με παιδιά, διότι διαθέτει κρεβατακι και καθισματακι φαγητού στο πρωινό/εστιατόριο. Με οικολογική συνείδηση, ενημερώνεις πότε επιθυμείς αλλαγή σεντονιων, πετσετας κλπ, αφηνοντας τα ειδικά διαμορφωμένα καρτελάκια στο κρεβάτι σου, ή αφηνοντας τις πετσέτες στο πάτωμα! (πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο και γι αυτο το σημειώνω). Πλούσιο πρωινό για ολες τις επιλογές, πολυ φιλικά άτομα στην υποδοχή, και ωραία event καθημερινά!! Για την θέα από το δωμάτιο δεν χρειάζεται να σχολιάσω κάτι! Μοναδική!!! Θα το προτιμούσα ξανά σίγουρα. Τιμές πολύ λογικες. Ευχαριστούμε cactus hotel!!! 😍
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η HOTELCACTUS, Director of Sales του Cactus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 18 Απρ 2019
Αγαπητέ μας πελάτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που μας επιλέξατε κατά την παραμονή σας στη Ρόδο, καθώς και για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε που καταφέραμε να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σας και μπορέσαμε να σας παρέχουμε μια φιλική και φιλόξενη διαμονή, αφού ο πρωταρχικός μας στόχος είναι η βέλτιστη δυνατή εξυπηρέτηση, έχοντας ως πρότυπο τη διάσημη ελληνική φιλοξενία.
Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε στο μέλλον!

288 €
Δωρεάν πάρκινγκ
Πισίνα
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2018

Βρίσκεται ακρίβως μπροστά από την ενυδρείο της Ροδου, στην παραλία με θέα και τις 2 πλευρές τις παραλία. Εχεί ανακαινισθεί πριν 2-3 χρόνια ωστόσο έχει κάποια ψιλοπραγματάκια που πρέπει να διορθωθούν. Ευρύχωρα δωμάτια, με πολύ αναπαυτικά coco mat στρωμαμτα, και πολύ καθαρό. Μεγάλη ποικίλία επιλογών στον πρωινό μπουφέ.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Agapitos C
Ο/η HOTELCACTUS, Διευθυντής Πωλήσεων του Cactus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Πελάτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας κατά τη διαμονή σας στη Ρόδο, καθώς και για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε πολύ από το γεγονός ότι μείνατε ευχαριστημένοι από την τοποθεσία του ξενοδοχείου όσο και από τα δωμάτια, την καθαριότητα και το πρωινό.
Θα ήταν τιμή μας να σας ξαναδούμε στο μέλλον και να σας παρέχουμε μια ακόμη καλύτερη εμπειρία!

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια η ανακαινισμενη πλευρά του ξενοδοχείου και σε λογική τιμή!! Πλουσιο πρωινό, ευγενικό προσωπικό, καθαρά δωμάτια, εύκολο πάρκινγκ και ησυχία στα δωμάτια. Η θέα απίστευτη τι άλλο μπορεί να θελει κανείς;

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
3  Ευχαριστούμε, Georgia V
Ο/η HOTELCACTUS, Διευθυντής Πωλήσεων του Cactus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2018
Μετάφραση Google

Dear Guest,
We are very glad that you decided to stay at Cactus Hotel during your vacation. We are delighted that you enjoyed our newly renovated rooms in addition with our services and facilities.
We will be glad to see you again!!

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 4 μέρες.Μακάρι να μέναμε πιο πολύ.
Τέλειο πρωινό με επιλογές για όλους
Πεντακάθαρο.
Ευγενικοί και πολυ εξυπηρετικοί ολοι οι υπάλληλοι.
Φανταστική θέα.
Διπλα στην υπέροχη παραλία του Ενυδρείου.
Εύκολο πάρκινγκ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Giorgos P
Μετάφραση Google

Dear Guest,
Thank for choosing Cactus Hotel and for taking the time to share your insights. We are very glad that you had a joyful vacation, as our goal is to provide our guests, accommodation according to the famous Greek hospitality.
We hope to see you again soon!!

Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2018

υπεροχο με πολυ ευγενικο πρωσοπικο και ειδικα η υποδοχη αψογη
καθαριοτητα πρωινο πολυ πολυ πλουσιο και οτι ποιο σουπερ απο τα ξενοδοχεια που εχω παει και αληθεια ειναι εχω γυρισει απο κυκλαδεσ μερχι κρητη.και κατι τελευταιο θα ηθελα να ευχαριστησω στην υποδοχη την κυρια λιτσα που αν και ειμαι πολυ παραξενοσ και απαιτιτικοσ πραγματικα εδινε λυσεισ σε ολεσ τισ αποριεσ που ειχα.ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια του cactus

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, kristsampi1996
Ο/η HOTELCACTUS, Διευθυντής Πωλήσεων του Cactus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Απριλίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια καθώς και για την προτίμηση σας προς το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε πολύ που καταφέραμε να ανταπεξέλθουμε στις προσδοκίες σας καθώς ο πρωταρχικός μας στόχος είναι η βέλτιστη δυνατή εξυπηρέτηση, έχοντας ως πρότυπο τη διάσημη ελληνική φιλοξενία.

Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2017

Το cactus είναι ένα μεσαίας κατηγορίας ξενοδοχείο. Συμπαθητικό, καθαρό, με καλές υπηρεσίες και εξυπηρετικό προσωπικό. Αυτό που κάνει αυτό το ξενοδοχείο ξεχωριστό είναι η τοποθεσία του, ακριβώς στην παραλία Έλλη της Ρόδου. Τοποθετημένο ακριβώς στην άκρη βλέπει και από τις δύο μεριές της παραλίας και σε απόσταση 2' με τα πόδια. Υπέροχη θέα από τα δωμάτια που βλέπουν θάλασσα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, EricaThomadakiG
Ο/η HOTELCACTUS, Διευθυντής Πωλήσεων του Cactus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ μας πελάτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας, καθώς επίσης και για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε την εξαιρετική μας τοποθεσία και θέα, όπως επίσης τις παρεχόμενες υπηρεσίες και εξυπηρέτηση.
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο μέλλον!