ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 8 $
Expedia.com74 $
Travelocity74 $
Priceline82 $
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε από Κω στις 15/5/21 για 1 νύχτα. Κατά την άφιξη μας μας έδωσαν ένα πολύ ωραίο γωνιακό δωμάτιο το 312, σε ψηλό όροφο και με υπέροχη θέα την πόλη. Όλο το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλικό. Το πρωινό υπέροχο και με άριστη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
3  Ευχαριστούμε, nikolakit106
Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2021

Το ξενοδοχείο είναι πολύ καλό και καθαρό!Το προσωπικό:ΡΗΓΩ και ΞΕΝΙΑ στη ρεσεψιον απίστευτα εξυπηρετικές-χαμογελαστές και πρόθυμες να βοηθήσουν σε ότι χρειαστείς!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!Πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης,στην παραλία!Για τα λεφτά που πληρώνει κάποιος αξίζει κ με το παραπάνω!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, mariapB2183ZU
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο σαν ξενοδοχείο δυο αστέρων αρκετά καλό, τώρα για το προσωπικό άθλια εξυπηρέτηση διότι με ενημερώσανε ότι το πρωινό είναι μέχρι τις 11 ενώ όταν πήγα 10:30 να φάω μου είπαν ότι ήταν μέχρι τις 10 τελικά ..

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Στελιος Μ
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο και βολικό ξενοδοχείο σε ευχάριστο περίβαλλον. Αν και σε κεντρική τοποθεσία, εχει ησυχια. Καλαίσθητο κ πρακτικό με άψογο σέρβις. Το προσωπικό κάνει πάντα το καλύτερο για να εξυπηρετήσει τον πελάτη με επαγγελματισμό κ φιλότιμο. Αγαπημένη επιλογή εδώ και χρόνια.

Ευχαριστούμε, NFratzeskos
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2020

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο για την κατηγορία του και μέσα στο κέντρο της πόλης. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό! Μας έκαναν και early check-in χωρίς επιβάρυνση. Το πρωινό έχει απο όλα. Ερχόμαστε συχνά και θα συνεχίσουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Eleni T